HP 1510

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

HP 1510

İleti xXx » 23 Oca 2010, 00:04

Arkadaşlar HP 1510 YAZICIMI SATMAYI DÜŞÜNÜYORUM DAHA İYİSİNİ ALMAK İÇİN SİZCE NE KADAR EDER? Bütün adaptörü - kabloları - yazılım cd leri elimde mevcuttur. Tek yapacağınız siyah ve renkli kartuş alıp takıp sayfalarca basmak? İşte resimler...

VE ÖZELLİKLERİ
HP PSC 1510 All-in-one yazıcı : HP, PSC 1510 All-in-one model yazıcısını tanıttı. Bu hepsi-bir-arada yazıcı, bir ev ofis için gerekli olan tüm ihtiyaçları karşılayan özellikleri hesaplı bir fiyat ile kullanıcıya sunuyor. Kusursuz tasarımıyla HP PSC 1510 yazıcı, evlerinde son teknolojiye sahip olmak isteyen kullanıcılar için ideal bir ürün. Hoş dış yüzeyi ile ürün, yazıcı, tarayıcı ve fotokopi işlemlerini gerçekleştiriyor. Siyah beyaz olarak dakikada 20 sayfa, renkli yazdırmada ise dakikada 18 sayfa kapasitesiyle HP PSC 1510 All-in-one yazıcı, belge ve fotoğrafları süratli ve basit bir şekilde baskı alma imkani sunuyor.

HP%20PSC%201510%20All-in-one%20yazıcıHP PSC yazıcı - Hızlı baskı
Siyah beyaz baskıda dakikada 20 sayfa renklide ise dakikada 18 sayfa ile HP PSC 1510 All-in-one yazıcı belge ve fotoğrafları süratle baskı almayı sağlıyor. Bu özellikleri, kendi evinde 215 x 610 mm panorama ebatlarında baskı almak isteyen kullanıcılar için ürünü ideal kılıyor. Sahip olduğu PictBridge teknolojisiyle HP PSC 1510 All-in-one yazıcı bilgisayara gerek kalmadan fotoğrafların aktarılması ve basılması işlemini gerçekleştiriyor.

HP Real Life Teknolojisi
Fotoğraf ve video görüntülerle yaratıcılıklarını göstermek isteyen kullanıcılar için olasılıklar sınırsız. HP Real Life Teknolojisi ile kullanıcılar görüntülerdeki detayları ve ışığı arttırabilirken kırmızı göz gibi etkileri de yok edebiliyorlar. Fotoğraf tutkunlarının HP Image Zone yazılımını kullanarak dijital fotoğraflaıi üzerinde işlem yapmaları ve görüntüleri zenginleştirmeleri de mümkün. HP Instant Share özelliğiyle de büyük ebatlı dosyalar halinde ek belgeler haline getirmek zorunda kalmadan fotoğraflarınızı sevdiklerinizle paylaşabiliyorsunuz.

HP - Hepsi-bir-arada yazıcı
Fotoğraf kağıdına basılı fotoğraflarını dijital ortama aktarmak isteyen kullanıcılar da ürünün tarayıcı özelliği sayesinde bu işlemi gerçekleştirebiliyorlar. 1200 x 1200 dpi çözünürlükte ve 48 bit renk derinliğinde fotoğraflar dijital ortama aktarılabiliyor. Taranacak fotoğrafı alete yerleştirdikten sonra kullanıcı bilgisayara gerek kalmadan bir tuşa basarak renkli ya da siyah beyaz olarak fotoğraf tarama işlemini gerçekleştirebiliyor. Kontrol paneli oldukça basit kullanım sağlayarak sekiz adet fonksiyon tuşu ile dilediğiniz tercihte işlem yapabiliyorsunuz.

HP 336 ve HP Vivera yazıcı kartuşları
Laser yazıcı kalitesinde kopyalama ve baskı işlemleri, HP Vivera mürekkepleri kullanan yeni HP 336 Black Inkjet yazıcı kartuşları ile son derece basit bir islem haline getirilmiş. Yazdırma işlemini sık yapan kullanıcılar yüksek mürekkep kapasiteli kartuşları satın alma seçeneğine sahipler. Fotoğraf baskı işlemini evde kendi yapmak isteyen kullanıcılar ise HP 342 Tri-Colour Inkjet yazıcı kartuşu ile birlikte gelen HP PSC 1510 All-in-one yazıcısıyla gerçek

SKODA FELİCİA 01''

Kullanıcı avatarı
xXx
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara

İleti alpino » 23 Oca 2010, 00:45

dostum açıkçası satman biraz zor. sonuçta bir siyah bir de renkli kartuş almak lazım diyorsun ki bu ikisinin toplamı yaklaşık olarak yeni bir printer parası.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti sonertevfik » 23 Oca 2010, 01:46

EMRE KARDEŞİM, BU YAZICININ YENİSİ 150-160 LİRA. BU FİYATTAN 0 KARTUŞ TAKIMI PARASINI ÇIK, 2. EL OLDUĞU İÇİN BİRAZ FİYAT DÜŞÜR... HADDİM OLMAYARAK SÖYLEYİM EN AZ 70-80 ETMESİ LAZIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 23 Oca 2010, 01:48

BU YAZICI HP'NİN EN İYİ YAZICISI BENCE. BENDEDE VAR AYNISI SADECE PİCBRİDGE ÖZELLİĞİ YOK...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti xXx » 23 Oca 2010, 12:03

PİCBRİDGE ÖZELLİĞİ VAR DİYE BİLİYORUM BEN...USB GİRİŞ YERİNDE YAZANA BAK...ZATEN BENDE 80-90 ARASI Bİ FİYAT DÜŞÜNÜYORUM..ALAN OLURSA BENLE İRTİBATA GEÇSİN...

SKODA FELİCİA 01''

Kullanıcı avatarı
xXx
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti C@GL@R » 23 Oca 2010, 13:50

kartuşları doldur buna kartuş almak yeni bir yazıcı fiyatı zaten..
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti RoadFighter » 23 Oca 2010, 14:23

Zamanında belki iyi paralara alınmıştır ama bence şu an edeceği rakam 40 TL'yi geçmeyecektir kartuşları olsa dahi.

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti sonertevfik » 24 Oca 2010, 00:04

Asım kardeşim ürün çok kaliteli, o kadar da değil ama :)) kartuşların 0'ı zaten en fazla 50 lira (2'si) temiz 60-70 eder diye düşünüyorum...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RoadFighter » 24 Oca 2010, 13:57

Abi bu ayarda cihazlar 80-90 TL arasında bulunabiliyor artık.(kartuşları dolu zaten) Elektronik eşyaların hem sürekli yenisi çıktığı için hem de Türkiye'de bu alanda iyi bir rekabet olduğu için elimizdeki elektronik eşyalar artık eskisi gibi para etmiyor malesef.

Mesela :

http://www.vatanbilgisayar.com/hp-cb735 ... I_ID=41130

Siyah-Beyaz kartuş :

http://www.hizlial.com/bilgisayar/sarf- ... 7.0028.htm

Renkli Kartuş :

http://www.sanalmarketim.com/urun/TP401 ... 40/1510%29

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Genel Sohbet ve Paylaşım