SONAX 300 PSI LASTİK ŞİŞİRİCİ HAVA KOMPRESÖRÜ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SONAX 300 PSI LASTİK ŞİŞİRİCİ HAVA KOMPRESÖRÜ

İleti C@GL@R » 12 Kas 2009, 01:53

http://www.hepsiburada.com/sonax-300-ps ... =otm570078

beyler şimdi de bunu satın aldım lpg den dolayı istetme boşa çıktı gerekli birseydi sadece yedek lastiği olmayanlar değil herkes alabilir umarım ise yarar yaramazsada artık mahalledeki cocukların bisiklet lastiklerini şişiriz...sizce nasıl

tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti mbarman » 12 Kas 2009, 11:47

yedek lastik bir araçta "olmazsa olmaz" dır. bir çukura düştün ve lastiğin gümledi. yada jantı eğdin, jant patlattın artık şişirip şişirip yada kompresörü lastik yerine takarak yoluna devam edersin

ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti puZZle » 12 Kas 2009, 11:58

benim dayıda buna benze birşey vardı, lastiği patlayınca işte tam zamanı demiş takmış çakmaklığa, vermiş havayı patlak lastiğe, şişirmemiş :) kriko boyu kısa geldiği için yegak lastiğide takamamış, 100 metre ilerideki benzinliğe kadar patlak lastikle gitmiş jantlar kesmiş lastikleri...

bunun markası sonax mış daha kaliteli olabilir, hem fiyat olarakta oldukça uygun...
puZZle
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti C@GL@R » 12 Kas 2009, 12:44

bakalım bi gelsin hemen deneyeceğim 300 psi başınç basabiliyor oyle demişler göreceğiz bakalım..Smile
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti C@GL@R » 12 Kas 2009, 12:45

[quote="mbarman"]

yedek lastik bir araçta "olmazsa olmaz" dır. bir çukura düştün ve lastiğin gümledi. yada jantı eğdin, jant patlattın artık şişirip şişirip yada kompresörü lastik yerine takarak yoluna devam edersin

[/QUOTE]

zaten bu pompanın amacı en yakın lastikçiye gidecek kadar idare etmesi için aldım çukur olayı şehiçinde olursa zaten gider evden alırım yedek lastiğimi takarım
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Bluedays » 12 Kas 2009, 14:28

Çağlar kardeş tam benim düşünceyi uygulamışsın. Bende yedeği arabada taşıyorum ama lpgden dolayı bağajda yedek lastik dışında bir yer yok :)
İyi yapmışsın.

Diyelim ki lastik yarıldı, kendi adıma konuşuyorum. Aracım kaskolu ve kasko firmasını ararım, gelir, aracımı en yakın servise yada lastikciye çeker.

Bu arada baya da ucuzmus

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti aekaragoz » 12 Kas 2009, 17:42

Uzn yola gittiniz, gecenin bir yarısı, dağın başında lastik patladı ve stepne yok. Hangi kasko firması zamanında gelir acaba iyi düşünmek lazım.
aekaragoz
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Superb

İleti C@GL@R » 12 Kas 2009, 17:44

[quote="aekaragoz"]Uzn yola gittiniz, gecenin bir yarısı, dağın başında lastik patladı ve stepne yok. Hangi kasko firması zamanında gelir acaba iyi düşünmek lazım.[/QUOTE]

araçlarda artık eskisi gibi şambiyelli lastikler yok hocam lastik yarılmadıkça biri kesmedikçe  birkez şişirerek en yakın lastikçiye gidebiliriz..başımıza geldi 20 km gittik dahada giderdi
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti mbarman » 12 Kas 2009, 17:54

[quote="caglarkrbyk"] [quote="aekaragoz"]Uzn yola gittiniz, gecenin bir yarısı, dağın başında lastik patladı ve stepne yok. Hangi kasko firması zamanında gelir acaba iyi düşünmek lazım.[/QUOTE]

araçlarda artık eskisi gibi şambiyelli lastikler yok hocam lastik yarılmadıkça biri kesmedikçe  birkez şişirerek en yakın lastikçiye gidebiliriz..başımıza geldi 20 km gittik dahada giderdi
[/QUOTE]
biz 1500000km yol tecrübesini malesef öğrenememişik çağlar kardeşim. boşu boşuna tam boy stepne taşıyoruz. demekki bizden başka keriz yok
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

İleti C@GL@R » 12 Kas 2009, 18:09

[quote="mbarman"][quote="caglarkrbyk"] [quote="aekaragoz"]Uzn yola gittiniz, gecenin bir yarısı, dağın başında lastik patladı ve stepne yok. Hangi kasko firması zamanında gelir acaba iyi düşünmek lazım.[/QUOTE]

[/QUOTE]
biz 1500000km yol tecrübesini malesef öğrenememişik çağlar kardeşim. boşu boşuna tam boy stepne taşıyoruz. demekki bizden başka keriz yok[/QUOTE]

estafurullah benim araçta lpg var ve simit depo takılı istetme taşımama sebebi budur umarım anladınız..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti mbarman » 12 Kas 2009, 18:16

[quote="caglarkrbyk"] [quote="mbarman"][quote="caglarkrbyk"] [quote="aekaragoz"]Uzn yola gittiniz, gecenin bir yarısı, dağın başında lastik patladı ve stepne yok. Hangi kasko firması zamanında gelir acaba iyi düşünmek lazım.[/QUOTE]

[/QUOTE]
biz 1500000km yol tecrübesini malesef öğrenememişik çağlar kardeşim. boşu boşuna tam boy stepne taşıyoruz. demekki bizden başka keriz yok[/QUOTE]

estafurullah benim araçta lpg var ve simit depo takılı istetme taşımama sebebi budur umarım anladınız..
[/QUOTE]
bagajın ufak olduğunun farkındayım. bu gibi durumda en mantıklı çözüm yarımboy stepne tedarik edip onu kullanmak olmalı. yoksa kimse kimseye şunu yap bunu et demiyor. amaç en pratik en kullanışlı ve aynı zamanda en ekonomik çözümü üretmek. yolculuklarda herzaman en kötü ihtimali düşünmek önemli. oysa siz en iyi ihtimalden yola çıkıyorsunuz.
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

İleti C@GL@R » 12 Kas 2009, 18:19

tabikide haklısınız neyin ne zaman geleceği belli olmaz benim başıma
gelmez de diyemeyiz şimdilik şehiriçinde taşımıyorum şehirler arası
kullanımda artık düşüneceğiz elektrikli bir pompa be şu lastik
köpükleri ile sanırım en kötü ihtimal işimi görecektir çokdaha uzun ve şartların zor olduğu zaman yedek lastiği mutlaka yanıma almayı düşünüyorum tabiki..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti C@GL@R » 20 Kas 2009, 11:48

dün geldi lastiği indirdim havasını tam olmasada şişiriyor tavsiye ederim
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir