1 ay aradan sonra ilk çarşı iznim.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

1 ay aradan sonra ilk çarşı iznim.

İleti yonetici » 11 Eyl 2009, 17:03

Merhaba arkadaşlar. Nihayet bu gün yemin törenimizi yaptık ve 1 ay aradan sonra urfa siverek sokaklarına çıkabildik Big%20smile kamuflajsız gezmeyi özlemişim. Fazlada kalamayacağım buralarda usta birliğim Devegeçidi - Diyarbakır'a çıktı pazartesi yada en geç salı günü oradan gelip alacaklarmış kalan 4 ayım orada geçecek. Acemilik fena geçmedi yorulduk ama üzülmedik başımızdaki komutanlar doğru düzgün adamlardı askeri süründürüp ondan tatmin sağlayan kimse yoktu. Bir aksilik olmaz ise artık haftasonları çarşı izinlerimde site ile ilgilenebileceğim şimdilik hoşçakalın.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti lazianke » 11 Eyl 2009, 17:06

hoşgeldin admin,

dağıtım yerin hayırlı olsun,

hayırlı tezkereler...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti hetepe » 11 Eyl 2009, 17:12

Hayırlı tezkereler, siteyi merak etme biz ele geçirdik....Big%20smile
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti agros » 11 Eyl 2009, 17:22

ooo maşallah maşallah tamam askerlik simdi başlıyor artık. hayırlı tezkereler. 4ay dediğin nedir ki bi bakmışsın " ya ben daha dün askere geldiydim bugün bitmiş" derken bulursun kendini.
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti hdoner » 11 Eyl 2009, 17:28

Hayırlı tezkereler .Urfada bura gibi felaket sıcaktı Allah kolaylık versin
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti joker » 11 Eyl 2009, 18:26

[quote="hetepe"]Hayırlı tezkereler, siteyi merak etme biz ele geçirdik....Big%20smile[/QUOTE]

Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up güzel cevaptı 

HAYIRLI TESKERELER  bende kasımda askerim bakalım nereye çıkacak benimkide 

joker
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti delidolu » 11 Eyl 2009, 22:40

Hayırlı tezkereler... Nasıl ki yeni üye+yeni araba alanlar resim gönderiyorsa, biz de senin askerlik resimlerini görmek isteriz. Bahane kabul edilmez LOLWink
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti hakanerdogan » 11 Eyl 2009, 23:11

hayırlı tezkereler, umarım psiko uzmanlarla, bçvş'lerle başın ağrımaz, ama unutmamak lazım ki sen ben 4 ay, onlar 32 sene yapıyor bu zor görevi. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti traty » 11 Eyl 2009, 23:30

[quote="hakanerdogan"]hayırlı tezkereler, umarım psiko uzmanlarla, bçvş'lerle başın ağrımaz, ama unutmamak lazım ki sen ben 4 ay, onlar 32 sene yapıyor bu zor görevi.  [/QUOTE]
merak etme kardeşim başçavuşlardan kimsenin başı arımaz,ayrıca türk silahlı kuvvetlerindede psikopat uzman yoktur psikopat asker vardır.çünkü o insanlar binlerce kişinin arasından seçilerek o üniformayı giyiyolar.tabirlerini düzeltirsen sevinirim zira onlar benim silah arkadaşlarım.ayrıca biz 32 sene değil 22 sene görev yapıyoruz.22 sene o üniformayı giyince adama bişey olmuyo merak etme sen
traty
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 11 Eyl 2009, 23:36

[quote="traty"][quote="hakanerdogan"]hayırlı tezkereler, umarım psiko uzmanlarla, bçvş'lerle başın ağrımaz, ama unutmamak lazım ki sen ben 4 ay, onlar 32 sene yapıyor bu zor görevi.  [/QUOTE]
merak etme kardeşim başçavuşlardan kimsenin başı arımaz,ayrıca türk silahlı kuvvetlerindede psikopat uzman yoktur psikopat asker vardır.çünkü o insanlar binlerce kişinin arasından seçilerek o üniformayı giyiyolar.tabirlerini düzeltirsen sevinirim zira onlar benim silah arkadaşlarım.ayrıca biz 32 sene değil 22 sene görev yapıyoruz.22 sene o üniformayı giyince adama bişey olmuyo merak etme sen[/QUOTE]

usttekı arkadasında babasın bı ordu mensubu ve senelerce ordan oraya memleketın her bır yerını gezmısler az cok bılıyor
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 11 Eyl 2009, 23:38

şaka ile karışık asker tabiri ile söyledim zaten, subay-astsubay olmanın ne kadar zor olduğunu, ince elenip sık dokunulduğunu herkes bilir.

eniştem uzman çavuştur, babam 77 li piyade, amcam 73 lü ulaştırma astsubaydır, 32 şer sene hizmetleri var. bilgilendirmen için teşekkür ederim sizler kadar olmasada az çok bilirim yine, çocukluğum erzurum, kars, hozat gibi yerlerde geçti 90 larda terörle mücadele kapsamında zor yıllardı, sizler kadar elbette bilemeyiz ne deseniz haklısınız alınacak bir şey yok. herkes admine hayırlı bi askerlik dilediğimi anlamış olmalı.

muvazzaflığınız süresince Allah'tan sabır ve kolaylıklar dilerim sizede Ersen Uzman'ım.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti traty » 11 Eyl 2009, 23:39

[quote="demir_01"][quote="traty"][quote="hakanerdogan"]hayırlı tezkereler, umarım psiko uzmanlarla, bçvş'lerle başın ağrımaz, ama unutmamak lazım ki sen ben 4 ay, onlar 32 sene yapıyor bu zor görevi.  [/QUOTE]
merak etme kardeşim başçavuşlardan kimsenin başı arımaz,ayrıca türk silahlı kuvvetlerindede psikopat uzman yoktur psikopat asker vardır.çünkü o insanlar binlerce kişinin arasından seçilerek o üniformayı giyiyolar.tabirlerini düzeltirsen sevinirim zira onlar benim silah arkadaşlarım.ayrıca biz 32 sene değil 22 sene görev yapıyoruz.22 sene o üniformayı giyince adama bişey olmuyo merak etme sen[/QUOTE]

usttekı arkadasında babasın bı ordu mensubu ve senelerce ordan oraya memleketın her bır yerını gezmısler az cok bılıyor
[/QUOTE]
siz avukatısınız sanırım arkadaşın.arkadaşın babasının ordu mensubu olması uzmanlara psikopat demesini gerektirmez.uzmanın psikopat olduna kanaat getirilse zaten gereği yapılır.
traty
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti traty » 11 Eyl 2009, 23:42

[quote="hakanerdogan"] şaka ile karışık asker tabiri ile söyledim zaten, subay-astsubay olmanın ne kadar zor olduğunu, ince elenip sık dokunulduğunu herkes bilir.

eniştem uzman çavuştur, babam 77 li piyade, amcam 73 lü ulaştırma astsubaydır, 32 şer sene hizmetleri var. bilgilendirmen için teşekkür ederim sizler kadar olmasada az çok bilirim yine, çocukluğum erzurum, kars, hozat gibi yerlerde geçti 90 larda terörle mücadele kapsamında zor yıllardı, sizler kadar elbette bilemeyiz ne deseniz haklısınız alınacak bir şey yok. herkes admine hayırlı bi askerlik dilediğimi anlamış olmalı.

muvazzaflığınız süresince Allah'tan sabır ve kolaylıklar dilerim sizede Ersen Uzman'ım.
teşekkür ederim.ben uzman değilim astsubayım ama farketmez tabi.o üniformayı giyen herkes askerdir.çok hassas yerlerde çok hassas görevler yaptığımız için insan alıngan oluyo sanırım,sizin gibi sitenin müdavimi birinden bu sözleri duymak beni üzdü.ama şuan anladım durumu.teşekkürler

[/QUOTE]
traty
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti traty » 11 Eyl 2009, 23:43

teşekkür ederim.ben uzman değilim astsubayım ama farketmez tabi.o üniformayı giyen herkes askerdir.çok hassas yerlerde çok hassas görevler yaptığımız için insan alıngan oluyo sanırım,sizin gibi sitenin müdavimi birinden bu sözleri duymak beni üzdü.ama şuan anladım durumu.teşekkürler
traty
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 11 Eyl 2009, 23:44

gerçekten uzatılacak bir şey yok, bi arkadaş askere gider, zor gelebilir, yav şu uzman böleydi, bi başçavuş vardı mahvederdi derler ama ardındanda tatlı bir gülümseme ilede sivil hayata döndüğünde iyikide öle yapmış, haklıymış der.

zaten belirttim yıllarca o zor görevi icra ederler, kolay değildir, asker onlara emanettir, idaresi zordur, Ersen Bçvş Abi'm zaten bilir.

kötü bir niyetim olmadığı ayen beyan ortadadır, ben hepinizi seviyor selamlıyorum... herkese kolaylıklar diliyorum, vatan sizlere emanet, gerektiğindede zevkle öderiz borcumuzu kimsenin itirazı yok.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti traty » 11 Eyl 2009, 23:45

[quote="hakanerdogan"] gerçekten uzatılacak bir şey yok, bi arkadaş askere gider, zor gelebilir, yav şu uzman böleydi, bi başçavuş vardı mahvederdi derler ama ardındanda tatlı bir gülümseme ilede sivil hayata döndüğünde iyikide öle yapmış, haklıymış der.

zaten belirttim yıllarca o zor görevi icra ederler, kolay değildir, asker onlara emanettir, idaresi zordur, Bçvş Abi'm zaten bilir.

kötü bir niyetim olmadığı ayen beyan ortadadır, ben hepinizi seviyor selamlıyorum... herkese kolaylıklar diliyorum, vatan sizlere emanet, gerektiğindede zevkle öderiz borcumuzu kimsenin itirazı yok.
[/QUOTE]
eyvallah....
traty
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hdoner » 12 Eyl 2009, 00:02

Ordumuz eskiye göre gerçekten daha profesyonelleşti.Yeni nesil daha insancıl davrandığını söyleyebilirim.Subay ve astsubaylar gerçekten kültürlüler.Uzmanlar çok çeşitli fakat kültür ve bilgi olarak cidden astsubayların yanında sönük kalıyorlar bu bir gerçek.bazısı kendini ispatlamak adına farklı seyler yapabılıyolar.Kısa zaman önce uzmanlık eğitimi artırdılar sanırım yakında bu sorunuda çözerler.
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti traty » 12 Eyl 2009, 00:09

[quote="hdoner"]Ordumuz eskiye göre gerçekten daha profesyonelleşti.Yeni nesil daha insancıl davrandığını söyleyebilirim.Subay ve astsubaylar gerçekten kültürlüler.Uzmanlar çok çeşitli fakat kültür ve bilgi olarak cidden astsubayların yanında sönük kalıyorlar bu bir gerçek.bazısı kendini ispatlamak adına farklı seyler yapabılıyolar.Kısa zaman önce uzmanlık eğitimi artırdılar sanırım yakında bu sorunuda çözerler.[/QUOTE]
emin olun çözdüler zaten çünkü enaz 2 yıllık yüksek okul mezunlarını alıyorlar artık,bu sanırım polislerdede bu şekilde.
traty
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir