WINDOWS 7'Yİ NASIL YÜKLERİM YARDIM LÜTFEN

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

WINDOWS 7'Yİ NASIL YÜKLERİM YARDIM LÜTFEN

İleti derude » 24 May 2009, 22:48

Windows 7 ve Vistayı aynı anda kullanıyorum. Üstelik türkçe.  2-3 gün anca oldu.

Win7  ilk başta çok hızlı imiş gibi bir izlenim veriyor.  Ama bunu kıyaslamak için iki sistemi de aynı süre kullanıp denemek gerek.

Win7 ye gelince rc  (deneme) sürüm olduğu için bir çok bug olacaktır. Bu nednele normak kullanım için henüz erken ama merakınızı giderebilir.

Ben flasha atıp oradan boot yaptım ve kurdum. Ama siz çektiğiniz iso (kalıp) dosyasını bir dvdye yazdırıp boot yapmalısınız.

Vistadan farklı olarak ilk gördüklerim, belli periyotlarla değişen arka plan var ve bence oldukça hoş.

Bir de birden fazla pencerede gezinmek için bilinenden farklı bir uygulamaya geçilmiş, kullanım pratikliğini ise zaman gösterecek.

Artı bir yönü de driver konusu. Daha gelişmiş bir yapılanması var, bir çok driverı kendi bulup yüklüyor. Bilirsiniz ki laptoplarda driver sorunu tam bir işkencedir.

derude
CLASSIC
CLASSIC

İleti toGah » 24 May 2009, 22:50

[quote="iceman70"]

Ağbii dur napıyosun sen windows 7 şuan rc sürümü sakın ha tonla açık var sonra driver sorunu olur bekle hele sen ben zamanı gelince haber veririm şuan daha kullanıcılara test amaçlı sunuldu.Vista sp1 ile şuan için en iyisi.

[/QUOTE]

en doğrusu demişsin, siğer söylenenler boş
toGah
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fmaka » 25 May 2009, 02:07

az sabredin sorunsuz kullanırsınız.
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti sonertevfik » 27 May 2009, 00:53

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Windows 7'yi kuramadım bir türlü, kendi kendime kızıp sildim, notebook'u da fabrika ayarlarına geri döndürdüm, makineyi parçalayacaktım az daha... şuan ilk aldığım günkü gibi herşeyi yeniden kurdum, Vista Basic'le devam ediyorum... İlgilendiğiniz için hepinize  tekrar teşekkürler
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir