Teşekkür...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Teşekkür...

İleti Ferhath » 19 Ağu 2009, 13:46

İnanıyorumki bu sitede bulunan tüm arkadaşlarımız Skoda markasının ne kadar özel olduğunu çok iyi biliyor.Biz bu markayı satarken göğüsümüz ne kadar kabarıyorsa sizlerin de ilgisini görmek bizleri bir o kadar mutlu ediyor.İsim olarak evet belki bu markanın temsilcisi biziz ama unutmayınki bu markanın yaygınlaşmasındaki en önemli faktör sizlersiniz.Sitede bulunan-bulunmayan ,Skoda kullanan kullanmayan ama yalnızca bildiğini-inandığını paylaşan tüm değerli arkadaşlarıma tüm Skoda Severler adına tşk ediyorum.

Yüce Hünkar Otomotiv SKODA Opel Chevrolet Tata Satış Danışmanı

Ferhat HOŞGÖR

224 - 443 43 26   

505 - 243 60 05                                                                                                      

SIMPLY CLEVER

Ferhath
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mbarman » 19 Ağu 2009, 14:04

aynı duyarlılığı satışsonrasındada gösterseniz yergök skoda dolar. ama nedense satana kadar.
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti copyright5 » 19 Ağu 2009, 15:01

[quote="mbarman"]aynı duyarlılığı satışsonrasındada gösterseniz yergök skoda dolar. ama nedense satana kadar.[/QUOTE]

+ 10000000000000000000000000  ClapClapClap
copyright5
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 19 Ağu 2009, 15:44

[quote="mbarman"]aynı duyarlılığı satışsonrasındada gösterseniz yergök skoda dolar. ama nedense satana kadar.[/QUOTE]
+1

acı ama gerçek...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Ferhath » 19 Ağu 2009, 16:24

Sayın mbarman ve cevap yazan değerli arkadaşlar ,muhakkak bir sorun yaşamışsınızki böyle ciddi bir çıkış yaptınız.Sıkıntılarınızda satıcı bayiniz size yeterince önem vermemiş olabilir ama bizi herkes ile aynı kefeye koymanız sizce de kurunun yanında yaş yakmak değil mi?Aracınızı hangi bayiden almış olursanız olun,eğer bize ulaşabilirseniz her sıkıntınızda yanınızda olacağımızı göreceksiniz.Beni ya da firmamızı tanıyan insanlarla da bizimle ilgili bilgi edinebilirsiniz.Sizden ricam herkesi bir tutmamak ve biraz daha iyimser olmak çünkü hala yer yüzünde para kazanmaktan çok müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalar mevcut.İlgi gösteren herkese çok teşekkür ederim.

Bursa Yüce Hünkar SKODA Opel Chevrolet Tata Satış Danışmanı

Ferhat HOŞGÖR
Ferhath
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mbarman » 19 Ağu 2009, 16:39

[quote="Ferhath"]Sayın mbarman ve cevap yazan değerli arkadaşlar ,muhakkak bir sorun yaşamışsınızki böyle ciddi bir çıkış yaptınız.Sıkıntılarınızda satıcı bayiniz size yeterince önem vermemiş olabilir ama bizi herkes ile aynı kefeye koymanız sizce de kurunun yanında yaş yakmak değil mi?Aracınızı hangi bayiden almış olursanız olun,eğer bize ulaşabilirseniz her sıkıntınızda yanınızda olacağımızı göreceksiniz.Beni ya da firmamızı tanıyan insanlarla da bizimle ilgili bilgi edinebilirsiniz.Sizden ricam herkesi bir tutmamak ve biraz daha iyimser olmak çünkü hala yer yüzünde para kazanmaktan çok müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalar mevcut.İlgi gösteren herkese çok teşekkür ederim.

Ferhat HOŞGÖR
[/QUOTE]
açıkçası ben bayi değil marka tanırım. markanın muhatabıda ana distribitördür. şöyle yada böyle bayinin yanlış tutumunu adı yüce ama kendi beş para etmeyen şirkete bildirmişsem ve bunu defalarca yazılı sözlü elektronik ortam şikayet sitesi vs aracılığı ile yapmış isem ve bana nezaketen bile dönüş olmamışsa siz iyi bir bayi olsanız bile(ki bu tartışılr. sizi ve hizmet anlayışınızı test etmedim. ) benim için skoda türkiyede yerlerde sürünmeye mahkumdur. siz nezamanki bayi olarak şikayet alan tepki toplayan yanlış uygulamalar içindeki bayilere krşı tüketiciyi koruma adına ana distribitörünüze tepki gösterirsiniz ozaman skoda belki hakettiği yeri bulur. başka sözüm yoktur
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti WXW » 19 Ağu 2009, 17:07

biz buralarda yazıp tartışırken, başbaşa verip çözüm yolları ararken, skoda bayiilerinde ötv indirimi sonrası yaşanan yoğun talep nedeniyle fiyat ayarlamaları yapılırken ve tok satıcı edasıyla yüzümüze bile bakılmazken, siz veya yetkili kişilerin (genel olarak skoda nın) yeterince denetlemediğinizden sebep orjinal olmayan parçalar arabalarımıza takılırken (plus paket adı altında) ve bizi taa çek cumhuriyetine mail yazmaya kadar iten sıkıntılar yaşanırken, pardonda siz nerelerdeydiniz??? bence bu ülkede skoda satılıyorsa, sizlerin fiyat-servis-satış politikanızın başarısından değil, biz skoda severlerin diğer skodacılara anlattığımız bilgiler ve tavsiyeler sayesindedir. ben skoda ile yeni tanışmama rağmen, almama özellikle sebep olan ve benden çok daha uzun bir süredir skoda kulanan değerli büyüklerime ve sevgili kardeşlerime, bana verdikleri bilgiler, ayırdıkları zaman ve emekleri için tekrar teşekkür etmeyi bir borç bilirim.madem ki müşteri memnuniyetini kazançtan önde tutuyorsunuz,bütün türkiye çapında yapacağınız bir araştırma sonucunda, bayii-servis-satış bazında sıkıntı yaşamış, bunu dile getirmiş,çok geç çözüm bulmuş veya bulamamış insanlarla birebir iletişime geçip onlara yardımcı olarak işe başlarsanız, sizin ve skodanın türkiyede ki firma geleceği açısından daha hayırlı olacağı kanaatindeyim. çalışmalarınızda başarılar, forumdaki sevgili kardeşlerime selamlar...
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

İleti Ferhath » 19 Ağu 2009, 19:38

Değerli arkadaşım az önce yazdıklarımdan yine bir şey anlamamışsın ya da anlatamamışım.Biz Skoda markasını satmaya başlayalı daha doğrusu showroomu açalı henüz 3 ay oldu.Şahsi olarak ben ise Skoda marka altıncı aracımı kullanıyorum.Kusura bakmayın ama başka bayilerin hatalarını bana ya da firmama yükleyemezsiniz.Distribütör tarafından yapılan bir hatadan dolayı geçen gün müşterimiz için ciddi bir miktarda para ödedik.Kaçmadık kaçmayacağızda.Firmamızı araştırırsanız yıllardır bu sektörün önde gelen yapı taşlarından biri olduğunu görürsünüz.Bunun üzerine olurda düşünürseniz yıllardır müşterisini mağdur etmiş bir firma yıllarca büyüyerek yoluna devam edemez hatta bizim gibi dördüncü markayı alamazdı.İlginiz için tekrardan teşekkür ederim.

Ferhat HOŞGÖR
Ferhath
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir