İŞ FİKİRLERİ...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İŞ FİKİRLERİ...

İleti sonertevfik » 01 Arl 2009, 19:09

Arkadaşlar insanların küçük sermaye ile yapabilecek ya da (ev/ofis & freelance çalışılabilecek) iş önerilerinizi buradan paylaşırsak gerçek ihtiyaç sahipleri insanlara ve ayrıca bana da yol göstermiş olursunuz. Küçük paralarla yapılacak işler mutlaka vardır ve bu konuda çevremizde böyle iş yapan insanlar vardır. Bu gibi konuları buradan paylaşarak topluma faydamız olsun. şimdiden herkese çok teşekkür ederim, başarılarla dolu bir ''hayat'' dilerim...

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti Bluedays » 01 Arl 2009, 19:11

Abi ikinci el eşya satabilirsin tecrübenle sabit :D
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti grey_wolf » 01 Arl 2009, 19:13

bence online satış işi yap. bizim bi arkadaş gittigidiyor'da hergün 2-3 tane 1000 lik felan puzzle satıyor. sende bu tür işler yapabilirsin.

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti agros » 01 Arl 2009, 19:49

internet üzeri ihracat işi vardı. bu işin sertifikasını veren bi kurs olmaası lazım. maillerimi karıştırıp adresini vereyim size. ama bana hatırlatmanız lazım.

buldum buldum eve gitmeye gerenk kalmadı. link bu!

http://www.yorktrade.net/index.php

Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti ayhani » 01 Arl 2009, 21:33

[quote="grey_wolf"]bence online satış işi yap. bizim bi arkadaş gittigidiyor'da hergün 2-3 tane 1000 lik felan puzzle satıyor. sende bu tür işler yapabilirsin.[/QUOTE]

İlk akla gelen ve en hızlı para kazanacağın metod bu.
İstanbulda oturmanız büyük avantaj. Ben sizin yerinizde olsam gittigidiyoru didik didik incelerim hangi ürünler satılıyor incelerim. Sonra İstanbulda bu ürünleri ucuz nerede bulur inceler ve satabileceklerimi satarım. Sonra gittigidiyordan dükkan açar satışa başlarım.

İleri tarihli olarakta ben olsam web tasarım işine kafa yorarım internette aylak aylak gezmektense günce 3-4 saat webmaster forumlarında gezinir site tasarımı öğrenirim. Sonra freelance (serbest) çalışarak site tasarımı yaparım kendimi yeterli görünce ise firma yolunu seçerdim. Hatta hosting işinide işin içine katardım.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti zurna1788 » 01 Arl 2009, 21:42

soner abicim. artık canına tak ettiğini hissedebiliyorum. allah önce hayırlısını nasip etsin. parça kontör işini bir düşün... veya elektronik eşya işine gir. çok ucuza bulduğun eşyaları internet aracılığı ile satabilirsin.eğer avrupada vs tanıdkların varsa yollasınlar sana ucuz tlfn laptop vs. burada 2 katına sat...
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti sonertevfik » 01 Arl 2009, 22:55

parça kontörü nerede satacağım ki? evde benden kim alacak tanıdıklardan başka? dayım her sene gelir almanya'dan ama direkt izmir'deki yazlığına gider... yurtdışından eşya getirip satma işi olanaksız, başka birşeyler düşünüyorum, alım satım yapabileceğim... ev/ofis çalışabileceğim bir sistem düşünüyorum...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 02 Arl 2009, 13:54

güncel
sonertevfik
AMBIENTE