****İŞTE FABİA BU KADAR SEVİLİYOR***

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

****İŞTE FABİA BU KADAR SEVİLİYOR***

İleti C@GL@R » 08 Ekm 2009, 09:57

[quote="ZEYREK"][quote="caglarkrbyk"]BUGUN BABAM ARABANIN SATIŞINI ALMAYA ANTALYAYA GİTTİ HERŞEY NORMAL ARACIN BAYAN SAHİBİ VE EŞİ BİZ ARACIMIZI SATMAKTAN VAZGEÇTİK ONU ÇOK SEVİYORDUK DEMİŞ MASRAFINIZI HERŞEYİNİZİ ÖDERİZ DEMİŞLER BİZE FİYAT SÖYLEYİN DEMİŞLERSmile TABİ İŞ İSTEN GEÇTİ ARTIK SÖZLEŞME YAPILDI PARALAR VERİLDİ VE SONUÇ ARTIK ARAÇ TAMAMEN BİZİM OLDU... [/QUOTE]

****** ÖNCELİKLE HAYIRLI OLSUN.ALAH KAZASIZ BELASIZ BİNMEYİ NASİP ETSİN.

***FABİA ALDINIZ GALİBA? MODELİNİ,KM'SİNİ,ABS-AİRBAG SAYISI,YAKIT TÜRÜ HAKKINDA BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ? 
[/QUOTE]

evet fabia aldık araç 2001 fabia comfort 16v 101hp bi bayandan aldık km 140,000 bu kilometreyi antalyadan haftada bir kez istanbula gittiği için yapmış onun dışında aracı pek kullanmamış değişen yok boya yok sıfır ayarı bir araç...araçda abs asr eps çift hava yastığı vs..

tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti fabialife » 08 Ekm 2009, 11:59

hemşehrim yazmıştım fabia güzel arabadır, kullanınca anlarsın sen milletin lafına bakma diye.
onun kıymetini kullanan bilir. markasına bakıp ne olduğunu bilmeden burun kıvıran ya da yorum yapan değil.

kazasız, cezasız günlerde bin arabana, şimdi zaten seviyorsun ama kullandıkça yol tutuşuna frenlerine, güvenliğine ve limitlerini gördükçe arabana aşık olacaksın.

ben bile bu yaşta olmama, fabiadan daha iyileride dahil 15'in üzerinde araba alıp binip satmama rağmen fabia benim için hala özeldir. çünkü hayatımda onun limitlerini zorladığım kadar hiç bir arabayı zorlamadım ve her zaman beklentilerimin çok çok üzerinde performans gösterdi.
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti C@GL@R » 08 Ekm 2009, 14:22

[quote="fabialife"]hemşehrim yazmıştım fabia güzel arabadır, kullanınca anlarsın sen milletin lafına bakma diye.
onun kıymetini kullanan bilir. markasına bakıp ne olduğunu bilmeden burun kıvıran ya da yorum yapan değil.

kazasız, cezasız günlerde bin arabana, şimdi zaten seviyorsun ama kullandıkça yol tutuşuna frenlerine, güvenliğine ve limitlerini gördükçe arabana aşık olacaksın.

ben bile bu yaşta olmama, fabiadan daha iyileride dahil 15'in üzerinde araba alıp binip satmama rağmen fabia benim için hala özeldir. çünkü hayatımda onun limitlerini zorladığım kadar hiç bir arabayı zorlamadım ve her zaman beklentilerimin çok çok üzerinde performans gösterdi.
[/QUOTE]

sağolun araç gerçekten çok güzel tesadüf eseri aldık fabia yı daha doğrusu 15-16 milyar çıkaramadık bütcemiz buna yetti ama iyikide almışız 20-30 bin tl lik araçlardan ne donanım nede konfor açısından bi farklılık yok yol tutuşu mükemmel dediğiniz gibi yakıt ise oda gayet güzel herkese tavsiye ederim...
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurhan2006 » 08 Ekm 2009, 14:39

hayırlı olsun dostum kazasız belasız sürüşler...
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti feliciaZK » 08 Ekm 2009, 14:40

BÖYLE YAZILANLARDAN SONRA FABİA ALMAK İSTEĞİM KABARIYOR BORCUMDA 2 AY SONRA BİTİYOR BORÇTA YAPMAK İSTEMİYORUM BİRAZ AMA YAZILANLAR BENİ KIŞKIRTIYOR

FABİAYI 101 HP ÇOKTA MERAK EDİYORUM

feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti C@GL@R » 08 Ekm 2009, 14:50

[quote="feliciaZK"]

BÖYLE YAZILANLARDAN SONRA FABİA ALMAK İSTEĞİM KABARIYOR BORCUMDA 2 AY SONRA BİTİYOR BORÇTA YAPMAK İSTEMİYORUM BİRAZ AMA YAZILANLAR BENİ KIŞKIRTIYOR

FABİAYI 101 HP ÇOKTA MERAK EDİYORUM

[/QUOTE]

al arkadaşım yavaş yavaş ödenir borca girmeden birşey sahibi olunmuyor zatenSmile alacağın araç fabia confort 1,4 101 olmalı tabiki Smile
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti C@GL@R » 08 Ekm 2009, 14:54

[quote="onurhan2006"]hayırlı olsun dostum kazasız belasız sürüşler...
[/QUOTE]

sağol dostum amin cümleten..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir