Kendinize iyi bakın

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kendinize iyi bakın

İleti iceman70 » 12 Tem 2009, 13:02

arkadaşlar kendinize iyi bakın artık girmeyecem forma öss sonucum çok kötü geldi herşeyi bırakıyorum artık. Herşey için tşkürler çok şey öğrendim skoda forum sayesinde inş ilerde görüşmek üzere

iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balki, Burak » 12 Tem 2009, 13:21

Kardeşim ya öss gelmiş gecmıs bu kararını sınava gırmeden once versen eyvallah derdık ama hersey olmus bıtmıs ne canını sıkmana deger nede burayı bırakmana :( Geçmiş olsun
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti alpino » 12 Tem 2009, 13:40

dostum o zaman 1 sene sık dişini. 1 senede yapacağın fedakarlığın ödülünü hayatın boyunca alacaksın bunu unutma. güzel bir yer kazan. seneye tekrar burada görüşürüz. geçmiş olsun ve kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti guvenxoca » 12 Tem 2009, 13:44

ne alaka anlamadım...
ne olacak kötü geldiyse dünyanın sonumu??
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 12 Tem 2009, 13:45

Arkadaş küçük bir arkadaşsa eğer anne baba interneti kapatıyor da olabilir
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 12 Tem 2009, 13:47

OSS`i kazansanda, kazanmasan da degisen birsey olmayacak, eger kendini gelistirmez isen..  en zengin ve cok kazanan adamlar listesindekiler genellikle okulu okumamis, ama kendini cok gelistirmis okumus adamlardan akilli olan adamlardir.. O yuzden cok kasma kendini.. 

Su yaz donemini de eglenerek, ve de yapmak istedigin meslek ile alakali arastirmalar yaparak gecir mesela..

Basarilar!..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 12 Tem 2009, 13:50

[quote="alpko"] en zengin ve cok kazanan adamlar listesindekiler genellikle okulu okumamis, ama kendini cok gelistirmis okumus adamlardan akilli olan adamlardir..

[/QUOTE]

pek katılmıyorum....
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 12 Tem 2009, 20:27

[quote="guvenxoca"]
[quote="alpko"] en zengin ve cok kazanan adamlar listesindekiler genellikle okulu okumamis, ama kendini cok gelistirmis okumus adamlardan akilli olan adamlardir..

[/QUOTE]

pek katılmıyorum....
[/QUOTE]

olabilir.. Saygi duyarim..  Deneyim ve hayata bakis acisi ile alakali bir durum..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 13 Tem 2009, 03:01

[quote="alpko"]
[quote="guvenxoca"]

[/QUOTE]

pek katılmıyorum....
[/QUOTE]

olabilir.. Saygi duyarim..  Deneyim ve hayata bakis acisi ile alakali bir durum..
[/QUOTE]

deneyimi karıştırmayıp hayata bakış açısı diyelim...
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AhmetH » 13 Tem 2009, 03:32

3 defa  öss  ye  girdim  normal ..

çalışmadan  cidden  olmuyor   çalışmasan  bile  birikim lazım  kardeşim .

birşey bilmeni beklemiyorlar  seni  sıralıyorlar   alt  tarafı   belli  bir  sıralamada  olan  yerleşiyor.

sıralamada  önde  olmaya  bak .  bunu  matematikten  1  net  yapacağına türkçeden  2-3  fazla  net  yaparakta  gerçekleştirirsn.

sıralamada  önde  olmak  için  ezberle  unut  düzen  bu  Big%20smile

komik  alaycı  gelsede  durum  böyle ne  yazıkki.. 
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti turuncuklu » 13 Tem 2009, 10:31

ÖSS den kötü puan almak hayatın sonu değildir bunun için canını sıkma, belkide hayatın için iyi bir deneyim, hatta biraz hırsla iyi bir başlangıç bile olabilir.Önemli olan senin azmin ve disiplinin. 1 sene dişini sık ve disiplinli bir çalışmayla iyi bir yeri kazan.Ama unutma mutlaka bir hedefin olsun.Hedefi olmayan gemiye hiç bir rüzgar yardım edemez.
turuncuklu
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir