BLAUPUNKT Kaset Çalar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BLAUPUNKT Kaset Çalar

İleti fıratt » 15 Kas 2009, 11:16

soner kardeşimiz fiyatta indirimede gitti ama yine talep yok herhalde Cry,sebeb aramaya başladı  inşallah en kısa zamanda satman dileğiyle hayırlı satışlar diliyorum sana soner kardeş..

fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti sonertevfik » 15 Kas 2009, 12:51

sebep aradığım falan yok, illaki satacağım diye bir derdim de yok, zaten adım gibi biliyorum ki alacağım 2. el cd çalar benim teybim kadar KESİNLİKLE temiz ve hatasız olmayacak, bunu da çok iyi biliyorum... Teybimi şuan kullanıyorum, ayrıca blaupunkt servisi de teyp için en az 10 sene daha sorunsuz çalışır dedi zaten, 6 ay garantili parça değişimi yapmıştı... Keyfim yerinde yani, babamın oğlu gelse 100 liranın altında vermem, alacak arkadaşın işine gelirse alır, işine gelmezse kullanırım, sorunum yok...        

Aslında bu yorumu dahi zahmet edip de yazmam yanlış ama, neyse yazmış oldum... Böyle dalga geçer gibi, imalı imalı cümlelere cevap bile vermemem lazım ama neyse, yazdık birkere...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 15 Kas 2009, 13:03

[quote="Balki, Burak"]
Abicim sende az cok beni bilirsin dusuncelerimi direk soylerim.
 [/QUOTE]

BURAK KARDEŞİM, EĞERKİ BENİ BİR ARKADAŞIN OLARAK GÖRÜYORSAN, SANA TEK BİR TAVSİYEM VAR (HATALARIMIZI UYARIP BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLMAK İSTİYORSAK EĞER),
    1) DÜŞÜNCELERİNİ İNSANLARA HEMEN SÖYLEME,
    2) DÜŞÜNCELERİNİ HEMEN AKLINA GELDİĞİ GİBİ BİR ANDA SÖYLERSEN, SENİNLE DOST OLABİLECEK BİRÇOK İNSANI ANSIZIN KAYBEDEBİLİRSİN (ÇOK İYİ TANIMADAN HEMEN O KİŞİ HAKKINDA YORUM YAPTIĞINDAN DOLAYI)
    3) DÜŞÜNCELERİNİ DİREK ÖYLEMEK HİÇ TASVİP ETTİĞİM BİR DAVRANIŞ TARZI DEĞİLDİR, BİR KİŞİ HAKKINDA HATALI DA DÜŞÜNEBİLİRSİN,  HATALI DÜŞÜNCENİ BİR ANDA SÖYLERSEN, KARŞINDAKİ KİŞİYİ 'BİR ANDA' KAYBEDERSİN...

BUNLAR BENİM SADECE SANA KARŞI ANLATMAYI GEREKLİ GÖRDÜĞÜM ARKADAŞ TAVSİYELERİ SADECE, YANLIŞ ANLAMA HAYAT KİMSEYE HAYAT DERSİ VERMEK HADDİME DEĞİL ZATEN...  İSTER BU YAZDIKLARIMI DÜŞÜN, İSTERSEN DE DÜŞÜNCELERİNİ ''DÜŞÜNMEDEN'' BİR ANDA SÖYLEYEREK , DOST YA DA ARKADAŞ KAYBETMEYE DEVAM ET...

SEÇİM SENİN....

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti Balki, Burak » 15 Kas 2009, 13:23

[quote="sonertevfik"]
[quote="Balki, Burak"]Abicim sende az cok beni bilirsin dusuncelerimi direk soylerim. [/QUOTE]    BURAK KARDEŞİM, EĞERKİ BENİ BİR ARKADAŞIN OLARAK GÖRÜYORSAN, SANA TEK BİR TAVSİYEM VAR (HATALARIMIZI UYARIP BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLMAK İSTİYORSAK EĞER),    1) DÜŞÜNCELERİNİ İNSANLARA HEMEN SÖYLEME,    2) DÜŞÜNCELERİNİ HEMEN AKLINA GELDİĞİ GİBİ BİR ANDA SÖYLERSEN, SENİNLE DOST OLABİLECEK BİRÇOK İNSANI ANSIZIN KAYBEDEBİLİRSİN (ÇOK İYİ TANIMADAN HEMEN O KİŞİ HAKKINDA YORUM YAPTIĞINDAN DOLAYI)    3) DÜŞÜNCELERİNİ DİREK ÖYLEMEK HİÇ TASVİP ETTİĞİM BİR DAVRANIŞ TARZI DEĞİLDİR, BİR KİŞİ HAKKINDA HATALI DA DÜŞÜNEBİLİRSİN,  HATALI DÜŞÜNCENİ BİR ANDA SÖYLERSEN, KARŞINDAKİ KİŞİYİ 'BİR ANDA' KAYBEDERSİN...   BUNLAR BENİM SADECE SANA KARŞI ANLATMAYI GEREKLİ GÖRDÜĞÜM ARKADAŞ TAVSİYELERİ SADECE, YANLIŞ ANLAMA HAYAT KİMSEYE HAYAT DERSİ VERMEK HADDİME DEĞİL ZATEN...  İSTER BU YAZDIKLARIMI DÜŞÜN, İSTERSEN DE DÜŞÜNCELERİNİ ''DÜŞÜNMEDEN'' BİR ANDA SÖYLEYEREK , DOST YA DA ARKADAŞ KAYBETMEYE DEVAM ET...   SEÇİM SENİN.... [/QUOTE]
Eyvallah ama ben kimse hakkında ne yorum yaptım nede birisi hakkında kırıcı birşey söyledim.Neyse abi bence sen abartıosun konuyu.Ben bir kırıcı konusursam kimse kalkamaz altından o yüzden gerek yok ama dediğim gibi sen yanlış anladın uzatmayada gerek yok.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Arabanız: Peugeot 306

İleti fıratt » 15 Kas 2009, 13:57

[quote="Balki, Burak"] [quote="sonertevfik"]
[quote="Balki, Burak"]Abicim sende az cok beni bilirsin dusuncelerimi direk soylerim. [/QUOTE]    BURAK KARDEŞİM, EĞERKİ BENİ BİR ARKADAŞIN OLARAK GÖRÜYORSAN, SANA TEK BİR TAVSİYEM VAR (HATALARIMIZI UYARIP BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLMAK İSTİYORSAK EĞER),    1) DÜŞÜNCELERİNİ İNSANLARA HEMEN SÖYLEME,    2) DÜŞÜNCELERİNİ HEMEN AKLINA GELDİĞİ GİBİ BİR ANDA SÖYLERSEN, SENİNLE DOST OLABİLECEK BİRÇOK İNSANI ANSIZIN KAYBEDEBİLİRSİN (ÇOK İYİ TANIMADAN HEMEN O KİŞİ HAKKINDA YORUM YAPTIĞINDAN DOLAYI)    3) DÜŞÜNCELERİNİ DİREK ÖYLEMEK HİÇ TASVİP ETTİĞİM BİR DAVRANIŞ TARZI DEĞİLDİR, BİR KİŞİ HAKKINDA HATALI DA DÜŞÜNEBİLİRSİN,  HATALI DÜŞÜNCENİ BİR ANDA SÖYLERSEN, KARŞINDAKİ KİŞİYİ 'BİR ANDA' KAYBEDERSİN...   BUNLAR BENİM SADECE SANA KARŞI ANLATMAYI GEREKLİ GÖRDÜĞÜM ARKADAŞ TAVSİYELERİ SADECE, YANLIŞ ANLAMA HAYAT KİMSEYE HAYAT DERSİ VERMEK HADDİME DEĞİL ZATEN...  İSTER BU YAZDIKLARIMI DÜŞÜN, İSTERSEN DE DÜŞÜNCELERİNİ ''DÜŞÜNMEDEN'' BİR ANDA SÖYLEYEREK , DOST YA DA ARKADAŞ KAYBETMEYE DEVAM ET...   SEÇİM SENİN.... [/QUOTE]
Eyvallah ama ben kimse hakkında ne yorum yaptım nede birisi hakkında kırıcı birşey söyledim.Neyse abi bence sen abartıosun konuyu.Ben bir kırıcı konusursam kimse kalkamaz altından o yüzden gerek yok ama dediğim gibi sen yanlış anladın uzatmayada gerek yok.[/QUOTE]
Thumbs%20Up
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti efboacestc » 16 Kas 2009, 18:51

teybi mehmet abiye gönderdim (maozkan64)

abi gün 2 sonra alabilirmişin
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

İleti AhmetH » 16 Kas 2009, 19:11

tühh kaçırmışız yahu LOL
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti ankaralı_06 » 16 Kas 2009, 22:09

kardeş adamın biri 100 lira istiyor helal olsun sana bedava vermişssin.Taktir ettim bu davranışını.Hiç olmazsa ihtiyacı olan biri kullanır
ankaralı_06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti efboacestc » 17 Kas 2009, 02:22

abi teybi alınca buradan haber verirsin bize
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

İleti efboacestc » 19 Kas 2009, 22:35

abi teyip gelmedimi hala 2 gün oldu 
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

İleti umitguven » 19 Kas 2009, 23:00

Bence soner arkadaş alınganlık göstermiş evet bedava teyp satılık teyplerin satışlarına taş koyabilir ama bu zaten bir kişinin yapmış olduğu bir olay (ki tebrik ediyorum kendisini) teyp satan arkadaşıma hayırlı satışlar diliyorum. Yine belirtiyorum alınganlık göstermiş soner arkadaşım. Yani kimse başkası teyp satamasın diye evdeki teybini bedava vermez. Bu olay bir iyi niyettir kanımca...

umitguven
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti maozkan64 » 20 Kas 2009, 01:45

Ahmet bey dün işlerimin yoğunluğundan dolayı yazmadım kusura bakmayın, teyp dün geldi.

Çok teşekkür ederim, dediğin gibi iyi durumda, çalışıyor, sorunu yok yani.

Bayrama memlekete gittiğimde yeğenimin arabasına takmayı düşünüyorum, senin sayende güzel bir teypi olacak.

Tekrar teşekkür ederim.
Octavia Collection 2004
Kullanıcı avatarı
maozkan64
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet Alaeddin ÖZKAN
Nereden: Kayseri
Arabanız: Octavia Collection 2004

İleti efboacestc » 20 Kas 2009, 02:10

teyipte sorun yok abi.ha birde ben evde radyo dinlediğimden orjinal soketini bozmadan kablo çıkarttırmıştım onları sökersen sesi daha net alırsın orj.soketiyle

güle güle kullanırsınız inşallah abi.
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

İleti maozkan64 » 20 Kas 2009, 11:27

Çok teşekkür ederim.
Octavia Collection 2004
Kullanıcı avatarı
maozkan64