youtube a giremeyenler buyrun

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

youtube a giremeyenler buyrun

İleti hdoner » 10 Eyl 2009, 13:16

youtube u teğet geçmeden girme yöntemleri:))

1-host ile oynayarak

burda sizin için özel host dosyası hazırladım açıklamalarda mevcut sadece host dosyasını anlatılan yere kopyalamak ..98,xp,vista da kesin çalısıyor.

2-ultrasurf

programı cekıp kurup açıyorsunuz.artık bütün sitelere girebilirsiniz.Ayrıca bu program meb ,askeri gibi engellenmiş internetlerinde de işe yarıyor Big%20smileyani facebook ,oyun sitelerine girebileceksiniz.

3-dns yöntemi

uzun anlatmak yerine burda resimli anlatım var senkronize şekilde rahatça yapabilirsiniz.

anlattığım yöntemlerin hepsini kullandım kullanıyorum  kesin işe yarıyor.Sadece windows 7 kullanıyorsanız en iyi yöntem dns yöntemidir .Geri kalan işletim sitemlerinde hepsi işe yarar .En hızlısı dns ve host ile oynamaktır.Ultrasurf yavaştır ama tüm yasaklı sitelere girer..Tongue

Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti alpino » 10 Eyl 2009, 13:50

bilgisayarınızın TCP/IP ayarlarına girip (Vista da TCP/IP 4) DNS kısmına ilk adrese
4.2.2.1
ikinci adrese
4.2.2.5
yazın tamam deyip çıkın internet bağlantısını kesip tekrar bağlanın. bazen sorun oluyor facebook a fln giremiyor ama sonra düzeliyor. çok sorun yaşarsanız tekrar otomatik dns ayarlarına dönersiniz.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir