YEDEK OTO TEYBİ OLAN VARMI?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YEDEK OTO TEYBİ OLAN VARMI?

İleti sonertevfik » 07 Tem 2009, 11:00

Arkadaşlar Felicia'mızın orijinal teybini tamirciye verdim ve sanırım 2 ay sonra alacağım. (tamiri 75 TL tuttu)(ekonomik nedenlerden dolayı)
    Herhangi bir sebeple yedekte bekleyen oto radyo kasetçalarını, bana en fazla 60 gün kullanıp radyosuz kalmamam için emanet verebilecek bir arkadaş arıyorum
. İstanbul Avrupa yakasında ise arkadaşım kendim gelip teslim alacağım...

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti PİCK-UP » 07 Tem 2009, 14:23

keşke mp3 çalar alsaydın. geçen gün real de goldmaster cd- mp3- radio 'lu teypi 99 tl ye satıyorlardı.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti sonertevfik » 07 Tem 2009, 18:07

Semih kardeş dediğin düşünülebilirdi fakat, Blaupunkt yetkili servisi dün bana dedi ki; Blaupunkt teyplerin hangi modeli olursa olsun dedi, Almanya'nın ve Dünya'nın en kaliteli, en üstün radyo alıcısı Blaupunkt teyplerinde var dedi... Hiçbir markada olmayan radyo alıcısı özellikleri var bu teyplerde dedi...  Katalog gösterdi bana, adamlar 1923 yılında otomobil radyosu üretmeye başlamış. (Blaupunkt firması) bu teybin en az 15 sene daha çok rahat ömrü var dedi bana... (teyp henüz 9 yıllık) 25-30 sene ömrü varmış... Alman malı olsun da ne olursa olsun... 
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 07 Tem 2009, 23:17

arkadaşlar yokmu bana emanet bir teyp verecek bir hayırsever arkadaş?
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti copyright5 » 08 Tem 2009, 17:26

[quote="PİCK-UP"]keşke mp3 çalar alsaydın. geçen gün real de goldmaster cd- mp3- radio 'lu teypi 99 tl ye satıyorlardı.
[/QUOTE]

bu dediğiniz model teyp den favoritime aldım , 99 tl peşin fiyatı şimdilik memnunum canavar gibi radyosuda fena deil güzel çekiyo cd side çalıyo mp 3 de tam da arıyodum denk geldi :)
copyright5
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 09 Tem 2009, 10:30

[quote="sonertevfik"]arkadaşlar yokmu bana emanet bir teyp verecek bir hayırsever arkadaş? [/QUOTE]
Hayırsever var da, fazla teybi olan yok galiba...Örneğin ben; 2 hafta önce ,2 yıldır bende olan symphony cd çaları buradan bir arkadaşa sattım, olmasaydı sen kullanabilirdin.Big%20smile
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti delidolu » 09 Tem 2009, 11:09

Ben de ne zaman symphony teybin mp3 lüsünü alırsam, arabada takılı olan cd li symhony'i sana göndereyim bari :)
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti fıratt » 09 Tem 2009, 11:23

hocam teyp sana gonder sonra işin bitince sende geri gonder bu mantık geçerli değil pek aynı şehirde olanlar için belki mantıklı ama farklı şehirde olan insanlar için pek mantıgın kabul ettiği bir durum değil
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti lazianke » 09 Tem 2009, 12:54

[quote="sonertevfik"]Semih kardeş dediğin düşünülebilirdi fakat, Blaupunkt yetkili servisi dün bana dedi ki; Blaupunkt teyplerin hangi modeli olursa olsun dedi, Almanya'nın ve Dünya'nın en kaliteli, en üstün radyo alıcısı Blaupunkt teyplerinde var dedi... Hiçbir markada olmayan radyo alıcısı özellikleri var bu teyplerde dedi... [/QUOTE]
 o zaman ya benim antende ya tesisatta sıkıntı var sahil yolunda bile bazen virajda radyo kalitesi bozuluyor..
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti copyright5 » 09 Tem 2009, 13:41

[quote="samet"]hocam teyp sana gonder sonra işin bitince sende geri gonder bu mantık geçerli değil pek aynı şehirde olanlar için belki mantıklı ama farklı şehirde olan insanlar için pek mantıgın kabul ettiği bir durum değil[/QUOTE]

şimdi bende var ama bu arkadaşın dediği gibi ben manisa da sen istanbul da nasıl olacak :)

biraz kasıntılı bir durum bence !
copyright5
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti y.emre » 09 Tem 2009, 14:44

[quote="sonertevfik"]Semih kardeş dediğin düşünülebilirdi fakat, Blaupunkt yetkili servisi dün bana dedi ki; Blaupunkt teyplerin hangi modeli olursa olsun dedi, Almanya'nın ve Dünya'nın en kaliteli, en üstün radyo alıcısı Blaupunkt teyplerinde var dedi... Hiçbir markada olmayan radyo alıcısı özellikleri var bu teyplerde dedi...  Katalog gösterdi bana, adamlar 1923 yılında otomobil radyosu üretmeye başlamış. (Blaupunkt firması) bu teybin en az 15 sene daha çok rahat ömrü var dedi bana... (teyp henüz 9 yıllık) 25-30 sene ömrü varmış... Alman malı olsun da ne olursa olsun...  [/QUOTE]

Blaupunkt tamam iyi güzel tutulan bi marka ama ' Blaupunkt yetkili servisi ' de baya abartmış yani 25-30 sene ömrü olsa bile  sen o arabaya 25 sene binecen mi ki ??

Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir