VW fabrika kapatiyor!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

VW fabrika kapatiyor!

İleti alpko » 19 Şub 2009, 13:04

Ulkemizle alakali bir haber degil, belki Emir konuyu kaldirabilir ama ben yine de ekliyeyim dedim :D :D

VW fabrika kapatiyor..  VW`in SLovakya`da ki fabrikasi kapanacak gibi, yaklasik 1 aydir isciler zorunlu izinde, devlet calisanlarin 2 aylik maasini odemeyi ustlendi, VW`e destek oluyor ama durumlar kotu gorunuyor gibi..   

VW sonucunda ayni gruptalar Skoda ile, bakalim bu kriz Skoda`yi da etkileyecek mi...

alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fıratt » 19 Şub 2009, 13:09

alternatif bırakmayacaklar artık insana sat ve kurtul psikolojisine girecek skoda kullananlar artık
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti GOKHAN ERTEMİN » 19 Şub 2009, 13:12

[quote="alpko"]Ulkemizle alakali bir haber degil, belki Emir konuyu kaldirabilir ama ben yine de ekliyeyim dedim :D :D

VW fabrika kapatiyor..  VW`in SLovakya`da ki fabrikasi kapanacak gibi, yaklasik 1 aydir isciler zorunlu izinde, devlet calisanlarin 2 aylik maasini odemeyi ustlendi, VW`e destek oluyor ama durumlar kotu gorunuyor gibi..   

VW sonucunda ayni gruptalar Skoda ile, bakalim bu kriz Skoda`yi da etkileyecek mi...
[/QUOTE]

DÜN AKŞAM HABERLERDE  ALT  YAZIDA  OKUDUN CHRYSLER DE ZOR DURUMDAYMIŞ

GOKHAN
GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ufuk05 » 19 Şub 2009, 15:22

valla vw uzun zamandır zor durumda türkiyedeki kablo fabrikasını satmıştı.Yanılmıyorsam bulgaristandaki fabrikasıda kapandı

ufuk05
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir