Vailant infomobile tanıtım aracı..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Vailant infomobile tanıtım aracı..

İleti mygokhan » 02 Tem 2009, 15:39

Birkaç gündür bu organizasyon ile uğraşıyorum.Bursanın belkide en güzel
yerine yapılan TOKI konutlarına kombi cihazı satmak üzere tanıtım
çalışması düzenledik..

Hidrolik yapı ilginç geldi paylaşmak istedim.. :)

Hidrolik kontrollü tabela kalkıyor...

Hidrolik kontrollü kapaklar..

Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti agros » 02 Tem 2009, 17:30

gökhan kardeşim paylaşım icin tesekkurler. bisey soracağım. abim klima alacak simdilerde. ben baymak'ı tavsiye etmeyi düsünüyorum. bildigim kadarı ile baymak ın motorları japon üretimi. markasını tam hatırlamıyorum ama hitachi veya mitsubishi motor kullanıyordu galiba. hatta gecen sene baya bi araştırma yapıp fiyatı makul alınabilecek en iyi marka olarak gördügüm icin iki arkadaşa aldırtmıştım. onlarda gayet memnun. kumandanın bulunduğu yerin sıcaklığını algılayıp ona göre soğutma ve ısıtmada yapıyor diye biliyorum. baymak da da inverter olayı var mıdır. senin tavsiye edebileceğin bi model var mı? servis ağı ve servis kalitesi ne durumdadır? bilgilendirirsen sevinirim valla! simdiden tesekkur ederim. bu arada abim hatay da!
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti mygokhan » 02 Tem 2009, 17:43

[quote="agros"]gökhan kardeşim paylaşım icin tesekkurler. bisey soracağım. abim klima alacak simdilerde. ben baymak'ı tavsiye etmeyi düsünüyorum. bildigim kadarı ile baymak ın motorları japon üretimi. markasını tam hatırlamıyorum ama hitachi veya mitsubishi motor kullanıyordu galiba. hatta gecen sene baya bi araştırma yapıp fiyatı makul alınabilecek en iyi marka olarak gördügüm icin iki arkadaşa aldırtmıştım. onlarda gayet memnun. kumandanın bulunduğu yerin sıcaklığını algılayıp ona göre soğutma ve ısıtmada yapıyor diye biliyorum. baymak da da inverter olayı var mıdır. senin tavsiye edebileceğin bi model var mı? servis ağı ve servis kalitesi ne durumdadır? bilgilendirirsen sevinirim valla! simdiden tesekkur ederim. bu arada abim hatay da![/QUOTE]

Firmaların üretimleri o kadar çok değişiyorki kesin bişey diyemiyorum.Düne kadar hitachi kompresör kullanan vaillant şimdi toshiba kompresör kullanıyor.Yani Baymak hakkında kesin bişey konuşmam mümkün değil..

Ama şunu belirtebilirim.Servisi en yaygın olan markayı tercih etmelisin.Demirdöküm, arçelik  gibi mesela..

Tabi baymak, arçelik, demirdöküm orta kalitede üretim yapan firmalar..Birde bunların yanında daha iyi markalar var.Bu markalar çoğunlukla klima üretimi yapan firmalar..Eğer maddi durum iyiyse bu markaları tercih ederseniz rahat edersiniz..

Fuji electric
fujitsu
Daikın
Mitsubishi
 vs...

Bu cihazlar direk japon patentli ve bazı üretimlerini  japonyada yaparlar..Wink
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mbarman » 02 Tem 2009, 17:52

gökhan arkadaşım doğal gaza geçerken artık bizide vaillant kullanıcı yaparsın. nasıl olsa forumdaşız. para yabancıya gitmesin
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti agros » 02 Tem 2009, 17:52

ben kendim hitachi kullanıyorum memnunum. mitsubishi daikın cok ucuk rakamlarda maddi durumda iyi aslında ama fujitsu ya fuji ye bakmadım hic. onlarında aşağı kalır yanı olacağını zannetmiyorum. tavsiyen ve yardımın icin tesekkur ederim.
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti mygokhan » 02 Tem 2009, 18:38

[quote="mbarman"]gökhan arkadaşım doğal gaza geçerken artık bizide vaillant kullanıcı yaparsın. nasıl olsa forumdaşız. para yabancıya gitmesin[/QUOTE]

Cihaz seçimi konusunda yardımcı olurum..Fakat vaillantın bölge dışına satışı yasak..Wink
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mygokhan » 02 Tem 2009, 18:39

[quote="agros"]ben kendim hitachi kullanıyorum memnunum. mitsubishi daikın cok ucuk rakamlarda maddi durumda iyi aslında ama fujitsu ya fuji ye bakmadım hic. onlarında aşağı kalır yanı olacağını zannetmiyorum. tavsiyen ve yardımın icin tesekkur ederim.[/QUOTE]

Evet o markaların fiyatları çok uçuk..Kafayana yatanı al..Zaten hepsi 3 yıl garantili neticede.YEterki servisi iyi olsun..
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir