fabia sağlammış be!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia sağlammış be!

İleti mygokhan » 11 Nis 2007, 18:58

banada geri geri 20 km hızla gelen eski ford p100 kamyonet vurdu..sonuç panjur tek noktadan kırıldı ve logo sıyrıldı..o kadar sadece...adamın arka stopların olduğu demir yamulmuştu !!

benim hatam olarak ta bir keresinde sola dönerken çok dar açıyla dönmem gerekiyordu direksiyonu fazla kırmışım.kaldırım köşesine aracın sol altı bi çarptı arabayı sağa fırlattı .tabi seste cabası...indim baktım bişey göremedim :) kaldırımın ucu kırılmıştı :D

Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti irfant » 11 Nis 2007, 19:02

[quote="mygokhan"] kaldırımın ucu kırılmıştı :D
[/QUOTE]

TongueTongueTongue
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti dawjoe » 11 Nis 2007, 19:05

sanki  resimde bi oynama  var gibi  sağlam ama  o kadardamı  tartışılır  :)  en azından plastik  kısım yamulurdu biraz.......
dawjoe
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 11 Nis 2007, 21:27

yav bide benden size tavsiye eger duz yolda isiklarda falan bekliyorsaniz frene basmayin durur iken. basacaksaniz da cok basmayin mumkun oldugunca az basin ki Allah muhafaza biri gelir de arkadan vurursa hem siz hemde araba daha az tepki kuvvetine maaruz kalirsiniz. Bu iyi bir sey.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakanerdogan » 11 Nis 2007, 21:33

[quote="dawjoe"]sanki  resimde bi oynama  var gibi  sağlam ama  o kadardamı  tartışılır  :)  en azından plastik  kısım yamulurdu biraz.......[/QUOTE]

gecen ulustan donuyorum, belediye otobusune bindim soforle muhabbete daldik... ego otobus 94 man koruklu voith automatic sanzumanli demir yigini bir sey. soforle muhabbete daldik ciftlik kavsaginin orda otobus isiklarda duramadi hizli geldigimiz icin onde yesyeni bir hyundai elantraya patlatti. adam frene basiyordu ama arabayi yine 1.5 metre kadar one firlatti otobus. indik baktik hic bir sey yok ama hiiiiccc bir sey. adamda agliyo arabayi galeriden almis eve gidiyormus. araba daha 10 km. vay efendim disarida hasar yokta iceriden bir sey olduysa? yav abi yok bir sey bas git... neyse adam ikna oldu gitti de sastim kaldim o arka tampona nasil bir sey olmadi. Bir yolcu dedi ki bu yeni arabalarin tamponlarini ozel bir malzemeden yapiyorlar bidon gibi esner kirilmaz dedi...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti umutkubat » 14 Nis 2007, 02:53

evet arkadaşlar yeni nesil tamponlar çok ilginç içeri göçüp tekrar eski halini alabiliyorlar.....Ying%20Yang

umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir