Zincirleme trafik kazası... Sıcak sıcak

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Zincirleme trafik kazası... Sıcak sıcak

İleti delidolu » 26 Eyl 2009, 02:39

Arkadaşlar okullar açıldığından bu yana neredeyse hergün 2-3 trafik kazası görür oldum. Şimdiye kadar hiç bu kadar sık görmüyordum. İnsanlara sanki 1şey oldu bu aralar....

Sabah işe giderken Doğukent Caddesi üzerinde zincirlem trafik kazası oldu. Yanından geçerken 1 de baktım iş yerimden arkadaşım da aralarında. Allahtan kimsede 1şey uok, sadece maddi hasarlı 5-6 aracın karıştığı bir kaza olmuş. Herşey belediye otobüsüne bir aracın çarpması sonucu diğer araçlarında bilardo dubaları gibi birbirlerine çarpmalrı -işte takip mesafesinin önemi- sonucunda gerçekleşmiş. Bizim arkdaş öndekine çarptığı için suçlu arkdaki de ona çarptığı için haklı durumda olmuş. :) Ve kazadaki tek haklı araç gerçekten de belediye otobüsüymüş.... :) Adı üstünde zincirleme kaza işte...

Dikkatimi çeken ise ford mondeonun arksaında sadece çizik varken polo'nun önünün komple dağılması beni çok şaşırttı. Mondeo taş gibi arabaymış vesselam.

Lütfen arkadaşlar trafikte daha dikkatli ve daha saygılı olalım.

Kazaya karışan herkese geçmiş olsun. Ve Allah hepimizi sevdiklerimize bağışlasın. Amin.

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti hakanerdogan » 26 Eyl 2009, 02:47

arkadan çarpmada iş değişir, araçların arkasında çınar gibi bar var, ama önden darbe emme isteği olacak şekildedirler, mondeo taş falan değil, belki aynı hızda poloya çarpan kendisi olsa önü daha fazla dağılırdı darbe emme isteğinden.

ama arkadan çarpan bi ''76 Caprice olsaydı mondeoyu ikiye ayırırdı ama içerdekide ön cama kafayı koyup balonu yapardı. bakardın bişi yok, ahaa tank gibi araba derdin...

hatta bi megane çarpsa derdin ki aha kağıt reno diye, ama bilinmez ki içeriye şok vermez ve kabini elmas kesim gibi sağlamdır...

her neyse, ön-arka farklıdır.

mondeonun altına işediğinide görmedim sanma, radyatör pofti.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti oguz » 26 Eyl 2009, 03:34

tabire bak ya:)

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakanerdogan » 26 Eyl 2009, 03:36

ne tabiri Oğuz'cum rüya tabiri mi Tongue
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti demir_01 » 26 Eyl 2009, 11:30

cogu kez bole kazalar nerdeyse gozumun onunde olacaktı hatta bı defada oldu.dolmuscu duruyor arkadan gelen gec frenaj yapıor sonra onun arkasındakı zar zor duruyor sonra arkasındakı derken pat küt çat allah mılletımıze araba surmeyı ogretsın
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir