Küçükyalı Levazım Maliye Okuluna Nasıl giderim.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Küçükyalı Levazım Maliye Okuluna Nasıl giderim.

İleti tolga_kaan_ » 26 Mar 2009, 18:15

Arkadaşlar  1 nisan da  yedek subaylık sınavı için Küçükyalıda  bulunan Levazım Maliye okuluna gitmem gerekiyor.  Kendi aracımla gideceğim için yardıma ihtiyacım var. İst. çok fazla bilmiyorum. Levazım maliye okuluna   d100  den gidersem sanırım daha kolay. Çünki dün maltepe üniversitesi hastanesine gitmem gerekti  d100 den gittim kolayca buldum.Kaybolup bi de geç kalmayalım...

tolga_kaan_
CLASSIC
CLASSIC

İleti GOKHAN ERTEMİN » 26 Mar 2009, 19:08

[quote="tolga_kaan_"] Arkadaşlar  1 nisan da  yedek subaylık sınavı için Küçükyalıda  bulunan Levazım Maliye okuluna gitmem gerekiyor.  Kendi aracımla gideceğim için yardıma ihtiyacım var. İst. çok fazla bilmiyorum. Levazım maliye okuluna   d100  den gidersem sanırım daha kolay. Çünki dün maltepe üniversitesi hastanesine gitmem gerekti  d100 den gittim kolayca buldum.Kaybolup bi de geç kalmayalım... [/QUOTE]

MALTEPE YÖNÜNDEN GELECEKSENİZ EĞER  K YALI  LEVHASINI  GORUNCE  SAPAKTAN SAĞA GİRİYORSUNUZ.  GİRDİKTEN SONRA   ULUSOY  OTOBUS GARININ  ÖNÜNDEN GEÇİP  MEZARLIĞA DOĞRU RAMPAYI ÇIKIYORSUNUZ. SAĞA DÖNÜNCE  NİZAMİYE  ORADA  DİYE BİLİYORUM  AMA  KÜÇÜKYALI  SAPAĞINDAN GİRİNCE  YUKARIDAKİ GÖBEĞİN ORADA  BİR  ESNAFA SORARSANIZ  DAHA KOLAY BULURSUNUZ.
SELAM GOKHAN
GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tolga_kaan_ » 26 Mar 2009, 19:18

[quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="tolga_kaan_"] Arkadaşlar  1 nisan da  yedek subaylık sınavı için Küçükyalıda  bulunan Levazım Maliye okuluna gitmem gerekiyor.  Kendi aracımla gideceğim için yardıma ihtiyacım var. İst. çok fazla bilmiyorum. Levazım maliye okuluna   d100  den gidersem sanırım daha kolay. Çünki dün maltepe üniversitesi hastanesine gitmem gerekti  d100 den gittim kolayca buldum.Kaybolup bi de geç kalmayalım... [/QUOTE]

MALTEPE YÖNÜNDEN GELECEKSENİZ EĞER  K YALI  LEVHASINI  GORUNCE  SAPAKTAN SAĞA GİRİYORSUNUZ.  GİRDİKTEN SONRA   ULUSOY  OTOBUS GARININ  ÖNÜNDEN GEÇİP  MEZARLIĞA DOĞRU RAMPAYI ÇIKIYORSUNUZ. SAĞA DÖNÜNCE  NİZAMİYE  ORADA  DİYE BİLİYORUM  AMA  KÜÇÜKYALI  SAPAĞINDAN GİRİNCE  YUKARIDAKİ GÖBEĞİN ORADA  BİR  ESNAFA SORARSANIZ  DAHA KOLAY BULURSUNUZ.
SELAM GOKHAN
[/QUOTE]

sağolasın gökhan kardeşim.
tolga_kaan_
CLASSIC
CLASSIC

İleti GOKHAN ERTEMİN » 26 Mar 2009, 19:38

az önce google earth  ten baktım  yol doğru   bi şey değil
GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti harbi » 27 Mar 2009, 00:40