PC ve KAMERA YARDIMI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

PC ve KAMERA YARDIMI

İleti lazianke » 18 Tem 2009, 02:20

arkadaşlar, bu teknik işlerden pek anlamam. canon un powershot A 470 model tfl nunu satın aldım. cd sinden programını kurmama rağmen, pc foto mak. hiç algılamıyor. kitapçıktaki ilgili bölümü tamamen okudum, hepsini yaptım ama gene de sürücü olarak da görmüyor. bir türlü halledemedim fikri olan var mı?

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti mygokhan » 18 Tem 2009, 02:29

İŞletim sistemi nedir.Otomatik algılaması lazım.Kabloda veya USB girişinde sorun olabilir..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti lazianke » 18 Tem 2009, 06:53

[quote="mygokhan"]İŞletim sistemi nedir.Otomatik algılaması lazım.Kabloda veya USB girişinde sorun olabilir.. [/QUOTE]
sistem xp.

usb kabloyu da yerini de değiştirdim aynı. cd sinden canon un prog. yükledim ama prog. açınca camera takılı değil uyası çıkıyor. sürücüsünü cd den yükledim. yeni sürücü kullanıma hazır diye yazı çıkıyor ama "bilgisayarım"da yeni bir sürücü görmüyor. aygıt yöneticisinden bakıyorum orada da imzasız sürücü yok. kitapçıkta da otomatik algılarCry yazıyor. daha önce kodak vardı. prog. açmasanda kamera sihirbazından atabiliyorduk resimleri çünkü disk olarak tanıyordu.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti lazianke » 18 Tem 2009, 14:22

fikri olan yok mu arkadaşlar...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE