Köpeğe çarptım.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Köpeğe çarptım.

İleti RoadFighter » 27 Mar 2009, 13:49

[quote="?"][quote="RoadFighter"]
?, senin köpeğe çarpman ile bu vatandaşın köpeğe çarpması arasında hakkaten fark var.

[/QUOTE]

O fark benle mi ilgili yapılan yorumlarlamı onu tam anlayamadım. Ayrıca motorsikletimle giderken bir köpeğe çarpmayı hiç istemem köpeği falan düşündüğüm yok orada kendim ciddi risk altındayım çünkü. Birde motorsikleti kovalamaya kalkanlar oluyor bir kere başıma geldi ama ayakkabının tabanını yiyince yanlış bir iş yaptığını farkedip vazgeçti. Şimdi bazı arkadaşlar "durup başını okşasaydın yapma yavrum bir daha böyle motor kovalama" deseydin bırakırdı diyebilir hiç şaşırmam.
[/QUOTE]

Fark var derken ; bu vatandaşın tavrını diyorum. Şaka yollu da olsa marifetmiş gibi anlatmış bu olayı.

1 çarpar,2 çarpar sonra bu marifet gördüğü olayın tokatını yerse aklı başına gelebilir.

İstenildiği kadar samimi bir ortam olsun. Böylesine bir konu dalgaya alınmaz sonuçta.(böylesi bir durumda bu vatandaşın düşüncesi halisane olsaydı bu olayı bu şekilde anlatmazdı ; bazı arkadaşlar o forumda " bu arkadaşı tanımadan böyle anlatmasından kişiliği hakkında hüküm çıkarmayın" gibisinden şeyler söylemiş de boş söylemler tabi bunlar)

Ama admin olmana rağmen sana seslerini çekinmeden çıkardıkları için de buradaki arkadaşları da ayrıca tebrik ediyorum.

Genelde admin yağcısı arkadaşlar oluyor bazı forumlarda da :)

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti kemaI » 27 Mar 2009, 13:59

[quote="RoadFighter"] 
Genelde admin yağcısı arkadaşlar oluyor bazı forumlarda da :)
[/QUOTE]
Aramak için uzaklara gitmene gerek yok. Ayrıca hakaret edilmediği sürece karşındakinin kim olduğunun önemi yok.
kemaI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 27 Mar 2009, 14:05

Neden yalakalik edilecekmis ki, Emir tartismaya acik bir kisilik her ne kadar su davranisini onaylamasam da, dusuncelerinin cogunu tasvip ederim.. Dozuyla tartismak zaten guzel birsey.. Tartismayan, bos kafa  olmak daha kotusu..
Sayfa 5 olmus ama mesaj yazanlar hep ayni isimler, siyasi konu acildiginda da hep yine bu ayni isimler, peki neden?  Cunku bilgi ve egitim duzeyinden dolayi.. Simdi kalkip bi siyasi baslikli konu acsam, ya da tarihle alakali yine tartisma yapacak isimler ayni olacak, o yuzden bu durumu cok begendim.. Tartismaya acik, bilgiyi, bildigini paylasan, bilmedigini arastiran genclik..  Muhalefetsiz basari olmayacaktir..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RoadFighter » 27 Mar 2009, 15:46

[quote="kemaI"]Aramak için uzaklara gitmene gerek yok.

Ayrıca hakaret edilmediği sürece karşındakinin kim olduğunun önemi yok. [/QUOTE]

:)

Hakaret edilmediği sürece karşıdakinin önemi yok,katılıyorum ama yetkiyi eline bazıları siz onlara hakaret etmeseniz bile mesajlarınızı engelleyebiliyor çeşitli ortamlarda. Yakın bir zamanda yaşadım bunu :)

[quote="alpko"]Neden yalakalik edilecekmis ki, Emir tartismaya acik bir kisilik her ne kadar su davranisini onaylamasam da, dusuncelerinin cogunu tasvip ederim.. Dozuyla tartismak zaten guzel birsey.. Tartismayan, bos kafa  olmak daha kotusu..
Sayfa 5 olmus ama mesaj yazanlar hep ayni isimler, siyasi konu acildiginda da hep yine bu ayni isimler, peki neden?  Cunku bilgi ve egitim duzeyinden dolayi.. Simdi kalkip bi siyasi baslikli konu acsam, ya da tarihle alakali yine tartisma yapacak isimler ayni olacak, o yuzden bu durumu cok begendim.. Tartismaya acik, bilgiyi, bildigini paylasan, bilmedigini arastiran genclik..  Muhalefetsiz basari olmayacaktir..
[/QUOTE]

Katılıyorum.
Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti agros » 27 Mar 2009, 18:49

[quote="delidolu"] [quote="agros"][quote="alpko"] [quote="delidolu"] [quote="ankaralı_06"][quote="hakanerdogan"]günde belki 500 tane köpeğe çarpılıyor, bizim admin vurunca olay oluyor. yav olmuş kaza işte...

bu konu bu kadar uzuyor, insanlık dersleri verilmeye başlanıyor, doğrudur itirazım yok, ama nice b.. yoluna giden öğrenci gençler, Şehitler, hastalıktan ölen ''İNSAN'' larımıza bu kadar tartışmıyoruz, zaten tartışmak anlamsız, yapamayızda. Alt tarafı it yahu...

[/QUOTE] kardeş seni gerçektem tebrik ediyorum b.Bu konu YİNE ŞEHİT  diye bi başlık olsaydı kimse umursamazdı.En fazla 1 sayfada kalırdı .Ama burdaki edebiyatıçlılar konu it olunca bu kadar uzattılar...[/QUOTE]

DENEMESİ BEDAVA...."YİNE ŞEHİT" BAŞLIK KONUYU AÇ, İLK YORUM/YAZI/GÖRÜŞ VS YAZ. BAK BAKALIM KAÇ SAYFADA KALACAK....

İT DE BİZİM ŞEHİT DE; ANCAK İKİ FARKLI ALAKASIZ KONUYU BİRLEŞTİREBİLME VE KARŞILAŞTIRMA HAYALİNE HAYRAN KALDIM...........

[/QUOTE]

Thumbs%20Up
[/QUOTE]

ya boşverin konu açmayı sadece köpek olunca boyle davranıyorsunuz işte. şehit olsa gerçekten boyle 4 sayfa yazı yazılmazdı buna eminim cünkü BBP partisi genel başkanı ve yanındaki 4 kişi kayıp bir başlık bile açılmamış. YUH diyorum nokta.
[/QUOTE]

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?T ... 5&get=last

Forumdakileri yuhalamadan evvel konulara da bakarsanız iyi olur. Bu forumdaki üyelerin ne -örn: 2. mesaj hetepe- duyarlı olduğunu sanıırm söylememe gerk yok, siz daha yazmadan konu hakkında çoktan yazılmıştı...
[/QUOTE]

önemli olan konuyu açmak degil yazılanlardı. bir köpek için 5.sayfamız dılmuş ama söz konusu insan olunca 2.sayfada kalmış olay. bu kadar duyarlısınız. emir bey köpeğe çarpmış trafiği riske etmeme adına durmamış ne var bunda. adama kapitalist düşünceli dendi. ellerinden galse taksim meydanında salladıracaklar be. eceli geldiyse ölür gelmediyse yaşar. bu BU KADAR...
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti rather86 » 27 Mar 2009, 18:56

[quote="agros"][quote="delidolu"] [quote="agros"][quote="alpko"] [quote="delidolu"] [quote="ankaralı_06"][quote="hakanerdogan"]günde belki 500 tane köpeğe çarpılıyor, bizim admin vurunca olay oluyor. yav olmuş kaza işte...

bu konu bu kadar uzuyor, insanlık dersleri verilmeye başlanıyor, doğrudur itirazım yok, ama nice b.. yoluna giden öğrenci gençler, Şehitler, hastalıktan ölen ''İNSAN'' larımıza bu kadar tartışmıyoruz, zaten tartışmak anlamsız, yapamayızda. Alt tarafı it yahu...

[/QUOTE] kardeş seni gerçektem tebrik ediyorum b.Bu konu YİNE ŞEHİT  diye bi başlık olsaydı kimse umursamazdı.En fazla 1 sayfada kalırdı .Ama burdaki edebiyatıçlılar konu it olunca bu kadar uzattılar...[/QUOTE]

DENEMESİ BEDAVA...."YİNE ŞEHİT" BAŞLIK KONUYU AÇ, İLK YORUM/YAZI/GÖRÜŞ VS YAZ. BAK BAKALIM KAÇ SAYFADA KALACAK....

İT DE BİZİM ŞEHİT DE; ANCAK İKİ FARKLI ALAKASIZ KONUYU BİRLEŞTİREBİLME VE KARŞILAŞTIRMA HAYALİNE HAYRAN KALDIM...........

[/QUOTE]

Thumbs%20Up
[/QUOTE]

ya boşverin konu açmayı sadece köpek olunca boyle davranıyorsunuz işte. şehit olsa gerçekten boyle 4 sayfa yazı yazılmazdı buna eminim cünkü BBP partisi genel başkanı ve yanındaki 4 kişi kayıp bir başlık bile açılmamış. YUH diyorum nokta.
[/QUOTE]

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?T ... 5&get=last

Forumdakileri yuhalamadan evvel konulara da bakarsanız iyi olur. Bu forumdaki üyelerin ne -örn: 2. mesaj hetepe- duyarlı olduğunu sanıırm söylememe gerk yok, siz daha yazmadan konu hakkında çoktan yazılmıştı...
[/QUOTE]

önemli olan konuyu açmak degil yazılanlardı. bir köpek için 5.sayfamız dılmuş ama söz konusu insan olunca 2.sayfada kalmış olay. bu kadar duyarlısınız. emir bey köpeğe çarpmış trafiği riske etmeme adına durmamış ne var bunda. adama kapitalist düşünceli dendi. ellerinden galse taksim meydanında salladıracaklar be. eceli geldiyse ölür gelmediyse yaşar. bu BU KADAR...
[/QUOTE]ClapClapClapClapClapClap
rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti kemaI » 27 Mar 2009, 21:11

[quote="agros"]önemli olan konuyu açmak degil yazılanlardı. bir köpek için 5.sayfamız dılmuş ama söz konusu insan olunca 2.sayfada kalmış olay. bu kadar duyarlısınız. emir bey köpeğe çarpmış trafiği riske etmeme adına durmamış ne var bunda. adama kapitalist düşünceli dendi. ellerinden galse taksim meydanında salladıracaklar be. eceli geldiyse ölür gelmediyse yaşar. bu BU KADAR...[/QUOTE]
Ya konunun tamamını okumadın yada işine geldiği gibi anlamaya çalışmışsın. Niye durmadığını iyi oku....
kemaI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 27 Mar 2009, 23:37

[quote="kemaI"]Ya konunun tamamını okumadın yada işine geldiği gibi anlamaya çalışmışsın. Niye durmadığını iyi oku....[/QUOTE]

Kuşa çarpmış olsam hiçbiriniz böyle yaygara yapmazsınız sizin tırnak içinde insanlığınız hayvanın boyutu ile özdeş o yüzden kulak asmıyorum böyle şeylere. O gece aracın hakimiyetinide kaybedebilirdim allah korudu birşey olmadı elhamdülilllah der devam ederim yoluma benim için bu kadar basittir. Hayvanlarla aramın iyi olduğunuda beni tanıyan çoğu kişi bilir ama duygularla değil akıl ve mantıkla hareket ederim köpek için kendimi riske atacak hiçbirşey yapmam bana birşey olsa o köpek mi beni kurtaracak. Cevap yazan yazmayan birçok kişi için herkesin başına gelebilecek bir riski bu konu vasıtası ile hatırlatmış oldum zaten amacım budur o amacada ulaşılmıştır.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti fantastik » 28 Mar 2009, 00:24

[quote="?"][quote="kemaI"]Ya konunun tamamını okumadın yada işine geldiği gibi anlamaya çalışmışsın. Niye durmadığını iyi oku....[/QUOTE]

Kuşa çarpmış olsam hiçbiriniz böyle yaygara yapmazsınız sizin tırnak içinde insanlığınız hayvanın boyutu ile özdeş o yüzden kulak asmıyorum böyle şeylere. O gece aracın hakimiyetinide kaybedebilirdim allah korudu birşey olmadı elhamdülilllah der devam ederim yoluma benim için bu kadar basittir. Hayvanlarla aramın iyi olduğunuda beni tanıyan çoğu kişi bilir ama duygularla değil akıl ve mantıkla hareket ederim köpek için kendimi riske atacak hiçbirşey yapmam bana birşey olsa o köpek mi beni kurtaracak. Cevap yazan yazmayan birçok kişi için herkesin başına gelebilecek bir riski bu konu vasıtası ile hatırlatmış oldum zaten amacım budur o amacada ulaşılmıştır.
[/QUOTE]

konuyu böle deseydiniz kimse karşı çıkmazdı ben güvercini götürdümü yazmıştım önlere doğru bakın kuş köpek kedi farketmez size insanların tepkisi kontrolünü şörün kaybetmesi veya vericeniz fikirlerden değil.****başıboş amaçsız yaşayan bir köpek*** demeniz ve hafife almanız konuyu şimdi riske getiriyosunuz.haksızlığı kabul etmekte bi erdemdir..ama şunu unutmayınki herkez başıboş ve herkezin bir yaradanı var....
fantastik
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kemaI » 28 Mar 2009, 11:07

[quote="?"][quote="kemaI"]Ya konunun tamamını okumadın yada işine geldiği gibi anlamaya çalışmışsın. Niye durmadığını iyi oku....[/QUOTE]

[/QUOTE]
Benim insanlığımı ölçmeye senin yetkin yok malesef. Hala araç yoldan çıksaydı daha mı iyi olurduya getiriyosun ve sana yapılan bu kadar tepkinin niye yapıldığını anlamamak ta ısrar ediyorsun.  O gece arabanın hakimiyetini kaybetmedin ama daha donradan çok şey kaybettin...
kemaI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BaTeRRiiSStt » 28 Mar 2009, 14:21

yahu adam iyiki başından geçen bir olayı paylaşmış bi linç etmediğiniz kaldı..
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti alpko » 28 Mar 2009, 15:57

Dogukan, sen sadece 1. sayfayi okudun galiba, olay tek bir sey yuzunden gelmedi neler neler var yazilan 6sayfa olmus:) hepsini okuman lazim..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir