^^bu alışveriş sitesi guvenilirmi^^

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

^^bu alışveriş sitesi guvenilirmi^^

İleti fıratt » 29 Oca 2010, 14:09

hızlıal.com adlı bir siteden alışveriş yapmak istiyorum guvenilir bir sitemi,3D security yok gibi geldi,önberirmisiniz daha once alışveriş yapan varsa kargo kaç gun suruyor

fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti mygokhan » 29 Oca 2010, 14:28

O site hakkında yorumları okumuştum.İyi ve hızlı diyorlardı.

Zamanında weblebi.com'da iyiydi, ben laptop aldıktan 6 ay sonra firma batmıştı..

Şu an için iyiymiş öyle okumuştum..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti fıratt » 29 Oca 2010, 14:33

sağolasın teşekkurler
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fıratt » 29 Oca 2010, 14:39

muşteri hizmetlerini aradım az once urun kutu içeriği hakkında bilgi almak için,aradım kapanana kadar ama acan yok..midemi bulandırdı bu durum..
belki oğlen olması sebebiyle oyledir ama az once hepsiburadayı aradım maşallah oğlen bile çalışıyorlar helal olsun dedim ancak alacagım urunle 25tl fark var  arasında hızlıal daha ucuz ama bu şekilde guvenilmezlik hissettirecekse ne anladım bu işten..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RoadFighter » 29 Oca 2010, 15:13

Hizlial'dan defalarca alışveriş yaptım. Ürün ellerinde ise yollamada sıkıntı yok.

Bir arkadaşıma oradan yazıcı sipariş etmiştik sözde 3 gün içinde gelecek diye.

Distribütör kaynaklı bir sıkıntı oldu ve bu süreç  1 ayı buldu. Ürünü stoklarında gösteren hizlial bu açıdan kabahatli idi. Ha sipariş iptal edilebilirdi ama o ürün de o sıralar hiçbir yerde yoktu. Dist. kaynaklı(malların temin edilememesi ile alakalı) bir sıkıntı olduğu aşikardı.

Sonra aynı yazıcıyı başka bir tanıdığıma daha sipariş ettim. "Hızlı gönderi" dedikleri ürünü hakkaten 1 gün sonra yolladılar.

Fakat benim canımı sıkan esas başka bir durum var;

Oradan power supply aldım. Yeni gelen bu ürün bozuk çıktı. Ürün için arıza başvurusu yaptım ama 3 gün gibi bir sürede kesinlikle ilgilenen olmadı. Şikayetvar'a yazınca hemen arıza başvurum kabul edildi.

Arızaya gönderdiğim ürünün birebir değişimini istedim. Ürünü servise yollamışlar.2 hafta boyunca ürün hakkında bir bilgi alamadım. Arızalı olduğu kontrol edilmiş ve değişim yapılmış ama gelen ürüne baktım ki vida yerleri falan çizik,bir slotunun da plastiği kırık.

Ürünü deneyerek mi yolladılar,kullanılmış ürün mü yolladılar bilmiyorum.

Benim esas kızdığım nokta 2 hafta boyunca bana otomatik bir mesaj yollamaları.

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum ama bana her defasında " ürün servise gönderilmiştir. bilgi almak için x yere mail atın" diyorlardı.

Bazı ürünlerin netten alınmayacağını anladım.

Bu kızgınlığıma rağmen 2. yazıcı siparişini verdim ama sıkıntı olmadı.

Hepsiburada ile de bir arızalı ürün sıkıntım olmuştu ama ürünü almaları ile para iadesi yapmaları 2 gün sürmüştü. Aynı üründen 2 tane almıştım ve 2.si de arızalanmıştı. Onu da gönderdim ve 1 hafta içinde tamir ettirip yolladılar.

Velhasıl; hızlıal fena yer değildir.Fakat müşteri hizmetlerinde sıkıntı var gibi geliyor bana. Alınacak ürüne göre tavsiye edebilirim.
Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti fıratt » 29 Oca 2010, 15:28

alacagım urunde s.ericsson w205 idareten alayım diyorum garanti var kamera var walkman falan kullananız veya bilen varsa yorum yaparsa sevinirim

fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fıratt » 29 Oca 2010, 15:28

fiyatta 170tl
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti taner_octavia » 29 Oca 2010, 15:46

yılbasında hızlı aldan cep telefonu aldım bende.2 gun icinde elime ulastı bursaya.herhangi bi problem yasamadım.
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Arabanız: Kia Sportage

İleti mygokhan » 29 Oca 2010, 16:00

O fiyata o cihaz işini görür beklentin fazla değilse..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti fıratt » 29 Oca 2010, 16:02

ürünü almamış olmama ragmen muşteri hizmetlerini aradım ve operatore baglanıyor diyo ve hattan duşuyor ayrıca operatore baglanmakta sorun şebeke meşgul diyor ikide bir

içine s..yım bole online satışın 5-10 fazla olsun sağlam yerden olsun,kendimi direkten donmuş hissediyorum bu şekilde alacaklara ornek olsun..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir