ANKARA - bu sefer olmadı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ANKARA - bu sefer olmadı

İleti emirkaansbp » 25 Mar 2007, 15:23

OuchOuch  OuchOuchOuch 
ANKARA BUSEFER BULUŞTU AMA AZ KİŞİYİZ DİYE DAĞILDIK.... 4 kişiydik...

keçiörende buluşalım diyen arkadaşlar bile gelmedi.Angry

Clap ama şunu anlaadıkki nerede nezaman olursa olsun ankara buluşmasına kesin(allahtan bi mani gelmezse) 3 kişi gelir ( serkan abi, serdar abi ve ben) ben babamın arabayla gelmiştim gerçi...

emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti murat06 » 25 Mar 2007, 17:36

Ben antalya dayım ankara da olsam mutlaka gelirdm.Neyse yazın nasip olursa daha iyi bi buluşma yaparız.Sağlık olsun.
murat06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti amonra06 » 26 Mar 2007, 21:00

[quote="emirkaansbp"]OuchOuch  OuchOuchOuch 
ANKARA BUSEFER BULUŞTU AMA AZ KİŞİYİZ DİYE DAĞILDIK.... 4 kişiydik...

keçiörende buluşalım diyen arkadaşlar bile gelmedi.Angry

Clap ama şunu anlaadıkki nerede nezaman olursa olsun ankara buluşmasına kesin(allahtan bi mani gelmezse) 3 kişi gelir ( serkan abi, serdar abi ve ben) ben babamın arabayla gelmiştim gerçi...
[/QUOTE]

gecen hafta biraz sozumuz gecseydi cok daha guzel bisi olur herkes gelirdi eglenirdi....herkes gecen haftaki bulusma icin planlarini bu haftaya erteledi ondan gelemedi..sana moral olur  dedik basından muhimbi kaza gecti dedik hava kotu dediniz...bide ole laf carpıtmayalım keciorende bulusalım dien arkadaslar bile gelmedi die bu bulusma icin aranizda en hevesli bendim ama olmadı neyse yinede sorun deil....ins bidakine daha iii organize olunur.....
amonra06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fırtına » 27 Mar 2007, 01:37

yaa ben yenii üye oldumm güzell bir buluşma daha istiyoruzzz olmazzmı ne dersinizzz
fırtına
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fırtına » 27 Mar 2007, 01:41

ankarada 4 kişi gelmesii imkansızz yaa ankaranın her sokagında skoda warr hadii arkadaşlarr SKODAYI başkent görsünn tekrar güzell bir buluşma istiyoruz??????
fırtına
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar5306 » 27 Mar 2007, 12:55

bu sefer bende gidemedim ama emirkaanı arayıp sordum az kişi geldiğini duyunca çok üzüldüm birdahakine daha tertipli bir organizasyon yapar telafi ederiz
2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
serdar5306
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
Nereden: Ankara
Arabanız: FABİA COHİCE 2005

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir