İSTATİSTİK

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İSTATİSTİK

İleti emirkaansbp » 23 Nis 2007, 23:58

[quote="lazianke"]yahu arkadaşlar, kurtlar vadisi bu memlekette gençlere çok şey öğretti ama boş şey öğretti. memleketin kuşunu, köprüsünü, toprağını, dağını, koyununu, çayını, hornunu, zeybeğini, halayını, erenini, dervişini , meczubunu, türküsünü, denizini, suyunu, deresini, çayını, mevlanasını, yunusunu, hacı bektaşını, tepesini, çayırını, bayırını, türbesini, ilahisini, ninnisini hiç bilmeyen gençten vatansever ya da milliyetçi her neyse olur mu? olmaz. bizimkiler iki dizi izlemekle daha kendilerini kurtaramadan dünyayı kurtarıyorlar.[/QUOTE]

işte bundada sen haklısın...

sahte miroğlu sahte polatlar geziyor ben türküm die, tarihini, milletini bilmeden.... milliyetçilik altına sığınmış katiller, katil adayları.... yinede adam olana, adam gibi anlayana çok iyi derstir o diziler. ama bizde at hırsızı kılıklı tipler sapıttırdığı için...............

ki tarih kitaplarına göre Atatürk'ün ölümüyle  tarihimiz biter. ben Hatırla sevgili  dizisiyle öğrendim menderes'i deniz gezmişi, kurtlar vadiside derin devleti............ 

emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 24 Nis 2007, 00:01

emin ol Atatürk yaşasaydı 1938 de bitirtmezdi tarih kitaplarını, ardından birileri onun resilerini indirtti devlet dairelerinden ve paralardan çıkardı resimlerini. şimdi en büyük Atatürkçü geçiniyorlar o yolun yolcuları maalesef. neyse konuyu uzatmayalım.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti emirkaansbp » 24 Nis 2007, 00:07

bencede şimdi öğrenmek istemiyorum, akşam akşam uykum kaçacak sinirden.....
emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 24 Nis 2007, 00:07

Neyse siyaset dokmeyelim foruma cok farkli bir bicimde uzar yoksa. Gerci siz buyuklerim daha iyi bilirsiniz de bisi demek istedim:

-gecmisini bilen ve gelecegine bu dogrultuda yon veren

-dersini, ilimini herseyden ustun tutan

-imkanlarini hovardaca savurmadan, ihtiyatli kullanip vatana millete ve kendine hayri olan

-medyadaki sacma sapan seylere ve bizim gibilere engel olmak isteyenlere yenik dusmeyen

-buyugune ve atasina en ufak bir saygisizlik etmeyen ve haksizliklara koyun gibi susmayan

biri olabilmek icin ugrasiyorum ve herkesi bu yola siddetle davet ediyorum!
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti lazianke » 24 Nis 2007, 00:08

doğru yoldasın kardeş devam et.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti emirkaansbp » 24 Nis 2007, 00:13

[quote="hakanerdogan"]Neyse siyaset dokmeyelim foruma cok farkli bir bicimde uzar yoksa. Gerci siz buyuklerim daha iyi bilirsiniz de bisi demek istedim:

-gecmisini bilen ve gelecegine bu dogrultuda yon veren

-dersini, ilimini herseyden ustun tutan

-imkanlarini hovardaca savurmadan, ihtiyatli kullanip vatana millete ve kendine hayri olan

-medyadaki sacma sapan seylere ve bizim gibilere engel olmak isteyenlere yenik dusmeyen

-buyugune ve atasina en ufak bir saygisizlik etmeyen ve haksizliklara koyun gibi susmayan

biri olabilmek icin ugrasiyorum ve herkesi bu yola siddetle davet ediyorum!
[/QUOTE]

+2007
emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir