YORUM(SUZ)!!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YORUM(SUZ)!!!

İleti delidolu » 16 Arl 2009, 12:14

Bu tür haberleri paylaşmaktan nefret ediyorum; ancak "insan denilen varlığın seviyesini nerelere kadar düşürebileceği"nin kanıtına bakar mısınız?

Her türlü habere dayanabiliyorum da içinde günahsız, savunmasız, biçare "bebek/çocuk" konulu kötü haberleri görünce beynimden vurulmuşa dönüyorum.

Not: Bir de şehit analarını ağıtlar yakarken görünce etkileniyorum, gerisine alıştım/alıştırıldım sanırım....

------------------------------

http://haber.gazetevatan.com/haberdetay ... egoryid=30

Telefon için sattılar

6 günlük bebeklerini yeni cep telefonu satın almak için satılığa çıkardı.

Çin'de 19 ve 21 yaşlarındaki evli bir çift, henüz 6 günlük olan çocuklarını satışa çıkardı. Ancak işin trajik yanı çocuklarını satan genç ebeveynlerin bu işe yeni bir cep telefonu satın almak için kalkışmış olması.

Çin'in önde gelen gazetelerinden Shangai Daily'de yer alan habere göre 6 günlük çocuklarını 2500 yuan yani 368 dolara bir yabancıya satan Çinli ailenin iki ferdi de çalışmıyor. "Cebimde beş kuruşum yok, kendime dahi bakamıyorum" şeklinde bir açıklama yapan baba, olayın ortaya çıkmasından sonra pişmanlığını dile getirdi.

Çin basınında geniş yer bulan olay ise Çinli çiftin çocuklarını sattıktan sonra pişman olması ve çocuklarını tekrar geri almak için yetkililere başvurmasıyla ortaya çıktı.

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti onurhan2006 » 16 Arl 2009, 19:46

insanlıktan nasibini almamış yaratıklar...
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti Bluedays » 16 Arl 2009, 19:54

yorum yok
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti MEGAN » 16 Arl 2009, 19:56

şaşırmadım ki..!! o çocuğun satılması iyi bile olmuş diyebilirim..! biliyorsunuz adi herifler cenin yiyorlr çinde bunu da yiyebilirler aç kaldıklarında..
-Skoda Octavia A5 1.6 FSI //
-34 EU 8105
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: PEUGEOT 307 1.6//MAKYAJLI ALP BEYAZI // 34 EU 8105

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi