Sabah tekledi fabisim

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sabah tekledi fabisim

İleti alpko » 30 Mar 2009, 17:10

Canim 102 beygirlik fabiama nazar mi degdi ne? :)))

Sabah sanki benzini cekemezmis gibi calisti sonra da stop etti.. tekrar calistirdim motor elektronigi lambasi yanmaya basladi hatta yanip sonmeye basladi, sonra servise goturdum benzin yoluna giden parcalari degistirdiler duzelti, bi de traktor gibi bagiriyor uzun suredr benim araba servise soyluyorum her defasinda tamam diyorlar ama diesel gibi ses, yarin ona da bakacaklar..

alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 30 Mar 2009, 17:34

geçmiş olsun abi!
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti kadir_ » 30 Mar 2009, 17:39

Benim arabada BP den benzin alıncaya yapıyodu marş basıyodum geç alıyordu çalışıyordu 1-2 sn sonra stop ediyordu 2. basışta alıyodu sonra opete döndüm ondan sonra yaşamadım pis benzinden olabiliyor geçmiş olsun
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 30 Mar 2009, 17:44

ben tavsiye etmiyorum ama otoyola çıkıp son vites son gaz bi çeyrek depo yersen inan ki açılıyor araba...

yada ben dizelde böyle hissettiğim için olabilir, benzinlide farklı olabilir.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpko » 30 Mar 2009, 17:46

[quote="kadir_"]Benim arabada BP den benzin alıncaya yapıyodu marş basıyodum geç alıyordu çalışıyordu 1-2 sn sonra stop ediyordu 2. basışta alıyodu sonra opete döndüm ondan sonra yaşamadım pis benzinden olabiliyor geçmiş olsun[/QUOTE]

Avrupa`da OMV`dan iyi benzin mi var.. yok benzinden de degil adam bi parca olmus onlari degistirdik dedi..  su arabanin bagirmasi da hallolsun, is tamamdir..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 30 Mar 2009, 17:54

[quote="alpko"] [quote="kadir_"]Benim arabada BP den benzin alıncaya yapıyodu marş basıyodum geç alıyordu çalışıyordu 1-2 sn sonra stop ediyordu 2. basışta alıyodu sonra opete döndüm ondan sonra yaşamadım pis benzinden olabiliyor geçmiş olsun[/QUOTE]

Avrupa`da OMV`dan iyi benzin mi var.. yok benzinden de degil adam bi parca olmus onlari degistirdik dedi..  su arabanin bagirmasi da hallolsun, is tamamdir..
[/QUOTE]

İstasyondan istasyone değişiyor mesela ben istanbul beykoz BP den alıyorum o zaman araç 2. seferde çalışıyo kavacıktan alıyorum banamısın demiyo orası ama ikiside BP bidaha yaşamassın umarım

Fazla birşey tutmadı inşallah?
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpko » 30 Mar 2009, 17:58

[quote="kadir_"][quote="alpko"] [quote="kadir_"]Benim arabada BP den benzin alıncaya yapıyodu marş basıyodum geç alıyordu çalışıyordu 1-2 sn sonra stop ediyordu 2. basışta alıyodu sonra opete döndüm ondan sonra yaşamadım pis benzinden olabiliyor geçmiş olsun[/QUOTE]

[/QUOTE]

İstasyondan istasyone değişiyor mesela ben istanbul beykoz BP den alıyorum o zaman araç 2. seferde çalışıyo kavacıktan alıyorum banamısın demiyo orası ama ikiside BP bidaha yaşamassın umarım

Fazla birşey tutmadı inşallah?
[/QUOTE]

bugun bisey odemedim artik taniyorlar, abicim 3aydir 1000 Eur`dan fazla para doktum ben bu serefsiz servise, yarin bunun masrafi da 200Eur civari tutacak.. Bu artik son Skoda yetkili servisine gitemeyecegim(Insallah), bundan sonra ozel servis, hem gozunun onunde hem de yarisindan daha da ucuza...
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 30 Mar 2009, 18:01

Harbi çok kazık özel servis en ufak bişeyde komple set değişiyorlar ben gidersemde arabamın başında dururum ne kadar bana inmeme izin vermeselerde.

Benimde yakında turbo masrafı geliyor gibi servise gitsem en az 2500 tl fiyat çekicekler dışarda 1000 tl mal olucak sanırım
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti iceman70 » 30 Mar 2009, 22:37

aynı sorun bende oldu pis yakıt alınca oluyormus değiştirdim benzinliği başka yerden almaya başladım bi dahada yapmadı
iceman70
CLASSIC
CLASSIC

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir