Kasko hasarsızlık indirimim yandı oldumu şimdi :(

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kasko hasarsızlık indirimim yandı oldumu şimdi :(

İleti yonetici » 12 Şub 2010, 20:39

Tırnaklarımla kazıyarak bu günlere getirdiğim Smile canım bir hasarsızlık indirimim vardı. Askere giderken poliçemin süresi doldu indirimi kaybetmeyim diye acente ile görüştüm yeni poliçe yapılır dondurulur vs. hallederiz dediler. O konuda kafam rahattı bu gün kaskoyu başlatayım diye acenteye gidince işi beceremediklerini sonrada bana ulaşamadıklarını söylediler. Ulaşamamaları doğal tabi askere cep telefonu ile gidecek halimiz yok Angry Ben tabi o esnada çok önemsemedim işim vardı bir bakın edin dedim çıktım. Sigorta şirketinin yada acentenin bir şekilde durumu telafi edeceğini düşünüyordum. Akşam telefon geldi hasarsızlık falan yalan olmuş 990 küsür TL midir nedir bir para istiyorlar. Kafamın tası attı eve geldim sigorta şirketini kendim arayım diye düşündüm sonrada vazgeçtim sigortam.net'i aradım durumu anlattım onlarda kendi sistemlerinden kontrol ettiler kaybedilmiş bir hasarsızlık indirimi hakkım olduğunu gördüler. Bir ümitle gerekirse başka bir sigorta şirketinden falan bunu bir hali yoluna koyalım dedim. Şimdi bir araştırıp ne yapabileceklerine bakacaklar araba 9 yaşında olduğundan firmalar teklif bile vermeyebiliyor dediler. Ümidim şuanda sigortam.net oda olmazsa ne yaparım acımı kalbime gömer sıfırdan kasko yaptırırmıyım bilemiyorum. Cry

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti hakanerdogan » 12 Şub 2010, 20:50

Bence yaparlar bi çeşit güzellik. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti mygokhan » 12 Şub 2010, 22:01

Yapmaları lazım güzellik..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti yonetici » 12 Şub 2010, 23:31

Araç Ankara Sigorta'dan kaskolu Sigortam.net onlarında acentesiyiz ama yapmazlar diğer firmalarda şanzımızı deneyelim dedi. Bu gün bir ses çıkmadı inşallah yarın olumlu bir yanıt gelir.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti hakan07 » 12 Şub 2010, 23:48

inşallah olur ayıp etmişler ama sendede var hata biraz sallamışsın konuyu
Kullanıcı avatarı
hakan07
CLASSIC
CLASSIC

İleti quickcan » 13 Şub 2010, 00:38

geçmiş olsun.. sanırım bi güzellik yaparlar..

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti zurna1788 » 13 Şub 2010, 02:26

aracın yaşı nedeyile pek birşey yapacaklarını sanmıyorum.Ama inşallah yaparlar birşeyler...
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti yonetici » 15 Şub 2010, 19:50

Sigortam.net ten aradılar hasarsızlık indirimi aktarmayı kabul eden firma olmamış. Bende derdimi sikayetvar.com'a yazdım birde oradan deneyelim olmadı belkide kasko bile yaptırmayacağım. Çünkü bu gün 400 TL civarında zararı göze alıp kasko yaptırsam seneye kalkıpta yenilemiyoruz arabanız 10 yaşına geldi derlerse ne yapıcam. Kaskosuz hiç arabaya binmedim ama kaskoyada bu güne kadar hep kazandırdım hiç ben kazanmadım. Bu son yaşanılan olay canımı sıktı kaskosuzlar kervanına bende katılabilirim.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti ilgazdr » 15 Şub 2010, 23:51

Büyük ihtimalle 9 yaşındaki aracınıza teklif bile vermeyeceklerdir.Teklif verseler bile çok yüksek fiyattan kaskoluyorlar.Eşimin 2003 model aracına yaklaşık 1 milyar liraya kasko yaptırdım.aracın değeri 13 milyardı.benim 32 milyarlık aracada 1200 'e kasko yaptılar.Bu nasıl bir yaman çelişki.Sorunca eski araçların parçası zor bulunuyor diyorlar.Parçası zor bulunan araçta PALİO.Bizim köşedeki markette bile parçasını satıyorlar!!!!Smile
ilgazdr
CLASSIC
CLASSIC

İleti ayhani » 16 Şub 2010, 03:08

Ben kasko araştırırken geçen yıl aşağıdaki linkten teklif aldım sigortam.net dahil tüm yolları denedim aldığım en düşük teklif 800 küsür TL iken ben 460 TL'ye full kasko yaptırdım. Bu yıl yenilettim 450 TL en düşük veren yer 750 TL 'di. Bence aşağıdaki linkten bir şansınızı deneyin.
Sonucu yazarsanız memnun olurum.

http://app3.iyisurucu.com/iyisurucu/teklif_musteri.aspx
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti yonetici » 16 Şub 2010, 13:55

[quote="ayhani"]Ben kasko araştırırken geçen yıl aşağıdaki linkten teklif aldım sigortam.net dahil tüm yolları denedim aldığım en düşük teklif 800 küsür TL iken ben 460 TL'ye full kasko yaptırdım. Bu yıl yenilettim 450 TL en düşük veren yer 750 TL 'di. Bence aşağıdaki linkten bir şansınızı deneyin.
Sonucu yazarsanız memnun olurum.

http://app3.iyisurucu.com/iyisurucu/teklif_musteri.aspx [/QUOTE]

Sizin aracınız kaç modeldi benimkine siteden teklif vermiyor.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti yonetici » 22 Şub 2010, 19:53

Bu gün sikayetvar.com'da şikayet yanınlandıktan sonra (http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/54 ... kim+Yanmis)

Kadıköy Bölge Müdürlüğü'nden Erol Bey aradı olayı tekrardan kendisine anlattım. Bazı görüşmeler yaptıktan sonra bana tekrardan dönüp acenteme gidip aracın fotoğraflarını çektirip halen hasarsız durumda olduğunu göstermek kaydıyla en son kaldığım hasarsızlık indirimi basamağından poliçe yapmayı kabul ettiler. Bakalım bu şartlarla poliçe ne kadara gelecek bir yerden indirip diğer yerden bindirip aynı tutara çıkarmazlar umarım.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir