SKODA SERVİSLERİNİN ATTIĞI KAZIKLAR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SKODA SERVİSLERİNİN ATTIĞI KAZIKLAR

İleti delidolu » 24 Tem 2010, 22:25

Başlık "yetkili servis" olduğu için tabiki de "Zeki Ünaldı" derim.
Ekmeklerini (kfasulye+pilav 10 numaraydı, Allah razı olsun) bile yemişliğim var. Ustalarına özellikle de elektrikçilerine (ki dursun usta olur kendileri) çok güveniyorum. 1 şey söylüyorlarsa bilin ki amaç önce para değil insanlık/müşteri memnuniyetidir.

Özel servis olarak da "Lojistik skoda" (serkan usta) ya çok güveniyorum.
Birçok kere şahit olmuşluğum var ücretsiz iş yaptıklarına.... Amaç sahtekalık değil, her ne kadar geçmiş dönemde "hetepe-engin" arkadaşımızın "direksiyon sertliği" konusunda yetkili servislerden ve elektrikçiden hem ağzının yanması hem de sorunu çözememeleri sonucu büyük bir gerginlikle lojistik skodaya gitmiş ve o gün "aşırı yoğunluk nedeniyle arabasına bakılamamış ve bikaç gün sonra gel" şeklinde söylenmesi sonucu engin arkdaşım forumda genel anlamda yetkili servisleri eleştriren bir mesaj yazması sonucu araya lojistik isminin de yanlışlıkla karışmışlığı var. Ve bu yüzden serkan bey'in çok canının sıkıldığına bugün kendim şahit oldum. Arada bir yanlış anlaşılmanın olduğunun altını çizerek kendisine izah ettim. Aynı yanlış anlaşılmayı burada da düzelmiş olmak isterim ki oraya giden/gidecek olan arkadaşlar olayın iç yüzünü bilmiş olsunlar.

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti tivoli » 24 Tem 2010, 22:32

bugüne kadar yetkili servisten başka hiçbir yere gitmedim.. her periyodik bakımdan önce özel servislerdende fiyat alırım.. özel servislerin verdiği fiyat hep aynıdır bazen yüksek bile fiyat vermişlerdir yetkili servislere oranla.. ayrıca yetkili serviste her takılan parçanın garantisi vardır.. değişen parçadaki arızadan dolayı başka parçalarda zarar görmüşse yetkili servis bunuda karşılar.. birçok kezde ufak tefek şeyler için gittiğimde para bile almadan problemi halledip çayımı kahvemi ısmarlayıp uğurlamışlardır saolsunlar.. ben konuyu açan arkadaşa yetkili servis konusundaki olumsuz eleştirisine katılmıyorum.. en azından bugüne kadar ben olumsuz birşey yaşamadım inşallah bundan sonrada yaşamam
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti lazza » 24 Tem 2010, 23:02

dubara yazdı:şimdi arkadaşlar bu emre denılen arkadaş servise gelmez hatta yolunu bılmez gelsede beleş iş yaptırmaya çalışır bu arkadaşın skoda servısıyle derdı ney anlayamadım soruyorum sıze servıse hıç gelmeyen adam nasıl olurda yetkılı servısı karalar karar sızın

abim gelmez dediğine göre sende servizstenmisin adamım servise gidip gitmediğini nereden biliyon bide beleşçilikle suçlamışsın konu açılmış varsa derdin anlat yoksa canın sağolsun suçlama kimseyi
Kullanıcı avatarı
lazza
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: mustafa
Nereden: Antalya
Arabanız: 1990 favorit 136 l

İleti lazza » 24 Tem 2010, 23:05

lazza yazdı:
dubara yazdı:şimdi arkadaşlar bu emre denılen arkadaş servise gelmez hatta yolunu bılmez gelsede beleş iş yaptırmaya çalışır bu arkadaşın skoda servısıyle derdı ney anlayamadım soruyorum sıze servıse hıç gelmeyen adam nasıl olurda yetkılı servısı karalar karar sızın

abim gelmez dediğine göre sende servizstenmisin adamım servise gidip gitmediğini nereden biliyon bide beleşçilikle suçlamışsın konu açılmış varsa derdin anlat yoksa canın sağolsun suçlama kimseyi

http://www.skodam.com/viewtopic.php?f=20&t=20369 anlat şimdi bu arkadaşa servisleri
Kullanıcı avatarı
lazza
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: mustafa
Nereden: Antalya
Arabanız: 1990 favorit 136 l

İleti mygokhan » 25 Tem 2010, 09:34

Ben Bursa'daki skoda bozkurttan memnunum..Hem indirimini yapıyor hemde işçilikleri iyi.Elbette herkes memnun kalmayabilir beklentileri farklıdır.Ama orjinal parçaya en iyi fiyatı ordan alıyorum.Daha ne olsun.Hemde ilgi ve alakaları çok iyi..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti zurna1788 » 25 Tem 2010, 09:47

1 ) adana özgenin yolunu çok iyi bilirim.

2 ) özgende herkesi çok iyi tanırım. özellikle emin abiye gidin. kırmızı hv 081 olan emre deyin hemen söyler.

3 ) beleş iş yaptıracak kadar adi değilim. herkesin bir işten hakkı vardır.o hakta verilir. hava filtresi değişimine 30 tl almak hak değildir. 10 yaşındaki çocukta yapar onu.

4 ) servislerle derdim yok. yapılan yanlışlar ortaya çıksın ki insanlar bilinçlensin istedim.ayrıca bu siteyi sadece biz takip etmiyoruz.çok yüksek mevkiden insanlarda takip edip yorum alıyorlar.

5 ) beni tanımak isterseniz. özelden msj atabilirsiniz. buradan suçlamak hiç hoş değil...
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti zurna1788 » 25 Tem 2010, 09:49

lazza yazdı:

ilginiz için tşk ederim...
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti ozerakin » 25 Tem 2010, 14:11

en iyi skoda servisinin bile köküne kibrit suyu usta yooooooooooooooook tak pc ye bak hataya değiştir olay bu garanti bitene kadar devam sonra sağlam bir özel usta direkt geçiniz
Kullanıcı avatarı
ozerakin
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Sinop
Arabanız: roomster

İleti xMEGANx » 25 Tem 2010, 17:47

Abi atılan kazıklara geçmiş olsun bana peugeotcuyum diye dalga geçiyordu forum abilerimiz ben aracıma ses yalıtımı yaptırıyorum peugeot servisinde tamamen ÜCRETSİZ =)
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105