Antep'li Kebapçının Reklam Broşürü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Antep'li Kebapçının Reklam Broşürü

İleti RoadFighter » 13 Nis 2009, 19:32

Diyet, perhiz, rejim gibi faaliyetler hedefte Türk delikanlılarının ve genelde de Türk milletinin devamını engellemek için dış mihraklar tarafından gündeme getirilmiş şuurlu bir düzmecedir. Gaye, eskiden bir koyunu, bir oturuşta götüren dev gibi babayiğit atalarımızı ve tarlada doğum yaptıktan sonra bebeğini kundaklayıp, elde orak tarlada çalışmaya devam eden Türk kadınlarını; kalori hesaplayan, hapşırınca yatağa giren, fitness ve aerobik yapan çıtkırıldım tiplere dönüştürmek ve Türkleri Çinliler, Japonlar gibi sıska, zayıf ve sağlıksız bir ırk haline getirmektir. 

İcabi halinde 240 kiloluk top mermisini tek başına namluya süren bir babayiğidin, kalori hesaplayan, yoğurtlu kebabi reddeden bir züppe haline getirilmesinden daha büyük bir soykırım olabilir mi? 

İç yağının, kuyruk yağlarının, anamızın Vita yağının kolestrol yaptığı palavradır. 

Kolestrol, kebapları yedikten sonra iki şise soda içerek ayarlanabilecek bir gaz durumudur.

Sakın bu oyuna düşmeyin. 

Feminizm, kadın hakları, çevre şuuru ve eşitlik adı altında Türk kızlarının akılları çelinerek, yemek yapmayı bilmeyen, bizim istikbalimiz olan yavrularını, abuk subuk yiyeceklerle yetiştirecek, damak zevki gelişmemiş, sunta kılıklı diyet bisküvilerini yiyecek sanan bir hale getirmişlerdir. 

Ayrıca kör olası dış mihraklar, bu kızlarımıza kebap, soğan, çiğ köfte vb. Lezzetleri yiyen, bardak bardak şalgam suyu içen yiğitlerimize hanzo-kıro gibi sıfatlar takmayı öğretmişlerdir.

Ayrıca son yıllarda moda gibi gösterilmeye çalışılan Çin mutfağı diye birşey yoktur. Bu sözde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatın, wog adı verilen bir tencerede yarı pişmiş yarı çiğ olarak hazırlanıp insanlara eziyet olsun diye sopalarla yenmesinden ibaret bir hokkabazlıktır. Sakın kanmayın, sakın yemeyin. Helal değildir! 
SİZ KEBAP, CİĞER KAVURMA,NOHUTLU DÜRÜM, BEYRAN VE MİS GİBİ FISTIKLI BAKLAVA YEYİN. 

Unutmayın o lezzetleri yemeyenler ölmeyecek de sadece yiyenler mi ölecek !

Efsane de olabilir. :)

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti dejavu » 13 Nis 2009, 19:36

Süper ya.. Bir dert ancak bu kadar net anlatılır :D çok güldüm.
dejavu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ozzgurr » 13 Nis 2009, 19:49

vaayy adama bakın ammada doluymus adam.. ama haksızda degil düşünüyorumda.. LOL
ozzgurr
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti agros » 13 Nis 2009, 19:52

diyet le başlayıp ünlemle biten bu yazıya sonuna kadar katılıyorum...
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti sonertevfik » 13 Nis 2009, 20:17

ÇOK DOĞRU SÖYLEMİŞ SÖYLEYEN KİŞİ, %100 AYNI FİKİRDEYİM... GEÇMİŞİMİZİ UNUTMAMAMIZ GEREKTİĞİ VURGULANIYOR... ÇOK DOĞRU...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti mustisahin » 13 Nis 2009, 21:48

+1000
mustisahin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 13 Nis 2009, 21:55

zaten et yerim çoğunlukla, sebze yemeği yemem fazla, ama önüme gelirse elbette Allah ne verdiyse tabiki.

çokda iyi yerim genelde normal akranlarımdan fazla yerim hep.

1.9 mt ve 77 kg yim. spor yap aktif ol yediğini yak bişi olmaz. yiyip yiyip oturup yatacaksan heralde erken ölürsün.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 14 Nis 2009, 10:28

Gülmekten elimdeki peynir ekmeği yiyemedim...
Paylaşım için çok teşekkürler...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti yonetici » 14 Nis 2009, 11:27

Yiyen dikilir, yemiyen yıkılır Smile
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti kmustafat » 14 Nis 2009, 11:59

valla arkadaşlar bildiğim kadarıyla forumdaki tek antepli benim bu reklamı yapan kebapcıyıda merak ettim doğrusu. şimdi antepde dürüm kültürü vardır ciğer kavurmasını çok severiz nohut dürümünü çok severiz ama aç karnına yiyince biraz gaz yapıyor başka bişey yok. haftasonu hamama gidersin hamamdan çıkınca soda limon karışımı içersin üstünede beyrancıya gidip tercihe göre kelle paça yada beyran yersin (ben beyran yerim ) üstüne eve gider uyursun sabaha yorgun ama haftanın bütün stresini atmış kalkarsın. ne öyle diyet miyet çin işi japon işi şuşi muşi ya Smile antebimin gözünü seveyim. karnınmı açıktı en fazla aç olarak yürüyeceğin yol 500 metredir her yerde dürümcü vardır. unutmadan söyleyeyim antebin kırsal kesimlerinde ekmekciler yani pideciler nohut pişirirler sabah onu satarlar. antepde meşhur 3 tane nohut dürümcüsü var recep usta - karşıyakalı recep usta - pazaryeri nohutcusu . bunlarsız hayatın tadı olmaz olaki antebe yolunuz düşerse bu yazdığım dürümcülere uğrayın.
kmustafat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti delidolu » 14 Nis 2009, 15:37

Antebin kebabı, mersinin tantunisi olsa da yesek....
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti fabiamania » 14 Nis 2009, 23:10

Yukarda söylenenlerin birçoğu doğru AMA
eski babayiğit atalarımız gibi arabaya, yürüyen merdivene, asansöre binmezsen, tarlada kol gücüyle çalışırsan, temiz hava soluyup organik beslenirsen, stresten tamamen uzak durursan, gece er yatıp sabah erken kalkarsan....vs geçerlidir Wink
fabiamania
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir