Rahatsız oldum!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Rahatsız oldum!

İleti irfant » 11 Nis 2007, 18:47

Severek takip ettiğim ve yazdığım bu forumda bu para, reklam, servis, satış işleri hoş olmamaya başladı. Disapprove

Sıradan bir üye de olsam, forumun bir üyesi olarak şahsi rahatsızlığımı dile getirmek istedim. Bu işlerin yerinin burası olmadığını düşünüyorum.

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti mygokhan » 11 Nis 2007, 18:51

[quote="irfant"]

Severek takip ettiğim ve yazdığım bu forumda bu para, reklam, servis, satış işleri hoş olmamaya başladı. Disapprove

Sıradan bir üye de olsam, forumun bir üyesi olarak şahsi rahatsızlığımı dile getirmek istedim. Bu işlerin yerinin burası olmadığını düşünüyorum.

[/QUOTE]

+1198 !
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti sainz » 11 Nis 2007, 18:55

[quote="irfant"]

[/QUOTE]

+1289
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti yonetici » 11 Nis 2007, 19:16

[quote="irfant"]Severek takip ettiğim ve yazdığım bu forumda bu para, reklam, servis, satış işleri hoş olmamaya başladı. Disapprove
[/QUOTE]

Hayırdır neler dönüyor forumda benim haberim yok? Ne parası, reklamı servisi ve satışı?
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi

İleti tom ripley » 11 Nis 2007, 20:08

[quote="?"]Hayırdır neler dönüyor forumda benim haberim yok? Ne parası, reklamı servisi ve satışı?[/QUOTE]

İrfan'a katılıyorum, daha etkili bir moderasyon gerekiyor galiba...
tom ripley
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 11 Nis 2007, 22:58

arkadaşlar,özellikle de irfan hoca sorun ne?tam olarak izah edebilirmisiniz?
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 11 Nis 2007, 23:43

Sorun Emirkaan bey ve benim aramda gecen yazisma mi? Unsal abinin(minik) in actigi Nick Degistirmeyle alakali baslik altindaki konusmalar mi?

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodacı » 11 Nis 2007, 23:50

biri neler olduğunu ALLAH aşkına söylesin...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 11 Nis 2007, 23:51

Korktum acikcasi Sohbet muhabbet bolumunde Nick degistiremiyorum adli konuda ben reklam ve paradan bahsettim biraz ama tamamen sakaydi eglence amacliydi... Yok canim benle alakali degildir ya... ama korkuyorum acikcasi. Cunku Irfan bey soyluyorsa vardir gecerli bir sebebi.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti mygokhan » 12 Nis 2007, 00:18

[quote="hakanerdogan"]

Korktum acikcasi Sohbet muhabbet bolumunde Nick degistiremiyorum adli konuda ben reklam ve paradan bahsettim biraz ama tamamen sakaydi eglence amacliydi... Yok canim benle alakali degildir ya... ama korkuyorum acikcasi. Cunku Irfan bey soyluyorsa vardir gecerli bir sebebi.

[/QUOTE]

sanıyorum seninle alakalı değil!
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti ünsal » 12 Nis 2007, 00:20

zannetmiyorum mutlaka farklı bir sebebi vardır...! 
son zamanlarda birilerine bir parça lazım olduğunda bende var fiyatı şukadar, şu kadara olur gibisinden yazılanlar için olsa gerek

(irfant) - konuyu biraz daha açsak iyi olucak varsayımlarla biryere varamıyacaz..Disapprove..
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti KASIMPŞALI. » 12 Nis 2007, 02:15

abılerr eger prca olyını dıyorsanız benımde bır kacc satıs ısım oldu ama bence eger konu bu sekılde ısee bır sorun yok cunkıı amacımızz yartdımcı olmakkk ornegın ben magzda300ytl olana bır haporlerı yıne sıfır olrak 200ytl cıvarında temın ederım dıyorum bence buda yardımdrr yanıı tabı konu buysa degılsee bılememm
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 12 Nis 2007, 10:16

Bazı başlıklarda "bende şu parça, şu kadar para" gibi alım-satım işleri başladı.

Dün çoğu başlıkta vardı bu durum. Sadece sıkıntımı dile getirdim, bir ara on-line satış servis sitesi gibi geldi bana. Smile

Skoda servislerinin üyelerini kastediyorum. Özelden yazışma varken, çoğu başlığa yazmışlar sağolsunlar. İyi niyetlerinden kesinlikle şüphem yok ama, üyeler olarak sahiplendiğimiz forumun da kuralları var. Wink  
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti emirkaansbp » 12 Nis 2007, 13:15

hocam benimle ve hakan beyle alakalı değil yani dimi... biz sadece şaka amaçlı yapmıştık; yıldızları satıyorum diye, bide su var bu sitede satış die bi bölümde var, oraya yazınca ister istemez güncel konulara ekleniyo, yapacak bişey yok.... isteyen satar, isteyen alır....

tam olarak sizin kastettiğiniz nedir çözemedim. isim yada konu başlığı verin.... çok yüzeysel oluyo bu şekilde ve herkez üstüne alınıyo görüldüğü gibi.....
emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 12 Nis 2007, 13:19

Br üstteki mesajda da yazdım. Skoda servislerinin forumdaki üyelerini kastediyorum, "bizim servise gel" öbürü diyor "bizim servise gel" "şu kadar fiyata olur vs." 

Dün tarihli mesajların bazılarında var. Bence bu yazışmalar özelden yapılmalı. Bir mezattır gidiyor Ouch
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti emirkaansbp » 12 Nis 2007, 13:22

niyeki, bence süper oluyo.... serbest piyasa koşulu sağlıyoruz burda, hemde farkında olmadan.... artık servisler bizim sayemizde iddaya girip fiyat çekecekler belki....burda verdiği fiyata göre talep arttığını görünce diğer servislerde çekecek fiyatları.... belki işcilik fiyatları düşcek...

ben sana katılmıyorum abicim.
emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 12 Nis 2007, 13:24

[quote="emirkaansbp"]niyeki, bence süper oluyo.... serbest piyasa koşulu sağlıyoruz burda, hemde farkında olmadan.... artık servisler bizim sayemizde iddaya girip fiyat çekecekler belki....burda verdiği fiyata göre talep arttığını görünce diğer servislerde çekecek fiyatları.... belki işcilik fiyatları düşcek...

ben sana katılmıyorum abicim.
[/QUOTE]

Fikrine saygı duyuyorum, ben zaten kendi hissettiğim bir sıkıntı olduğunu yazdım. Forum ortamında pek olmayan şeylerdi Ouch
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti emirkaansbp » 12 Nis 2007, 13:30

ya abicim haklı olabilirsin. hatta haklısında.. bu yazışmalar ilk başta çok üslupsuz şekilde olacaktır ama zamanla düzelir....en azından ben buna inanıyorum....
ama ben piyasaya az da olsa etkili olabileceğimizi gördüm... ve sevindim açıkcası...

benim hiç bi kar payım yok acıkcası, banane diyip cvpda yazmazdım ama ama burdaki çoğu kişiden ddaha çok seviyorum skodayı....

emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir