SEVGİLİ KARDEŞLRİM VE İŞVERENLER LÜTEN OKUYUN..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SEVGİLİ KARDEŞLRİM VE İŞVERENLER LÜTEN OKUYUN..

İleti sonertevfik » 09 Arl 2009, 02:28

Sevgili kardeşlerim ve saygıdeğer abilerim. Sizlerin samimiyetine inanarak, büyük küçük herkesin fikrine olan saygımdan ve fikirlerinize ihtiyacımdan dolayı birtakım konularda görüş ve önerilerinizi almak istiyorum.
    2001 yılında Halkla İlişkiler bölümünden ve 2005 yılında ise İşletme bölümünden mezun olmuş bulunmaktayım. 27 yaşımda askerden geldim ve 1 sene paslanmaz çelik sektöründe satış danışmanlığı yaptım. İşyerim Ümraniye'de olduğundan ve şirket aracı da olmasına rağmen hergün (yoğun trafikten dolayı) 2 saat gidiş, 2:30 - 3 saat de dönüş yolculuğu yaparak çalışmak olanaksız bir hal almıştı ve bu sırada çalıştığım firma da ortaklarının ayrılması sonucu aniden kapandı... 1 ay sonra ise Beylikdüzü'nde plastik fabrikasında 50 kişilik personelden bizzat sorumlu bulunarak, imalat müdürü pozisyonunda görev yaptım. Bu görevim de 11 ay sürdü. Ekonomik kriz sebebi ile bu işimden de zorunlu olarak ayrılmak zorunda kaldım. 6 aydan daha uzun zamandır evdeyim, birtürlü iş bulamadım... İnternette sayısız siteye üyeyim, heryere cv gönderiyorum ancak geri dönüş yapan olmuyor... Samimiyetine inandığım siz skodam.com üyelerinden tek ricam şu;
    Forumumuzda bana bitirdiğim bölümlerle ilgili kendimi yetiştireceğim, artık devamlı surette aynı işte çalışıp, uzmanlaşabileceğim, bir meslek sahibi olabileceğim bir iş sağlayacak işveren abilerim, ya da güvenilir bir eleman arayan tanıdığı bulunan kardeşlerim bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
    Sizlerden talep ettiğim iş, yeterki kendimi geliştirebileceğim, ileriki zamanlarda üstün çaba sarfederek uzmanlaşabileceğim, kolay olmayan bir iş olmasıdır... İşveren abilerimden, yada yukarıda saydığım özelliklerde iş yapan ve kendisine eleman arayan tanıdığı bulunan kardeşlerimden tek isteğim bu. Yaşım 28 oldu, artık profesyonel bir dalda ''UZMANLAŞMAK'' istiyorum. Bahçelievler'de ikamet etmekteyiz, ve işyerinin uzaklığı yakınlığı bir önem arz etmemektedir. Lütfen bu isteğimi ciddiye alıp bana yardımcı olun. Soner Tevfik cep: 0545- 399-95-00 bana çağrı bırakabilirsiniz. Sizi ararım... İş tekliflerinizi bekliyorum. Allah hepimizden razı olsun... 

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti emre_tokay » 09 Arl 2009, 02:54

Soner abi inan senin ne durumda olduğunu anlıyorum benimde işlerim sallantıda bende çok zor günler geçiriyorum. Aynı şekilde abimde 6 ay işsiz kaldı Liseyi elktronik bölümünden bitirdikten sonra BEKO da calısmaya baslamıstı ve 10yıl bifiil çalıştığı işyerinden ekonomik kriz bahane edilerek cıkartıldı.(basarılı ve işinde çok tecrübeli kalifiye elemandı ancak maaşı yüksek nekadar çalısan varsa cıkadılar hemde işten ayrıldıktan 1gün sonra çocuğu dünyaya geldi) velhasıl 6 ay işsiz kaldı abimle beraber basvurmadığımız yer kalmadı en sonunda cok şükür TEKNOSA da calışmaya basladı.

Bunları içinde olduğunuz durumun vehametini aladığım için derdinize ortak olmak için yazdım. İnşallah bir yerden sizinde talebinize uyan bir iş ile ilgili bilgi veya haber alırsam yardımcı olurum.

Allah TÜRK GENCİnin yardımcısı olsun.

BİZİ BU DURUMA DÜŞÜRENLER UTANSIN...

ATATÜRK CUMHURİYETİ BİZ GENÇLERE EMANET ETTİ AMA GENÇLERİNDE BOYNUNU BÜKTÜLER ATAM...

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK
20 Ekim 1927

emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti sonertevfik » 09 Arl 2009, 03:08

Emre kardeşim, ilgin için teşekkür ederim, en kısa zamanda kendimi yetiştireeğim, uzmanlaşabileceğim bir işe girmek istiyorum. Aman aklında olsun kardeşim... Maalesef büyük umutlarla 2 farklı bölümden mezun oldum, fakat 'hiçbir işi ayırmayıp, kesinlile küçümsememe rağmen'' iş bulamıyorum...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti emre_tokay » 09 Arl 2009, 03:28

Ah be abicim bende ne hayellerle meslek yüksek okuluna gidip lisedeki bölümümün devamını okudum ama sonuç ?

Stajım bittikten sonra ilk 3 ay dondurulmuş gıda firmasında çalıştım amelelik bile yaptım.

Bir firmada mesleğim üzerinde işealındım tecrübemin azlığından dolayı çıkartıldım.

Garsonluk bile yaptım ve artık yurdum iş verenine şavaş açıp kendi imkanlarım çapında Arsa Alım satım işine girdim. Şuanda piyasanın kötü gitmesi sebebiyle işler durgun ama eminim düzelecektir ve toplum olarak hepimiz refaha erişeceğiz inşallah...
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti sonertevfik » 09 Arl 2009, 12:42

güncel...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RoadFighter » 09 Arl 2009, 12:58

Abi , Allah yardımcın olsun.

İnşallah gönlünce bir iş bulursun.
Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti sonertevfik » 09 Arl 2009, 18:55

güncel
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 09 Arl 2009, 23:36

allah yardımcınız olsun
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti sonertevfik » 10 Arl 2009, 11:35

güncel
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti agros » 10 Arl 2009, 13:48

soner kardesim muhakkak duymussundur ama ben yine de hatırlatayım diyorum bankaların sınavları oluyor sürekli cok iyi takip etmen gerekiyor. 2-3 hafta önce halkbankasının sınavı olmuştu, oraya felan başvuramadın mı? banka sınavlarını takip et derim ben!
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti sonertevfik » 10 Arl 2009, 16:34

halk bankasının sınavından elbette haberim vardı, ancak yaş engeline takıldım
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE