Tüv muaneden geçtim

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Tüv muaneden geçtim

İleti iceman70 » 17 Haz 2009, 19:52

arkadaşlar bugun muaneye girdim ilginçte bi olaya şahit oldum.far ayarı yaptırıp gittim ama hafif kusurlu çıktı far ayarı LOL Bir tane minibüs geldi havalı frenli tıs tıs edip duruyor neyse görevli bindi içeriye aldı sonra bizim oldugumuz yerdeki kapıyı kapatmaya başladılar otomatik kapı iniyordu ki minibüs gitti gitti karşı taraftaki kapıya çarptı kapı mafiş Big%20smile sonra minibüsün camı patlamış vs hasar olmuş kapı dışarıya doğru baya bi açılmış.tartıştılar görevli frenin tutmadıgını söyledi ordaki başlarındaki adam bindi baktı yok fren taş gibi hiç bişey yok dedi adam bir anda boşaldı felan dedi sonra sigorta çağırdılar bayada bekledik onların yüzünden.

iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti by wodoo » 17 Haz 2009, 19:54

Geçmiş olsun, darısı başımıza inş. LOL
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti hakanerdogan » 17 Haz 2009, 19:55

hayırlı olsun.

o minibüs dolmuş ise, ve TUV cüler problem çıkarırsa o istasyonu o muayene görevlisinin kafasına geçirirler, ki geçirsinde, az bile.

benim turbo dizel arabamı rölantide 5000 devre çıkarıp tak diye kontağı kapattığında nası olduda şehadet getirip girmedim kafa göz bilmiyorum, Allah hakim oldu resmen...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti iceman70 » 17 Haz 2009, 21:34

hakan napmış o adam yuhh adamlar artık bıkmış pata küte dalıyorlar heryere araçla özen mözen gösterme yok.nese geçtik artık 2011'e neler değişir bakalım :))

iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti turuncuklu » 18 Haz 2009, 11:02

[quote="iceman70"]arkadaşlar bugun muaneye girdim ilginçte bi olaya şahit oldum.far ayarı yaptırıp gittim ama hafif kusurlu çıktı far ayarı LOL Bir tane minibüs geldi havalı frenli tıs tıs edip duruyor neyse görevli bindi içeriye aldı sonra bizim oldugumuz yerdeki kapıyı kapatmaya başladılar otomatik kapı iniyordu ki minibüs gitti gitti karşı taraftaki kapıya çarptı kapı mafiş Big%20smile sonra minibüsün camı patlamış vs hasar olmuş kapı dışarıya doğru baya bi açılmış.tartıştılar görevli frenin tutmadıgını söyledi ordaki başlarındaki adam bindi baktı yok fren taş gibi hiç bişey yok dedi adam bir anda boşaldı felan dedi sonra sigorta çağırdılar bayada bekledik onların yüzünden.[/QUOTE]

Adamlar da bıkmıştır sanırım, ama bazılarıda gıcıkmı gıcık oluyorlar. Allah milletimize sabır versin.
turuncuklu
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir