Selam...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Selam...

İleti RoadFighter » 16 Haz 2009, 02:27

[quote="oguz"]okullar öyle gerçekten. ders müfredatı diye bir şey yok. hangisini kişisel görüşü neyse onu veya ona sürükleyici şeyler anlatıyo. mesela iki önemli ders makro iktisat ve konut finansmanı birinin hocası sürekli kahrolsun amerika, imf, oteki tam tersi sürekli imf nin yaptıkları yararları bilmemne neye gore yazacaz karısıyo:D[/QUOTE]

Ben artık hocaların görüşünden geçtim.

Adam derste kolay ve kağıttan bakarak 1-2 örnek çözüyor ama sınavda karmakarışık bir soru soruyor.

Yoruma dayalı hukuk konularında zorluk çekmezken iktisattan nefret ettim. Çoğu arkadaş da hocaları yüzünden Makro,Mikro, İktisat 1-2 vs. iktisat derslerinden faydalanamıyor.

Bizim bölüm hocalarımız ise 10 numaradır. Ekseriyeti kaliteli ve karşı tarafa birşeyler anlatma çabasında insanlardır.

Bu öğrencilik enteran bir dünya. Diğer bölümler adına tek yaptığım sadece ders geçmeye uğraşmak bakalım. Bizi bu durumda bırakan sisteme yazıklar olsun.

[quote="KONFOR*****"]Hocaların bu baskıyı yapması baska opsiyonel bir seçenek:)ama bunların yanında baskıcı öğrenciler gazi üniversitesinde cok her istenilen yapılamıyor orda özgürlükler kısıtlı sen daha iyi bilrsin asım kardes ayrıca yas falan ilerlememiş sindire sindire(:[/QUOTE]

Bizim İİBF o konuda iyidir. Baskının b'si yoktur.

Yavru Bilkent diye takma adı vardır ama çakma Bilkent bile değildir esasında:)

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti KONFOR***** » 16 Haz 2009, 02:35

ben öle duydum çeteler adam döverler orda söz dinlemeyenleri onu iyi bilirim(:
KONFOR*****
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RoadFighter » 16 Haz 2009, 02:41

Gazi Üniversitesi kampüs şeklinde olmadığı için bölümleri farklı farklı yerlerde.

Rektörlükte(merkezde) adam dövme vs. şeyler oluyormuş(ben hiç görmedim) ama bizim fakültede yok o tarz şeyler. :)

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti KONFOR***** » 16 Haz 2009, 02:44

Allah korusun asım kardes neyse memnun oldum sık sık gorusecez zaten böle giderse ben bi skoda alana kadar:))
KONFOR*****
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RoadFighter » 16 Haz 2009, 03:05

Elimizden geldiğince yardımcı olacağız:)
Hayırlısı ile olur inş. (Skoda veya başka marka)
Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir