SKODA hakkında kısa yorumunuz ne olurdu??

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SKODA hakkında kısa yorumunuz ne olurdu??

İleti reis54 » 31 Mar 2007, 19:58

arabamın arka caamında yazıyo : I SKODA...

reis54
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 31 Mar 2007, 20:55

I SKODA... Açılımı ne?

skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti turuncu » 31 Mar 2007, 22:08

benim şkodam  beşinde iki sene dolandım  zor oldu  almak ama sonunda başardım

insanın sevmesi  için sahip olması  gerekıyor   gercekden  yoksa :

sectiğimizimi terçih  edıyoruz 

terçih ediğimizimi  seciyoruz 

anlamadım  ama

olsun  ben  şu an seviyorum  şkodamıSmile
turuncu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti raftboy » 31 Mar 2007, 22:20

[quote="10Y@ĞMUR"]Cool Sağlam-güvenilir-ekonomik...[/QUOTE]

+1907
raftboy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti MarvelGirl » 01 Nis 2007, 01:17

Skoda...Tutkuyla bağlanmaktır ona...Korumak sahiplenmek sakınmak herşeyden ve herkesden;zaman zaman kendinden bile...Koltuğuna oturup direksiyonu avuçlarının içinde hissettiğinde mutlu olmaktır...Ona gelen en küçük zararda bile canının yandığını hissetmek.Onun iyiliği için olduğunu bilsen bile takoza alınırsa farlarında eşinin sevdiğinin yada çocuğunun gözlerinin görür gibi olup hüzünlenmektir ne kadar da çaresiz bakıyor bana kırgın gibi sanki diye...Bazen rüyanda görüp nasıl acaba keyfi yerinde mi diye balkona çıkıp kontrol etmek ,oda kesmezse yanına gidip kaputa nazikçe dokunup bak ben yanındayım ama şimdi geri dönüp uyumam lazım yarın sabah yine geleceğim yanına diye arkana bir kaç defa daha dönüp baktıktan sonra tekrar uykunun kollarına bırakmaktır kendini...Ders çıkışında bizi de bırakırmısın diyen arkadaşlarından biri oğluşuna  külüstür diye takılmaya kalkarsa in aşağıya diyebilmektir ...Senden özür dilediğinde benden değil ondan dile diyecek kadar kişileştirmektir...Yanlız hissettiğinde kendini seni alıp sırtına uzaklaştırması tek bir mırın kırın etmeksizin derdine ortak olmasıdır...Yeri geldiğinde kendinden kısıp ona harcayabilmektir tereddüt etmeksizin...Aile bireylerini hesaplarken daldırıp onu da sayıya dahil etmek belki de...Benim ki isterik bir bağlılık...Gereğinden yoğun bir sevgi belki de ama elimde değil dedim ya oğluş benim için sadece bir araba değil...İşte bu yüzden onunla ilgili bir yerde olmak inanılmaz mutlu ediyor beni...Site deki forumlardan pekçok şey öğreniyorum,insanların arabalarına değer verdiklerini görmekten keyif alıyorum...
MarvelGirl
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 01 Nis 2007, 01:22

haklısınız ben aldığım ilk gece sabaha kadar uyuyamamıştım. ne zaman sabah olacak diye. aynı duyguyu ilk atmacama sahip olduğumda da yaşamıştım. lise 1 deydim ve artık yakaladığım bir atmacam vardı. ne zaman sabah olacaktı, onu besleyecek ve eğitmeye başlayacaktım.
     ne zaman sabah olacaktı ve fabiama doya doya binecek sağını soluun kurcalayacak, kullanma kılavuzunu elime alıp. haa şu bu işe yarıyormuş diyecektim.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti kabasakal » 01 Nis 2007, 01:40

[quote="skodacı"]

I SKODA... Açılımı ne?

[/QUOTE]

IQ = zeka seviyesi (düşük olmaması tercih sebebidirBig%20smile)

Heart= tutku, aşk

ikisi birleşince ortaya SKODA çıkıyor.
kabasakal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti qw12 » 01 Nis 2007, 01:48

Benim arabam Fabia. Sınıfındaki rakiplerinin arasında en iyi ve en kaliteli olan araba. VW grubu olmasına karşın vw lerde olmayan akıllıca detaylara da sahip. En basiti ön camdaki kart tutucusu. Skoda buna human touch diyor. Bu arabayı alırken beklentilerim çok yüksek değildi ama ilk kullandığım andan itibaren beni şaşırtan detayları beklentilerimin çok üstünde oldu. Bu nedenle de yakın çevremdekilerin başka model olsun farklı farklı kullanırsın telkinine karşı ikinci araba tercihim yine fabia oldu. Bir de halkımızın nezdindeki eskiden kalma adi skoda imajından kurtulabilirse tam süper olacak. Çünkü skoda tavsiye ettiğim çoğu insan skoda almam adı kötü dedi.

Ama bence kullandığım imza skodayı en iyi şekilde anlatıyor.

Yalnızzzz. Önemli birşey daha var. Firma ucuza sattığı baz modellerde eski modellerine oranla kaliteyi ve bazı özellikleri çalmaya başladı. Böyle övdük ama müşteri akılsız satıcının kulağını bükmeyi de bilir. Çünkü müşteri yalnız -1- defa kandırılır.
qw12
CLASSIC
CLASSIC

İleti mygokhan » 01 Nis 2007, 01:48

uygun fiyata 2. elini alabileceğiniz,sağlam, ekonomik, FARKLI bir otomobil..farklı olmayı sevenler için..aslında slogan şu " be like no other!" :)
ayrıca ticari olarak kullanılmayacak kadar hassas bir araç..belki çek cum.da veya almanyada falan olsan kullanırsın ama türkiye için kesinlikle ticari olarak düşünemediğim bir araç..ne bilim o kadar hor kullanılmaya dayanmaz gibime geliyor..( gerçi şirkete praktik aldırmayı düşünüyorum ama Big%20smile...yada boşver yaa onuda diğer şubeye verirler büyük ihtimal bize yine eski 2006 model doblo kalır Ouch..sonra fabia onlarda üzülürüm..neyse vazgeçtim..Disapprove
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti skodacı » 01 Nis 2007, 16:59

hakettiği yerde olmayan bir MARKA...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 01 Nis 2007, 18:57

servisleri yüzünden bursada yakında bayisi kalmayacağı bir marka. :(

nişancı kapandı..bozkurtta duyduğum kadarıyla kapanacak..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti favoritrally » 01 Nis 2007, 19:55

Başımın tatlı belası birtürlü kopamıyorum aşığız seviyoruz birbirimizi Big%20smile
favoritrally
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti turuncu » 01 Nis 2007, 20:14

başka araba kullanmadım  bu  gerçek 

ve bugun  fark  edim  arabadan  inince  acaba birazdahamı  gezem diye  cunku cok  zevkli  geliyo  bana,   şkodam' ı  sürmek  acab  neden ?
turuncu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti murat06 » 01 Nis 2007, 20:44

"Ne oldum demeyeceksin ne olucam diyeceksin" sözünü felsefe edinen marka.
murat06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 01 Nis 2007, 20:51

yaptigin fasirdakligin cezasini aniden kesen marka.......   {pazardan donuyom anayola cikacam bugun ankarada yerler islak anayolda yokus yukari bayagi bekle bekle bekle araba bitmiyo bittigi gibi bastim gaza sonuna kadar kut diye cektim debriyajdan direksiyonda saga donuk ya araba sola cekmeye basladi ama gazi birakmadim nedense anlayamadim. hem orta bankette buldum kendimi buna ek olarak yakit az isigini yakti uyari sesiyle birlikte bana kufreder gibi....}LOL
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti lazianke » 01 Nis 2007, 21:16

[quote="murat06"]"Ne oldum demeyeceksin ne olucam diyeceksin" sözünü felsefe edinen marka.[/QUOTE]
boynuz kulağı geçer dedirten marka.(biraz abarttık galiba ama olsun be...)
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti murat06 » 01 Nis 2007, 21:35

Diğer markalara "sollama beni sollarım seni" diyen marka(biraz değil epey abarttık) :)
murat06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 02 Nis 2007, 01:19

gecenin köründe forumunu gezdiren marka!!!
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir