bayrağım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bayrağım

İleti Balki, Burak » 22 Ekm 2009, 15:01

[quote="MEGAN"]eğer isteyen olursa GRAFİKERLİK VE PhotoShop var bende Güzel Sticker tasarımları yapabilirim...![/QUOTE]
Tamam sen tasarımı yap.CMYK olarak yap.Baskı işlerini ben hallederim.

Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti delidolu » 22 Ekm 2009, 15:05

Gerekirse, postalama işlemlerinin masrafları konusunda ben de yardımda bulunmak isterim.
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti zenit » 22 Ekm 2009, 15:09

arkadaşlar bence bu sticker işine hız verelim ben de elimden gelen yardıma hazırım
zenit
CLASSIC
CLASSIC

İleti zenit » 22 Ekm 2009, 15:18

zenit
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balki, Burak » 22 Ekm 2009, 15:24

Süper. Bu iki bayrak resmi olur bence.Yanınada Skoda Forum Kullanıcıları falan yazarız.Ne derseniz fikri olan varsa paylaşsın güzel bir şey çıkaralım ortaya.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti delidolu » 22 Ekm 2009, 15:28

Olimpiyat çemberi gibi 3 dairesel yapının içinde bayrak atatürk skodam logo kombinasyonu nasıl durur?
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Balki, Burak » 22 Ekm 2009, 15:29

Olurda ben skodam.com reklamı yapmam açık konusmak gerekirse.Logoyu alırız içine sadece Skodam yazarız altındaki Türkiye'de kalır.Olurmu öyle ?
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti PİCK-UP » 22 Ekm 2009, 15:57

bence o işlerle ugraşmayın bana kalırsa herkez benim araçtaki gibi türk bayragının damasını çıkarttırıp yapıştırtsın damacılarda reklamcılarda cıncık gibi olur..

hemde çok yakışır.

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti zenit » 22 Ekm 2009, 16:19

önemli olan hepimizde aynı şeyin olması bi birlikteliğin ortaya cıkması yoksa bayrağımızın resmini heryerden bulup yapıştırabiliriz
zenit
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balki, Burak » 22 Ekm 2009, 17:49

Valla benim felicianın pandizotun üstüne serilmiş Türk bayrağı var zaten.Ama arkadaşın dediği gibi bir birliktelik olacak ve her sticker yapıştıran arkadaş bu birlikteliğin bir parçası ve temsilcisi olacak.ayrıcalık gibi birşey :)
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti Konyalım » 22 Ekm 2009, 20:46

Ey Türk gençliği ! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.
        Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dahilî ve harici bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet'i müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, MEMLEKETİN DAHİLİNDE, İKTİDARA SAHİP OLANLAR GAFLET VE DALALET VE HATTA HIYANET İÇİNDE bulunabilirler. HATTA BU İKTİDAR SAHİPLERİ, ŞAHSİ MENFAATLERİNE, MÜSTEVLİLERİN SİYASİ EMELLERİYLE TEVHİD EDEBİLİRLER. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
         Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK
20 Ekim 1927

82 yıl önce ne kadar da güzel söylemiş atam. Tarih tekerrürden ibarettir arkadaşlar. Allah'a çok şükür, can alacak kadar canımız, düşmana sıkılacak kadar da kurşunumuz var. En önemlisi iman dolu göğsümüz var. Ancak öyle bir uyutuyorlar ki milleti, yeniden Milli Mücadelenin tohumları yeşerir gönlümüzde inşallah.

Utanmasalar; dağdan inene "bir ev, bir de araba, hayat boyu emekli maaşı" diye promosyon yapacaklar.

Bize en yakın Konya'da Loras dağı var, çolucu çocuğu toplayacağım, çıkıp ineceğim dağa, belki bizi de adam yerine koyarlar.

Rabbim büyüktür. Bir gün hesabını elbet verirler.

Kanıma dokunuyor sadece....
Konyalım
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zenit » 22 Ekm 2009, 21:51

profil resmini türk bayrağı olarak değiştirecek olan bukadar mı var?????
zenit
CLASSIC
CLASSIC

İleti delidolu » 22 Ekm 2009, 21:53

[quote="PİCK-UP"]
bence o işlerle ugraşmayın bana kalırsa herkez benim araçtaki gibi türk bayragının damasını çıkarttırıp yapıştırtsın damacılarda reklamcılarda cıncık gibi olur..

hemde çok yakışır.

[/QUOTE]

- Herkesin aracı seninkisi gibi kırmızı değil ki kırmızı-beyaz renk uyumu olsun -aracı beyaz olan ne yapsın-
- Aracının boyasına sonradan çıkıntı 1şey yapıştırmak istemeyen olabilir -örnek ben-
- Aracındaki ay-yıldız gerçek Türk Bayrağı'ndaki ay-yıldızla oransal ve tipografik olarak uygun değil (!)
- İçerik olarak skodam.com-Türk Bayrağı-Atatürk üçlemesi yok -şahsi görüşümdür-
- "bence o işlerle ugraşmayın bana kalırsa herkez benim araçtaki gibi" uğraşan uğraşır, ayrıca herkes kendi aracını senin aracındaki gibi olsun istemeyebilir, eğer olursa bırak da buna forumdaki genel ortak düşünce karar versin.
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti delidolu » 22 Ekm 2009, 22:51

Aklımdan geçeni 5-10 dk içinde ancak bu kadarlık yapabildim. Fikir olması açısından ekliyorum. İyi geceler...
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti copyright5 » 22 Ekm 2009, 22:54

[quote="delidolu"]

Aklımdan geçeni 5-10 dk içinde ancak bu kadarlık yapabildim. Fikir olması açısından ekliyorum. İyi geceler...

[/QUOTE]

bence bu format güzel ben beğendim bunun üzerinde yoğunlaşalım derim ben !
copyright5
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zenit » 22 Ekm 2009, 23:02

bencede güzel en kısa zamanda uygulamaya dökelim.
zenit
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpino » 22 Ekm 2009, 23:05

bence bayrağımızla Atatürk'ün birlikte olduğu tek bir resim ve skodam.com olsa daha güzel olabilir. hem ebat konusu da daha küçük tutulabilir.

örneğin:

veya

veya

gibi.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti zenit » 22 Ekm 2009, 23:09