aç gözünü TÜRK evladı ötv fırsatçılarına pabuç bı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

aç gözünü TÜRK evladı ötv fırsatçılarına pabuç bı

İleti rysapha61 » 16 Mar 2009, 02:15

arkadaşlar eğer ötv indirimindenhemen önce zam yapan olursa araçlarını satın almayın..yerli üreticiyi ve araçlarına zam yapmayacak ve indirimi araçlarına yansıtacak yabancıüreticiyi kollayalım  kriz fırsatçılarına ve rantçılara meydanı boş bırakmayalım boşverin batsınlar   bize dürüst  şirketler lazım.memlekitimde canavar gibi araçlar üretiliypr(auris,civic...)eğer zam yaparlarsa hiç tereddütetmeyin hele honda ikinci ele bile satmıyo adamlar...vw gruba kalmadık....desteklerinizibekliyorum .....benim insanım avrupalılar gibi bencil amerikalılar gibi aptal değil    biz TÜRKÜZ elhamdülillah...

rysapha61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AhmetH » 16 Mar 2009, 03:07

gaz duman...
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti armutcu61 » 16 Mar 2009, 03:07

superb 2
armutcu61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 16 Mar 2009, 10:44

ne alakâ? auris, civic?Türk malı mıymış bunlar?
Japona binmek isteyenlerin ,bu sitede işi ne onu anlamadım...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti kobalt » 16 Mar 2009, 10:59

Hassasiyetinizi anlıyorumda krizler ve ekonomi elhamdülillah veyahamdolsun dilekleri ile geçmiyor.İster Türk ister arap ister iskandinav olsun insanlar ceplerindeki paraya ve beğenilerine göre harcama yaparlar.Madem Türkiye krizden dediğiniz yöntemlerle çıkacak öncelikle Cumhurbaşkanından başlayarak tüm bürorasi ve Askeri araçlar yerli malı olarak kullanılsın.
kobalt
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 16 Mar 2009, 11:10

+1, Zaten o dediğiniz kişiler konuşmuyor ki bu konuları.Sadece vatandaşın derdi bu...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti delidolu » 16 Mar 2009, 11:14

octibus... LOL
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti 10TOPRAK » 16 Mar 2009, 16:09

ipragaz-aygaz-ARAGAZ..

10TOPRAK
CLASSIC
CLASSIC

İleti crash » 16 Mar 2009, 20:02

Valla bunun gazla alakası yok, arkadaş haklı.Araç alacak olanlar ÖTV indiriminden önce zam yapmayan ÖTV indirimini adam gibi uygulayan markalardan alsınlar.Ben destek veriyorum kesinlikle.
crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rysapha61 » 20 Mar 2009, 02:20

bende bir skoda kullanıcısıyım asla japon demiyorum herzaman skoda ve alman teknolojisi genelde almanlar burunlarından kıl aldırmazdı skoda da dahil buna ama japonlar ötv uyanıklığı yaptı arkadaşlar skoda ya helal olsun fiyatlarını baba gibi indirdi   kalitesi estetiği asla skodadan şaşmayın  hep skoda sonuna kadar skoda...
rysapha61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 20 Mar 2009, 03:30

[quote="rysapha61"]arkadaşlar eğer ötv indirimindenhemen önce zam yapan olursa araçlarını satın almayın..yerli üreticiyi ve araçlarına zam yapmayacak ve indirimi araçlarına yansıtacak yabancıüreticiyi kollayalım  kriz fırsatçılarına ve rantçılara meydanı boş bırakmayalım boşverin batsınlar   bize dürüst  şirketler lazım.memlekitimde canavar gibi araçlar üretiliypr(auris,civic...)eğer zam yaparlarsa hiç tereddütetmeyin hele honda ikinci ele bile satmıyo adamlar...vw gruba kalmadık....desteklerinizibekliyorum .....benim insanım avrupalılar gibi bencil amerikalılar gibi aptal değil    biz TÜRKÜZ elhamdülillah...[/QUOTE]

[quote="rysapha61"]bende bir skoda kullanıcısıyım asla japon demiyorum herzaman skoda ve alman teknolojisi genelde almanlar burunlarından kıl aldırmazdı skoda da dahil buna ama japonlar ötv uyanıklığı yaptı arkadaşlar skoda ya helal olsun fiyatlarını baba gibi indirdi   kalitesi estetiği asla skodadan şaşmayın  hep skoda sonuna kadar skoda... [/QUOTE]

Bu iki mesajınızı alt alta koyunca bir tutarlılık göremiyorum sonuçta Skoda'da Volkswagen'ın malı.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir