BİR ETTİĞİM VARDI ELBET?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BİR ETTİĞİM VARDI ELBET?

İleti lazianke » 11 Ekm 2009, 19:39

arkadaşlar kısa aralıklarla aracıma kimliği belirsiz ama kişiliği belirli kişlerce hasarlar verildi. aynı olayı ben yapsam mağdurun zararını tazmin ederdim. adamı bulamasam aracına bir pusula işiltirir, tlf numu verir olayı üstlenirdim. ama bizimkisi nasip işte. bir kabahatimiz oldu elbet de bizi buldu diye düşünüyorum.
1.si deplasmanda meydana geldi. ordu migrosun otoparkında arka sol stop civarına ve tamponun köşesine vurdular. şansımıza kamera ile baktığımızda bizimkinin önünde koca bir toptancı kamyonunun görüntüyü kapatması nedeniyle suçluyu bulamadık...

2. si evin önünde park etmiştim. okula gittikten sonra araçtan inince farkettim. sağda olduğundan binerken görmemişim. inip aracın sağından giderken gördüm. polise rapor tuttursak iş işten geçmişti. tahminim bir kamyonet geri geri dönerken kasanın köşeyi dokundurmuş, çünkü; kalrm kalınlığında bir dokunuş çiziğinden başka darbe yok. tek noktadan kuvvetli bir tazyikle çamurluğu göçertmiş.

3.sü ise misafirliğe gitmiştim. bir sitenin avlusunda parkettim. çıktığımda sol çamurluğun çizilmiş ve içeri göçük olduğunu farkedemedim, çünkü karanlıktı. eve gelince komşuların iki a

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti hakanerdogan » 11 Ekm 2009, 19:46

geçmiş olsun hocam. kötü olmuş ama cana gelmesin çokda zor hasarlar değil kabukta aşınma var, meyve sağlam Smile

kaskon varsa hallolur.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti AhmetH » 11 Ekm 2009, 19:52

abi arabada sağ sol kalmamış üzüldüm vallahi.

komple boyat gitsin. her türlü zarardasın zaten; satsan  hasarlı diye almazlar  boyatsan boyalı derler  ne biçim  işler anlamıyorum..

ama  daha bineceksen  tavan hariç komple güzel bir fırın boya  hem  aracı gözünüzde yeniden sevdirir  hemde yeni bir başlangıç  olur diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti hdoner » 11 Ekm 2009, 20:37

bi ettiğin yok ,etmediğin varmış böle düşün.Senin vicdanın rahatsa koy gerisinin hoşaf suyuna...Sonuçta yaptırır satarsın.Allah cana kasıt bela vermesin.
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti lazianke » 11 Ekm 2009, 20:38

[quote="hakanerdogan"]geçmiş olsun hocam. kötü olmuş ama cana gelmesin çokda zor hasarlar değil kabukta aşınma var, meyve sağlam Smile

kaskon varsa hallolur.
[/QUOTE]
kaskom var. 4.senesinde bozacağız artık. zaten bu sene elimden çıkartacağım inşaallah!
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RAZOR10 » 11 Ekm 2009, 20:44

çok geçmiş olsun. bu fotoları sakla mutkala satarken lazım olacaktır
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti ZEYREK » 11 Ekm 2009, 21:11

Çok geçmiş olsun Hocam.Bu kadarı da ancak filmlerde olur denecek türden. Sakın(!) komple(tavan hariç bile olsa) boyatma,lokal boya yaptır.Ayrıca bu fotoları da sakla.İnternete ilan verirken ya da yüzüyüze alıcıyla görüşürken bu fotoları da gösterirsin.Boyada önemli olan derin darbe olmamasıdır.
ZEYREK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti oguz » 11 Ekm 2009, 21:11

büyük geçmiş olsun sizi en iyi anlayan benim bir yazda olmayan kalmadı. ama benimki böyle hasar degildi. çizik doldu genelde. insanı sogutuyu gercekten.

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti iceman70 » 11 Ekm 2009, 21:28

çok geçmiş olsun ya bu nedir kardeşim bunlar insan evladı değil mi ya Allah cehennemi hiç mi hiç boşuna yaratmamış böyle yaratıklar varken.. bu arada ağbi senin araçta park sensörümü var
iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti serdar5306 » 11 Ekm 2009, 21:41

geçmiş olsun hemşo peş peşe olunca kötü olmuş ama ne yapıcan boşver Allahtan kaskon var bunalmadan halledersin cana gelmesin gerisi bir şekilde hallolur

2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
serdar5306
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
Nereden: Ankara
Arabanız: FABİA COHİCE 2005

İleti hakanerdogan » 11 Ekm 2009, 21:43

valla hocam karışmak gibi olmasın ama bence sen o bana sorduğun vakit satacaktın, satta demiştim affına sığınarak sölüyorum, şimdi o parayıda vermezler.

ama boşver belki en hayırlısı bu idi, kasko var, sallaaa gitsinnn...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti WXW » 11 Ekm 2009, 23:35

insanımız umursamaz, insanımız dürüst değil, kişiliğini, benliğini kaybetmeye başlamış.dün benzincide yaşadığım gibi.üstüne gülüp "sabaha anca farkeder" dediklerini duyar gibiyim.yazık....geçmiş olsun..
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan

İleti ihsann » 12 Ekm 2009, 00:20

Geçmiş olsun,arabadaki hasar ufak tefek de olsa çizik de olsa sinir bozuyor,umarım kafanıza göre hallolur.
ihsann
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 12 Ekm 2009, 01:19

[quote="hakanerdogan"]valla hocam karışmak gibi olmasın ama bence sen o bana sorduğun vakit satacaktın, satta demiştim affına sığınarak sölüyorum, şimdi o parayıda vermezler.

ama boşver belki en hayırlısı bu idi, kasko var, sallaaa gitsinnn...
[/QUOTE]
haklısın ben vermesine verecektim de herif ocağa kadar devrini beklet dedi. araç hanımın üstüne. adamın bulunduğu bölge kendirci. gerisini sen hesap et...

bu arada iyi dilekleri için kardeşlerime teşekkür ediyorum...

Allah sizlerinkini esirgesin. dünya malına fazla sevgi bağladık bundan dolayı bir ikaz olsa gerek aracımın başına gelenler...

neyse iyi ki ahiret var...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti maozkan64 » 12 Ekm 2009, 01:26

Geçmiş olsun, bazen böyle üst üste gelir, canınızı sıkmayın.
Octavia Collection 2004
Kullanıcı avatarı
maozkan64
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet Alaeddin ÖZKAN
Nereden: Kayseri
Arabanız: Octavia Collection 2004

İleti fıratt » 12 Ekm 2009, 02:22

arabayı bol su ile yıkat hocam senLOLiç dış motor komple
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti WXW » 12 Ekm 2009, 02:39

[quote="samet"] arabayı bol su ile yıkat hocam senLOLiç dış motor komple[/QUOTE]

güzeldi:)......
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan

İleti dejavu » 12 Ekm 2009, 14:03

Çok geçmiş olsun gerçekten. Böyle insanlıktan nasibini almayan şahsiyetsiz şahsiyetlerden uzak tutsun Rabbim cümlemizi.

Aynı şey benim de başıma geldi, senin ki kadar dramatik olmasada. Akşam parkediyorum sabah ön tamponda yarım hilal şeklinde bir çizik. Hayır merak da ettim nasıl yapabilmişler diye. Çizik plakanın sağ alt köşesinden başlıyor sağ üst köşesini sıyırıp yarım bir hilal çiziyor ve sol üst köşeyi sıyırıp aşağı doğru iniyor. Cetvelle çizilmiş gibi. plakalığın üst köşelerinde hafif kırıklarda var.

Neyse şu durumda adam bir not bıraksa arabanızı ben bu hale getirdim numaram şu diye, yemin olsun adamı arayıp yalnızca teşekkür edecek hale geldik. Ben hallederim kardeşim, sen insanlık edip telefonunu bırakmışsın ya, bu bana yeter diyecem ama yok, şuursuz o kadar insan var ki..
dejavu
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir