2 güzel program!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2 güzel program!

İleti delidolu » 11 May 2009, 01:45

*** Bilgisayarınıza virüs olma ihtimali yüksek başkasına ait Flash diskler takmak zorunda kalıyorsanız, ya da başkasının virüslü bilgisayarına flash diskinizi taktıktan sonra kendi bilgisayarınıza virüs bulaşmasını engellemek için:

http://www.zbshareware.com/downloads/index.html

adresinden "USB Disk Security"

***Birgün flash belleğinizi kaybederseniz ya da geçici olarak birini verirseniz içindeki şahsa özel (!) her türlü belgenin başkalarının eline geçmesini istemiyorsanız:

http://www.rohos.com/products/rohos-mini-drive/

adresinden "Rohos Mini Drive"

programlarını güvenle kullanabilirsiniz...

İlacı da size kalmış... Smile

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti MEGAN » 11 May 2009, 01:49

AVAST HOME EDİTİON Yükleyin 1 yıllık veya Tam olarak sizin olmasını isteyenlere Serialleri benden :=) AVAST herşeyi hallediyo buda benden olsun :D
-Skoda Octavia A5 1.6 FSI //
-34 EU 8105
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: PEUGEOT 307 1.6//MAKYAJLI ALP BEYAZI // 34 EU 8105

İleti Balki, Burak » 11 May 2009, 01:55

2 Paylasım ıcın cok tesekkurler.Ama gelin boyle seylerle ugrasmayın.Mac Os X'e terfi edin virsulerle dosya kaybıyla sıstemlerle ugrasmayın en kesın yol budur :) :p
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Arabanız: Peugeot 306

İleti delidolu » 11 May 2009, 02:15

Hocam şahsi fikrine saygı duymakla beraber, eğer yeryüzünde windows'un tek 1 kullanıcısı kalırsa bil ki o benimdir... İşim gereki tüm işletim sistemleri hakkında fikrim+bilgim var az çok hepsinin +/- yanlarını da biliyorum; ancak mac os x'i bana bedavaya da verseler, bilgisayarımdaki -şu an saydım, sistem ve gizli dosyalar hariç- 82.811 tane dosyadan 82.810 tanesi bile virüslü olsa yine windows kullanırım. Hele bir de son 1 aydır windows 7 kullanmaya başladım ki tadına hiç doyum olmuyor. :))))
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RoadFighter » 11 May 2009, 02:20

[quote="delidolu"]

*** Bilgisayarınıza virüs olma ihtimali yüksek başkasına ait Flash diskler takmak zorunda kalıyorsanız, ya da başkasının virüslü bilgisayarına flash diskinizi taktıktan sonra kendi bilgisayarınıza virüs bulaşmasını engellemek için:

http://www.zbshareware.com/downloads/index.html

adresinden "USB Disk Security"

***Birgün flash belleğinizi kaybederseniz ya da geçici olarak birini verirseniz içindeki şahsa özel (!) her türlü belgenin başkalarının eline geçmesini istemiyorsanız:

http://www.rohos.com/products/rohos-mini-drive/

adresinden "Rohos Mini Drive"

programlarını güvenle kullanabilirsiniz...

İlacı da size kalmış... Smile

[/QUOTE]

Teşekkürler.

İki durumdan da muzdaribim.

Geçen ek hard diskimi komşunun çocuklarına benden habersizce vermiş kardeşlerim.Ek hard diske de 90 küsür virüs bulaşmış ve bazılarını çok zor sildim. (sisteme yerleşip tekrar ortaya çıkan trojanlar vs.)

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti fmaka » 11 May 2009, 02:32

kaspersky kullanıyorum virus nedir bilmiyorum Allaha şükür.
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti Balki, Burak » 11 May 2009, 02:46

[quote="delidolu"] Hocam şahsi fikrine saygı duymakla beraber, eğer yeryüzünde windows'un tek 1 kullanıcısı kalırsa bil ki o benimdir... İşim gereki tüm işletim sistemleri hakkında fikrim+bilgim var az çok hepsinin +/- yanlarını da biliyorum; ancak mac os x'i bana bedavaya da verseler, bilgisayarımdaki -şu an saydım, sistem ve gizli dosyalar hariç- 82.811 tane dosyadan 82.810 tanesi bile virüslü olsa yine windows kullanırım. Hele bir de son 1 aydır windows 7 kullanmaya başladım ki tadına hiç doyum olmuyor. :))))

[/QUOTE]
Hocam Windows kullanma amacınız nedır merak ettım yanı tasarımmı muhasebemı yoksa oyun falanmı ?
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti delidolu » 11 May 2009, 10:19

İş yerinde oracle, ofis prog, corel, ps; evde tomb raider, call of duty; extra olarak bilg tamir, satış, kurulum vs... Hayırdır neden sordun?
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Balki, Burak » 11 May 2009, 11:05

Daha once hiç Macintosh kullandınızmı peki? Merak ettiğimden soruyorum sadece :)
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti delidolu » 11 May 2009, 11:14

Hayatımda ilk kullandığım makina mac idi, üniv yıllarında bikaç kere tez ödev vs için, iş yerimde de bikaçkere grafik tasarım amacıyla kullandım, soğudum; hatta mac mi linux mu dense linux derim...
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Balki, Burak » 11 May 2009, 11:16

[quote="delidolu"] Hayatımda ilk kullandığım makina mac idi, üniv yıllarında bikaç kere tez ödev vs için, iş yerimde de bikaçkere grafik tasarım amacıyla kullandım, soğudum; hatta mac mi linux mu dense linux derim...

[/QUOTE]
Neden Linux dersin ?
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti delidolu » 11 May 2009, 11:55

Windows'a görsel olarak daha çok benzediği için LOL
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti yexplorer » 11 May 2009, 12:28

[quote="MEGAN"]AVAST HOME EDİTİON Yükleyin 1 yıllık veya Tam olarak sizin olmasını isteyenlere Serialleri benden :=) AVAST herşeyi hallediyo buda benden olsun :D[/QUOTE]
:) avast home ücretsiz değilmi zaten
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti MEGAN » 11 May 2009, 14:47

[quote="yexplorer"][quote="MEGAN"]AVAST HOME EDİTİON Yükleyin 1 yıllık veya Tam olarak sizin olmasını isteyenlere Serialleri benden :=) AVAST herşeyi hallediyo buda benden olsun :D[/QUOTE]
[/QUOTE]
3 ay 6 sağlayıcı çalışıyor sonrası nanay.. şifre ile 7 sağlayıcı da çalışıyo gördüğüm kadarıyla ücretsiz ama kullanım için şifre istiyo
-Skoda Octavia A5 1.6 FSI //
-34 EU 8105
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: PEUGEOT 307 1.6//MAKYAJLI ALP BEYAZI // 34 EU 8105

İleti mygokhan » 11 May 2009, 15:21

MAC derim başka bişey demem...
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti yexplorer » 11 May 2009, 19:03

[quote="MEGAN"][quote="yexplorer"][quote="MEGAN"]AVAST HOME EDİTİON Yükleyin 1 yıllık veya Tam olarak sizin olmasını isteyenlere Serialleri benden :=) AVAST herşeyi hallediyo buda benden olsun :D[/QUOTE]
[/QUOTE]
3 ay 6 sağlayıcı çalışıyor sonrası nanay.. şifre ile 7 sağlayıcı da çalışıyo gördüğüm kadarıyla ücretsiz ama kullanım için şifre istiyo
[/QUOTE]

ilk kurulum deneme amaçlı ücretsiz belli bir süre sonra 60 gündü sanırım şifre istiyor. ev kullanıcıları için avast sitesinden home register yapınca mailinize şifre gelir 7 kalkanın 7. side çalışır. demek istediğim home edition için şifreyi zaten şirket kendisi veriyor
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti isikayhan » 11 May 2009, 19:08

bilgisayara takılan herhangi bir hafıza çeşidinin (sadece FAT bölümler için),  başka bilgisayarda da olsa otomatik çalışmasını engellemek için ücretsiz Panda USB Vaccine: 

http://download.cnet.com/Panda-USB-Vacc ... 09938.html
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

İleti maozkan64 » 12 May 2009, 01:23

Bizim okulda bilgisayarlarımıza bulaşan birkaç virüsü epey uğraşıp kaspersky, avast, avg, antivir givi antivirüs programlarını deneyerek silmeye çalıştım; ama başarılı olamadım.

En sonunda Nod32 sürüm 3.0.669.0 'ı denedim ve diğerlerinin bulamadığı birçok virüsü buldu. Şimdi çok rahatım. Gerçi nod32 ücretli bir program ama inrternette aratırsanız bedavasını bulursunuz.

Şiddetle tavsiye ederim.
Octavia Collection 2004
Kullanıcı avatarı
maozkan64
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet Alaeddin ÖZKAN
Nereden: Kayseri
Arabanız: Octavia Collection 2004

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi