ttnet+sentım ıletısım aş aldatmacası

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ttnet+sentım ıletısım aş aldatmacası

İleti balarest » 05 Ekm 2009, 21:01

ttnet lımıtsız tarıfesıne kablosuz modem hedıyesı (ZTE marka) ıle katıldım. modemı alıp eve getırdım. kurana kadar ak ıle karayı sectım. sonra dızustu bılgısayarımı alıp dıger odaya gectım baglantı zayıfladı baska odaya gecınce baglantı yok ttnetı aradım bu konuda yapcakları bırseylerının olmadıgını zte fırması ıle gorusmem gerektıgıı soyledıler. zte fırmasını aradım gun ıcınde sıze donerız dedıler akşam oldu ses seda cıkmadı ben aradım akşam neyse bılgılerı aldılar bekleyın yardımcı olacagız dedıler 0nbes(15) dk telefonda beklettı sonra telefonu kapattım tekrar aradıgımda "mesaı bıttıgınden dolayı yarın aramam gerektıgı "soylenıyordu. neyse tekrar ttnetı aradım verdıklerı modemın arızalı oldugunu zte fırmasına ulaşamadıgımı soyledım. kendılerını ılgılendren bır konu olmadıgını bız sadece verırız gerısıne karısmayız dedıler.anlayacagınız TTNET + Zte(sentım ıletısım a.ş) elele kandrılmaya devam. benden sıze tavsıye sakın kanmayın...

bılgınıze...................

balarest
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri

İleti AhmetH » 05 Ekm 2009, 21:20

bu modemlerden zibil gibi var aslında onlarda...  bağlantıyı aldığınız yere gidip  bu modem sıkıntılı değiştirelim deseniz olması lazım bence..

koli koli modemleri var ttnet şubelerinde..
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti balarest » 05 Ekm 2009, 21:24

musterı hızmetlerı degıstırme gıbı lukslerının olmadıgını zte fırmasının muhattab alınması gerektıgını soyledıler
balarest
CLASSIC
CLASSIC

İleti AhmetH » 05 Ekm 2009, 21:58

müşteri hizmetlerini aramadan direk gitmeyi deneseydiniz aldığınız şubeye..

bende daha yeni bağlattım  ufacık kutu içinde herşey  birde torba verdiler elime  .. 

değişse hiç sorun kalmaz.

bu arada olaya başka bir açıdan yaklaşmak isterim  modemin sorunlu olduğundan eminmisiniz ?

zira duvarlar kalın ise yada özel bir durumdan ötürü sinyal çok zayıf olabilir.

hiç internete bağlatmıyor mu bu modem sizi ?

Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

İleti balarest » 05 Ekm 2009, 22:14

daha kalın ve yalıtımın ıyı oldugu yerdekılerle konustum hıc bır sorun yasamadıklarını soyledıler modemın arızalı oldugu ttnet soyledı. bızler sabah  akşam ısde olan ınsanız tek gunumuz ctesı-pazar boyle luzumsuz bır mevzuu ıcın ızın ıstemek amırı cıldırtır.  modem konusnda ttnet bırsey yapamazmıs bız verdık sız dusunun demeye gtırdıler bakalım ctesı olsun hayır olsun
balarest
CLASSIC
CLASSIC

İleti nemezis » 06 Ekm 2009, 13:49

TTNET İN MODEMLERİNİ 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE ARIZALANIRSA TÜRKTELEKOM OFİS VE BAYİLERİ DEĞİŞTİRİLİYOR.

3 İŞ GÜNÜNÜ GEÇMİŞSE ARIZAYA GİRİYOR VE ÜRETİCİ FİRMANIN DEĞİŞTİRMESİ/ TAMİRİ GEREKİYOR
nemezis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti delidolu » 07 Ekm 2009, 12:59

ttnet'in 8mb kandırmacısını da unutmayalım... Big%20smile

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti AhmetH » 07 Ekm 2009, 14:57

bende kanmış durumdayım   öğrenci evimizde  8mb  geçtik  verim alan  yok..

birde 15gb  kota  varmış..  sonra   düşüyormuş hız..   biz  3 arkadaş  çok  rahat 90 gb  ayda tüketiyoruz  internetten..
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

İleti balarest » 07 Ekm 2009, 23:20

evet malesf bende aynı
balarest
CLASSIC
CLASSIC

İleti WXW » 07 Ekm 2009, 23:26

bazen 400 kb/s, bazen de eskisi gibi 100kb/s ile indirme yapıyorum.Ancak geçenlerde torrent programıyla 850kb/s yakaladım ama nasıl oldu hiçbir bilgim yok.Daha da ötesini görmedim henüz:)
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

İleti gbasara » 08 Ekm 2009, 11:34

"aylık 5,99 TL'ye beşşşyüzzz MB internet"...!!

bilmeyen halkın, anlayamayan insanların gözünün içine baka baka "ooolum sen gerçekten aptalsın" demekle aynı şey...

- aylık 5,99.-TL ilk altı aylık ücret, sonrası 10 lira civarı..

- bu fiyatlar, sadece TTnet ADSL abonesi olanlar için... yani halihazırda aylık 29,9 TL normal bağlantı ücreti ödüyor olmalısınız..

ve 500 MB internet kotasıyla neler yapabilirsiniz...! bunu anlatan da yok anlayan da..

en iyisi 5 GB paketli mobil internet almak. çünkü adsl bağlantısı için kullanmasanız da ev telefonu zorunlu ve her ay 15 lira civarı sabit ödeniyor. iyisi mi 45 lira verip mobile dönmek ve ev telefonu/adsl kapatmak..
gbasara
CLASSIC
CLASSIC

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir