SİZLERİN FİKRİ?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SİZLERİN FİKRİ?

İleti ORHAN06 » 08 Ağu 2009, 23:43

foruma az önce geldim ve"OCTAVİA ORJ.CD ÇALAR" başlığımın altında;
yukarıdaki iki yorummu deyim,azarmı deyim bilemediğim iki mesajı gördüm...sizlerinde ne düşündüğü benim için elbette önemli bu mesajlarla ilgili,ama saygı çerçevesini kullanmak koşulu ile...benim bu başlığı birkaç kez kullanmamın kime ne zararı var ve bu arkadaşların buradaki mevcudiyetleri ne olursa olsun buna hakları varmı?şayet hakları varsa uslupları doğrumu? şayet hakları yoksa,bunu kendilerine görev adledip böyle bir terbiyesizliğin altına attıkları imza için özürmü borçlular?
foruma çok dahil olamasamda,pek çok başlığı keyifle okuyorum,anlam veremediğiklerimle ilgilide böyle çapsızca bir yorum yapıp,üstüne birde bunu yazıya döküp yollamadım...bu arkadaşların yaşlarının küçük olduğunu tahmin ediyorum ve terbiye saygıyı öğrenmeleri için önlerindeki zamanı iyi değerlendirmelerini umuyorum...

ORHAN06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti OKTAVİACI » 09 Ağu 2009, 00:06

Arkadaşların sizi sadece bilgilendirmek amaçlı uyardıklarını düşünüyorum çok sert bir eleştiride yok ayrıca.ama bu tip problemleri özelden yazarak hallederseniz daha kısa zamanda ve kesin bir çözüme ulaşırsınız.

anlaşılan siz biraz yanlış anlamışsınız, dedikleri gibi aynı konuyu daha önceden açmışsanız ve tekrardan aynısını yapmışsanız hem siz çözüm doğrultusunda istediğinizi elde edemezsiniz hemde forumda gereksiz bir çok konu başlığıyla dolmuş olur.

OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti umutkubat » 09 Ağu 2009, 00:30

Öncelikle hoşgeldiniz, 4 senedir bu forumdayım az çok mesaj yazan herkesi tanıyorum, arkadaşlarımın hiçbir kötü niyetinin olduğunu sanmıyorum. Açtığınız tek başlığın altına "güncel" notu düşerseniz zaten ana sayfada görünecektir. Bir konu başlığı olması gerekirken aynı konudan 4 tane olması forumda kirliliğe neden olmaktadır.

umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti asdfghjk » 09 Ağu 2009, 00:33

Ancak sadece -sana göre- onlar mı suçlu, bu foruma gelip merhaba benim adım orhan ankara dan geliyorum gibisinden önce bi tanışma mesajı atıp bi samimiyet kursan, bütün mesajların cd çalarımı satıyorum, navigasyon alacağım için, sorunu yoktur vs. bu forumu sadece ticaret amacıyla kullanmayalım, sonuçta burası bilgilerin paylaşıldığı ve eleştrilerin olduğu samimi bir ortam. Size sadece bir eleştri yapılmış. Önce bi tanışsak..?
asdfghjk
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir

İleti RAZOR10 » 09 Ağu 2009, 20:26

şişttt tamamdır büyütmeyelim,sayın değerli forum dostlarıWink
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)