Smile Adsl Online Başvuru

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Smile Adsl Online Başvuru

İleti shooter » 10 Arl 2009, 01:54

Arkadaşlar adsl başvurularını online olarak hiçbir evrak gerektirmeden almaktayım.eğer hala çevrenizde interneti olmayan yada internetinden memnun kalmayan biri varsa derhal başvuru bilgilerini özelden yada adsl@ersoftbilisim.com adresine mail olarak atabilirsiniz.

*Smile Adsl* 

Mahir ER
www.izmirkameralarm.com - Güvenlik ve Alarm Hizmetleri

0850 225 0 135
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mahir ER
Nereden: İzmir
Arabanız: Felicia 1.3 MPI

İleti shooter » 09 Oca 2010, 05:32

Mahir ER

0850 225 0 135
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti C@GL@R » 09 Oca 2010, 10:14

smile internete geçecektim önermediler yani önermediler derken bir sorun olduğunda senle ilgilenmiyorlar görevli sayısı az vs...tt net ten memnunum birde şu yasa çıksa telefonu iptal etsek daha güzel olacak
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti Bluedays » 09 Oca 2010, 11:31

[quote="caglarkrbyk"]smile internete geçecektim önermediler yani önermediler derken bir sorun olduğunda senle ilgilenmiyorlar görevli sayısı az vs...tt net ten memnunum birde şu yasa çıksa telefonu iptal etsek daha güzel olacak [/QUOTE]
Çağlar sana katılıyorum. TT netten illallah dedim resmen nefret eder derecedeyim.
Bulunduğum yerde sitemize Superonline fiber internet çektiler. TT Netin 10 katı hızda internet, telefon aboneliği gerekmiyor, aylık da 29 lira , modem veriyorlar 1 yıl taahhüt veriyorsun fakat aboneliği sonlandırırsan modemi geri iade edebiliyorsun. TTnet gibi insanları dolandırmıyorlar. Ne idügü belirsiz bir modem için 150 TL ücret istiyorlar.
Bu yüzden de aboneliği sonlandıramıyorum. Superonline buna da çare bulmuş.

Diyor ki, aboneliğinizi sonlandırıp, bize geçin. Sizin o 150 TL modem ücretinizi biz ödeyelim !

Ne güzel değil mi?

Nakit sıkıntım olmasa derhal geçeceğim. Türk telekom muş ne türk telekomu?

Herseyini sattınız adını da satın!!!

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti shooter » 02 Mar 2010, 03:02

Smile Adsl Online Başvuru www.adslbasvurum.com

Çok Özel Sebepleriniz Yoksa Hemen Abone Olun Bu Fırsatı Kaçırmayın.

Kampanya Bilgisi İçin 

http://www.adslbasvurum.com/kampanyalar.aspx

Bayilik İçin Lütfen Başvuru Formunu Doldurun.

Mahir ER

0850 225 0 135
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti WXW » 02 Mar 2010, 11:02

benim telekom sözleşmem bitti. aslına telefon derdim olmasa hemen iptal ettireceğim ben de. kablonet ten gecen gun aradılar, kablonet, modem, receiver falan dahil aylık 60 TL ye hizmet veriyorlar. artık bana da illallah geldi 15TL konusup 35TL ödemekten.telefonumu ve TT net sözleşmemi önümüzdeki ay kapattırıp kablonet e geçmeyi düşünüyorum ve böylelikle hem TV hem de internet sorununu birden çözmek istiyorum. aranızda kablonet in internetini kullanan varsa yorumlarını bekliyorum??
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan

İleti shooter » 02 Mar 2010, 13:00

bence geçiş yapma neden dersen yasa çıktı telefon hattı olmadan adsl kullanılacak.fakat altyapı bitmedi daha.kablonet te servis sıkıntısı var die duydum.karar senin.eğer smile adsl e geçmeyi düşünürsen 2 saat te sinyalini açarım.
Mahir ER

0850 225 0 135
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti akan-kan » 02 Mar 2010, 16:16

ben smile kullanıcısıyım. 2 ay fatura gecikince hemen hattı kapatıp 10 tl açma kapa ayrıca 10 tl de gecikme bedeli alınıyor, tt nette ise 4-5 ay ödemeyen akrabalarım var ne kapatılıyor nede gecikme bedeli vs. alınıyor.

hız ve hizmet güzel ama gel gelelim faturayı geciktirince anında görüntü. ayrıca kota hemen doluyor, çok dikkatliyim face de 2 dk. aşan videoları seyretmiyorum film video indirmiyorum nasıl oluyor anlamıyorum. biraz dengesiz bir kuruluş olsada kablo net olsa en kralı bence.
İskeletler Diyarında Bir Et Parçası
Kullanıcı avatarı
akan-kan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan TOPALOĞLU
Nereden: Eskişehir
Arabanız: Tipo Sx 1997

İleti shooter » 04 Mar 2010, 01:42

fatura gecikmesi doğrudur 2 ay olunca sözleşmede yazıyor. bağlantı kesilir.ttnet hız olarak smile ın ucundan bile geçemez.şimdi herkes yazacak. sonuçta altyapı ttnet die ama alt yapı ttnet ama kiralayan smile parasını verio hizmetini müşterilerine tam olarak veriyor.eğer aksini iddia eden varsa saniyede 800 kbps gördüm smile adsl de. buyursun kanıtlasın.ayrıca ocak 2010 dan itibaren ttnet te başladı kapamaya bilginiz olsun.

[quote="akan-kan"]ben smile kullanıcısıyım. 2 ay fatura gecikince hemen hattı kapatıp 10 tl açma kapa ayrıca 10 tl de gecikme bedeli alınıyor, tt nette ise 4-5 ay ödemeyen akrabalarım var ne kapatılıyor nede gecikme bedeli vs. alınıyor.

hız ve hizmet güzel ama gel gelelim faturayı geciktirince anında görüntü. ayrıca kota hemen doluyor, çok dikkatliyim face de 2 dk. aşan videoları seyretmiyorum film video indirmiyorum nasıl oluyor anlamıyorum. biraz dengesiz bir kuruluş olsada kablo net olsa en kralı bence.[/QUOTE]
Mahir ER

0850 225 0 135
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti akan-kan » 04 Mar 2010, 13:26

evet. dediğim gibi hizmet güzel ama faturada biraz ayıp ediyor.
Kullanıcı avatarı
akan-kan
CLASSIC
CLASSIC

İleti shooter » 04 Mar 2010, 13:35

gülü seven dikenine katlanır derler yaa fatura olayı aynen öle Tongue
Mahir ER

0850 225 0 135
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti y.emre » 04 Mar 2010, 14:46

smile adsl kullanıyorum çokta memnunum bazen telefon ediyorlar internetinizde sorun varmı şikayetiniz varmı diye ..

Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti edoras » 04 Mar 2010, 14:52

walla ben hepsinden kurtuldum iphono almıştım 18 ay kampanyalı 4gb internet hediyeli bide gittim wınn modem aldım içinde hattı yok sadece cihaz akşamları hattı takıyorum wınn a o missss inan hız olarak evde kullanıcı 2mbit alıp ödüyorsun ondan daha hızlı yemişim ttnetide smileda....
Skoda Fabia Choice 101Hp Düplü!!!!
Kullanıcı avatarı
edoras
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Fabia

İleti akan-kan » 04 Mar 2010, 18:01

bu wınn muhabbeti nasıl oluyor biraz açıklarmısın?
Kullanıcı avatarı
akan-kan
CLASSIC
CLASSIC

İleti Henien » 04 Mar 2010, 19:44

[quote="WXW"] benim telekom sözleşmem bitti. aslına telefon derdim olmasa hemen iptal ettireceğim ben de. kablonet ten gecen gun aradılar, kablonet, modem, receiver falan dahil aylık 60 TL ye hizmet veriyorlar. artık bana da illallah geldi 15TL konusup 35TL ödemekten.telefonumu ve TT net sözleşmemi önümüzdeki ay kapattırıp kablonet e geçmeyi düşünüyorum ve böylelikle hem TV hem de internet sorununu birden çözmek istiyorum. aranızda kablonet in internetini kullanan varsa yorumlarını bekliyorum??[/QUOTE]

UYDUNET on numara. Taahhüdüm olmasına rağmen internet 45 tl, hiç kullanmadığım telefona da 15 tl fatura gelince gittim ikisini de iptal ettirdim.
Kabloda kampanya da varmış, hd kutu yarı fiyatına (100 tl miydi neydi taksitle), kablosuz modem bedava, kurulum vs ücreti yok. 2 mb 1 gb sınırlı abone oldum. her fazla gb için de 3 tl fark mı ne varmış. 10 gündür falan kullanıyorum; bir kez bile kopmadı. İlk hevesle defalarca hız testi yaptım, 1.98 mb - 1.99 mb falan çıkıyor. HD kanallar ve dijital yayın da yanında cabası. Ev telefonunu hiç kullanmıyorduk en azından kablo da bir sürü sinema belgesel kanalı falan var.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti Henien » 04 Mar 2010, 19:47

[quote="akan-kan"] bu wınn muhabbeti nasıl oluyor biraz açıklarmısın?[/QUOTE]

Etrafda kimse 3g'yi kullanmıyorsa hızı fena değil. Ama pursaklarda akşam saatinde bir dosya indirirken 3kbps gördüm ya, üniversitedeki 56 k modemle nete girdiğimiz günler geldi aklıma
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti WXW » 04 Mar 2010, 21:12

[quote="Henien"] [quote="WXW"] benim telekom sözleşmem bitti. aslına telefon derdim olmasa hemen iptal ettireceğim ben de. kablonet ten gecen gun aradılar, kablonet, modem, receiver falan dahil aylık 60 TL ye hizmet veriyorlar. artık bana da illallah geldi 15TL konusup 35TL ödemekten.telefonumu ve TT net sözleşmemi önümüzdeki ay kapattırıp kablonet e geçmeyi düşünüyorum ve böylelikle hem TV hem de internet sorununu birden çözmek istiyorum. aranızda kablonet in internetini kullanan varsa yorumlarını bekliyorum??[/QUOTE]

UYDUNET on numara. Taahhüdüm olmasına rağmen internet 45 tl, hiç kullanmadığım telefona da 15 tl fatura gelince gittim ikisini de iptal ettirdim.
Kabloda kampanya da varmış, hd kutu yarı fiyatına (100 tl miydi neydi taksitle), kablosuz modem bedava, kurulum vs ücreti yok. 2 mb 1 gb sınırlı abone oldum. her fazla gb için de 3 tl fark mı ne varmış. 10 gündür falan kullanıyorum; bir kez bile kopmadı. İlk hevesle defalarca hız testi yaptım, 1.98 mb - 1.99 mb falan çıkıyor. HD kanallar ve dijital yayın da yanında cabası. Ev telefonunu hiç kullanmıyorduk en azından kablo da bir sürü sinema belgesel kanalı falan var. [/QUOTE]

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir