Yaşasın! Akaryakıta yine zam geldi :)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yaşasın! Akaryakıta yine zam geldi :)

İleti skodaizm » 21 Ekm 2009, 22:17

Devlete kapağı atanların altında makam aracı var benzini mazotu bedava. Seni beni mi düşünecekler zaten. Yine devlete iş yapanlar bu haberdeki gibi 90 krş  benzinin litresini alırken ( biz 3.36 ya alıyoruz) yine bizi mi düşünecek?

Devlet vergisiz ve kar ile .90 krş satılabiliyorsa: demekki % 100 vergi bile koyulsa 1.80 TL ye malolur ki; böyle bir karlılık hemen hemen hiç bir iş kolunda yoktur.

Şimdi bu durumda sesini çıkarmayana 3.36 TL değil 5TL  bile az derim ben...

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti onurhan2006 » 21 Ekm 2009, 22:22

[quote="hetepe"]İyidir iyiiii..... daha yapın, iyice yükselsin fiyatlar...ooohhhh.....
Ayrıca bir ben değil herkes hoşlanıyor bu durumdan, şikayetçiymiş gibi görünüyorlar.
[/QUOTE]

LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL hee mesela ben cok memnunum bu işten favoya ayda yılda bir benzin koyuyorduk artık onuda koyamıyacagımıza göre depoyu sokup atalım en iyisi hiç yoktan bos yere agırlık yapmaz Big%20smileBig%20smile çok mutluyum yaa oleeeeyyyyy keske 5 lira olsa
LOL
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti kobalt » 21 Ekm 2009, 23:09

Petrol piyasaının yükselmesi değil sebep,öyle olsa petrolün varilinin 120 dolarlara çıktığında benzinin 5 tl olması gerekirdi(geçen yıl)olay memleketin cari açığıdır,o açığın nedenide uygulanan politikaların sadece yandaş zengin oluşturmaya ve garibana kömür pirinç dağıtıp oyunu almaya yönelik politikalar olmasındandır!!Aksini iddia edenlerle kesinlikle tartışmam bu saate kadar durumu göremeyenlere anlatacak hiçbirşeyim yok çünkü..Haktır,10000 olsun.
kobalt
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kobalt » 21 Ekm 2009, 23:22

Buyrun,petrol fiyatının zirve yaptığı 2008 temmuzundaki ham petrol fiyatı ile pompa fiyatları ve bugünki ham petrol varil fiyatı ile yediğimiz kazığın boyutunu gösteren pompa fiyatı.Buna bir bahane bulmak teknik ve mantıksal olarak mümkün değil ama demagoji ustası işbilikçiler mutlaka bir kılıf bulur.link aşağıda..
kobalt
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 22 Ekm 2009, 00:04

Konuyu siyasi yönlere taşımamak lazım.Zaten kendimiz konuşuyor, kendimiz dinliyoruz :) Çıkalım yollara protesto edelim.Benzin almayalım..Boş yere laf kalabalıklığı ile bir yere varamıyoruz, varamadık, varamayacağızda..

Sonuç itibariyle satılık 1.2 roomster diyorum..Dizel sahiplerine özeniyorum..Ne kadar pahalanırsa pahalansın onlara fazla etki etmeyecek..Dizel fabia mı alsam ne!
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti mbarman » 22 Ekm 2009, 09:50

[quote="mygokhan"]Konuyu siyasi yönlere taşımamak lazım.Zaten kendimiz konuşuyor, kendimiz dinliyoruz :) Çıkalım yollara protesto edelim.Benzin almayalım..Boş yere laf kalabalıklığı ile bir yere varamıyoruz, varamadık, varamayacağızda..

Sonuç itibariyle satılık 1.2 roomster diyorum..Dizel sahiplerine özeniyorum..Ne kadar pahalanırsa pahalansın onlara fazla etki etmeyecek..Dizel fabia mı alsam ne!
[/QUOTE]
gökhan geç bile kaldın. zararın neresinden dönsen kardır. sen daha iyi bilirsin esnafsın
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti C@GL@R » 22 Ekm 2009, 19:09

son zamlardan sonra yarın lpg taktirmaya gidiyorumSmile
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti iceman70 » 22 Ekm 2009, 20:28

bence bütün araç sahipleri hakkını arasa bi çözüm olabilir diyecem ama hukuk devleti değiliz o yüzden olmaz heralde.. Durmak yok kazık yemeye devam hemde en kalınından

iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti iceman70 » 22 Ekm 2009, 20:32

birde herkes lpg'ye geçiyor ya geçen bi şey duydum discovery'de yanlış duymadıysam Amerikada 4 litre lpg 1 dolarmıymış neymiş.Bide devlet bakarda ana herkes lpg taktırıyor olmadı şimdi kime kazık sokcam diyip lpg'ye zam koyarsa hiç şaşırmayın :)))
iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti C@GL@R » 22 Ekm 2009, 20:32

[quote="iceman70"]

bence bütün araç sahipleri hakkını arasa bi çözüm olabilir diyecem ama hukuk devleti değiliz o yüzden olmaz heralde.. Durmak yok kazık yemeye devam hemde en kalınından

[/QUOTE]

DÜNYADA HERALDE KM DE NE KADAR YAKAR BİR DEPOYLA KAÇ KM GİDİYORSUN VS..MUHABBETLERİ SADECE TÜRKİYEDE YAPILIYOR BU KAZIKDAN DOLAYI YAPACAK BİRSEY YOK DURMAK YOK LPG YE DEVAM...
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir