İkinci elde deformasyon ekpertizi hakkında

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İkinci elde deformasyon ekpertizi hakkında

İleti FabiaTDI » 15 Tem 2009, 18:36

slm, arkadaşlar takas konusunu baya kafama taktım hayırlısı ile bir kaç araç var kafamda yanlız bu gün bir arkadaş dikkat et bir iki yaşında km 30.000-50.000 az bazı araçların rent a car girdiğini ve az km ikende ikinci elden acil satılık olarak satıldığını söyledi tamam tanıdığım bir kaç skoda ustası oldu ama bu kadar iyi olduklarını zannetmiyorum bu işi nasıl hallederiz çok nokta kontrol eden bir aracı servis veya kurum var mı veya bu işten anlıyan ankarada iyi bir skoda ustası'da olur yardımlarınız için tşk.ler

FabiaTDI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RoadFighter » 15 Tem 2009, 18:42

Kesinlikle aracın ekspertizini yetkili veya işinin ehli bir özel serviste yaptırın.

Bir arkadaş almayı düşündüğü Punto'yı alalade bir yerde baktırmıştı da sözde araçta mekanik anlamda birşey çıkmamıştı. Araba kullanılınca seceresi ortaya çıktı. (bir de sorunsuz diye çıktısını veriyorlar!)

Tanıdığınız bir sigortacı varsa aracın önceden kimlerin adına olduğunu öğrenebilirsiniz yanılmıyorsam.
Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti FabiaTDI » 15 Tem 2009, 20:42

[quote="RoadFighter"]Kesinlikle aracın ekspertizini yetkili veya işinin ehli bir özel serviste yaptırın.

Bir arkadaş almayı düşündüğü Punto'yı alalade bir yerde baktırmıştı da sözde araçta mekanik anlamda birşey çıkmamıştı. Araba kullanılınca seceresi ortaya çıktı. (bir de sorunsuz diye çıktısını veriyorlar!)

Tanıdığınız bir sigortacı varsa aracın önceden kimlerin adına olduğunu öğrenebilirsiniz yanılmıyorsam.
[/QUOTE]
Asım arkadaşım sağolasın internetten araştırdım doğus oto'nun dod 101 nokta kontrolü varmış ve garantili ama wosvagen grubu araçlara uyguluyorlarmış And ve Ata'yı önerdi skoda servisleri ile görüştüm 100 TL karşılığı expertiz yaptıkalarını en fazla 30 dk bittiğini ve kaportaya, yürüyen aksama altına ve bilgisayara bağladıkalrını söylediler servisten km orjinal olup olmadığı filan araştırılıyormuş yaptıkları expertiz'e garanti veriyormusunuz dediğimde kimse vermez dediler en iyisi sanayiden de iyi bir usta bulmak servis anladığım kadarıyla sadece aracın servis geçmişini km orjinalliğini ve görünüdeki ufak tefek kaportaya bakıyor
FabiaTDI
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir