İNTERNET AYARI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İNTERNET AYARI

İleti lazianke » 12 Arl 2009, 01:19

arkadaşlar, internet sayfası ayarlarında google an sayfa iken üstte sinecam.com diye bir site ismi çıkıyor. araçlar-int. seçeneklerinden de değiştiremiyorum. her ayarı pasif yapmış, ne yapabilirim. exploreri mi kaldırayım? program files de explorer yok nereden kaldırıp yeniden kurayım. virüs müdür nedir anlamadım bir türlü ana sayfa ayrı değişmiyor...
yardım lütfen...

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti shooter » 12 Arl 2009, 01:22

Sanırsam Sorununuz Bu Resimdeki Gibi ;

http://i.wolkanca.com/uploads/2006/06/homepagegrey.jpg

Buna Büyük İhtimalle Bir veya Birden Fazla Solucan Virüsü Sebeb Oluyor.Sisteminizi İyi Bir Antivirus Taramasından Geçirin 

Sorunun Çözümleri;
Başlat-çalıştır-regedit yaz Karşına Çıkan Pencerede Görünüm'e Tıkla ''Bul'' de buraya ''start page'' yaz Sag Tarafta Start page'yi Bulacaktır.buna tıkla (start pageye) deger verisine istedigin siteyi yaz...
Yada yine Regedit'ten HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel Dizinini takip ederek git. Yan Tarafa Gelen Homepage’e sağ tıklayıp Değiştir i seç “1″ olan değeri “0″ olarak değiştir.Ve Regedit'i Kapa Şimdi Bak... Umarım Sorunun Çözülür...

olmaz ise ;

''Regedit'ten HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel Dizinini takip ederek git. Yan Tarafa Gelen ''Homepage'’e sağ tıklayıp Değiştir i seç “1″ olan değeri “0″ olarak değiştir.Ve Regedit'i Kapa Site İsmini Normal Olarak Değiştirmeyi Dene..''

Mahir ER
www.izmirkameralarm.com - Güvenlik ve Alarm Hizmetleri

0850 225 0 135
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mahir ER
Nereden: İzmir
Arabanız: Felicia 1.3 MPI

İleti lazianke » 12 Arl 2009, 01:35

teşekkürler sorun halloldu...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti C@GL@R » 12 Arl 2009, 01:36

firefox kullanırsanız bu tür sorunlar olmaz.
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti cetin17 » 12 Arl 2009, 02:09

google chorome ve firefox kullanmanızı tavsiye ederim. ama PARDUS kullanırsanız tarayıcı olarak firefox kullanırsınız ve asla virüs ile uğraşmazsınız.
Bir öyle şaşılası dünya ki burası, balıklar kahve içerken çocuklar süt bulamıyor. İnsanları sözle besliyorlar, domuzları patatesle... Nazım Hikmet RAN ...
Kullanıcı avatarı
cetin17
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: çetin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: fabia elegance 101 / landirenzo lpg

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir