tayin dönemi yaklaştı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

tayin dönemi yaklaştı

İleti yexplorer » 04 May 2009, 02:17

arkadaşlar meb de tayin dönemi yaklaştı. bu sene nasipse sinop durağan ilçesinden ayrılcağız. aramızda aydın yada balıkesiri bilip bilgi alabileceğim birileri varmı

yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti fıratt » 04 May 2009, 10:07

bdogum yerim balıkesir meb atamalrında balıkesir çıkması zor bir ihtimal çunku atamalarda kapalı bolge olarak adlandırılan bir yer tayininizin çıkması biraz zor jet ussu polis myo olması onların eşlerinin genelde oğretmen olması gibi faktorler.neyse balıkesiri tavsiye etmem çok sıkıcı bie yer 1 tane buyuk alışveriş merkezi var çarşısı çok kuçuk memur şehri tam pazar gunleri hareket yoktur olu şehir yani pazar gunu piknik için gidebileceğiniz yakın bi kaç yer var,ama orasıda kalabalıktan tad alamazsınız akçay edremit ayvalık gibi deniz ilçelerine 1 saat mesafede,kışın oldukça soguk ayazı var ev kiraları kaloriferliler yaklaşık 300 350 tl + yakıt var birde memur için oldukça kulfet getirebilir,kaloriferli daireler şehir merkezine 4 km uzaklıktaki adnan menderes olarak adlandırılan mahallede eğer çalıştıgınız okul ş.içinde ise hergun yol parası derdi çıkacak veya benzin gibi..benden bu kadar daha detaylı anlatacak varsa anlatsın..tercih sizin
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti yasamisd » 04 May 2009, 16:36

Ben de memleketim Konya'ya tayin isteyeceğimi inşaallah... Herkes için hayırlısını diliyorum
yasamisd
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir