Skodam.com

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skodam.com

İleti shooter » 15 Şub 2010, 22:07

sponsordan vazgeçmeye gerek yok ya biz hakan kardeşle anlaşırız. Wink bi kısmına onun reklamlar konur bi kısmına benim Big%20smile çözüm bulunur.Smile

Mahir ER
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mahir ER
Nereden: İzmir
Arabanız: Roomster 1.2 Htp

İleti hakan48 » 15 Şub 2010, 22:48

[quote="shooter"]sponsordan vazgeçmeye gerek yok ya biz hakan kardeşle anlaşırız. Wink bi kısmına onun reklamlar konur bi kısmına benim Big%20smile çözüm bulunur.Smile[/QUOTE]

Big%20smile
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti T.T. » 16 Şub 2010, 01:13

O zaman oldu bu iş :)
Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti hakan48 » 16 Şub 2010, 01:20

Ama yöneticimiz susuyor. bu suskunluk niye acaba Fırtına Öncesi sessizlik Olmasın.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan07 » 16 Şub 2010, 02:06

sonuç?
Kullanıcı avatarı
hakan07
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 16 Şub 2010, 02:07

[quote="hakan07"]sonuç?[/QUOTE]

sonuç yokki?Big%20smile
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti delidolu » 16 Şub 2010, 02:12

sonuç çıkmaaaaaz.....

ha skoda'nın malum yetkili servisleri...

ha skodanın olmayan reklamı...

ha biz...

bizden iş çıkmaaaaazz.....
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti hakan48 » 16 Şub 2010, 02:13

[quote="delidolu"]sonuç çıkmaaaaaz.....

ha skoda'nın malum yetkili servisleri...

ha skodanın olmayan reklamı...

ha biz...

bizden iş çıkmaaaaazz.....
[/QUOTE]

Big%20smile 

hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 16 Şub 2010, 02:20

güncel Bu konu Altlara giderse Olmaz Bu İş
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti emre_tokay » 16 Şub 2010, 02:25

Benim anlamadığım hazır bir sponsorumuz var ve istediği ufakta olsa stickerin bir yerinde adresinin olması bunun karşılığında dağıtımını bile üstleniyor. Daha ne bekleniyor acaba forum yöneticilerinden biraz daha özveri ve duyarlılık bekliyorum bu konuda.

Araçlarımız ne güzel bir aile içerisinde herkes görsün stickerimi istiyorum yaaaaaa :)
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti delidolu » 16 Şub 2010, 02:27

[quote="emre_tokay"]

Benim anlamadığım hazır bir sponsorumuz var ve istediği ufakta olsa stickerin bir yerinde adresinin olması bunun karşılığında dağıtımını bile üstleniyor. Daha ne bekleniyor acaba forum yöneticilerinden biraz daha özveri ve duyarlılık bekliyorum bu konuda.

Araçlarımız ne güzel bir aile içerisinde herkes görsün stickerimi istiyorum yaaaaaa :)[/QUOTE]
walla bana uyar, hiç de rahatsız etmez.. zaten sponsorluğun anlamı bu.. bunu kim inkar edebilir ki!
benim merak ettiğim octimi satmadan camına skodam.com lu bir orjinal bir sticker yapıştırmak nasip olacak mı acaba?

not: hasbelkader olaki bu iş olursa, burada stickerin yapıştırılması gereken yer de tam olarak belirtilirse, yolda giderken aracın neresine bakılacağı belli olsun ve ayrıca mümkünse kullanıcı adları da okunaklı olacak şekilde stickere eklenirse var ya tadından yenmez...

bakın işte o zaman octiyi satıp audi bile olsam bu stickeri o aracıma bile takarım, o kadar yani.... LOL
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti emre_tokay » 16 Şub 2010, 02:33

[quote="delidolu"] [quote="emre_tokay"]     Benim anlamadığım hazır bir sponsorumuz var ve istediği ufakta olsa stickerin bir yerinde adresinin olması bunun karşılığında dağıtımını bile üstleniyor. Daha ne bekleniyor acaba forum yöneticilerinden biraz daha özveri ve duyarlılık bekliyorum bu konuda.    Araçlarımız ne güzel bir aile içerisinde herkes görsün stickerimi istiyorum yaaaaaa :)[/QUOTE]
walla bana uyar, hiç de rahatsız etmez.. zaten sponsorluğun anlamı bu.. bunu kim inkar edebilir ki!
benim merak ettiğim octimi satmadan camına skodam.com lu bir orjinal bir sticker yapıştırmak nasip olacak mı acaba?

not: hasbelkader olaki bu iş olursa, burada stickerin yapıştırılması gereken yer de tam olarak belirtilirse, yolda giderken aracın neresine bakılacağı belli olsun ve ayrıca mümkünse kullanıcı adları da okunaklı olacak şekilde stickere eklenirse var ya tadından yenmez...

bakın işte o zaman octiyi satıp audi bile olsam bu stickeri o aracıma bile takarım, o kadar yani.... LOL
[/QUOTE]

Kullanıcı adı fikri güzel olmuş hiç değilse yolda birini gördüğünde forumda şu gün seni görmüştüm derizz :D
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti shooter » 16 Şub 2010, 02:34

[quote="delidolu"][quote="emre_tokay"]

Araçlarımız ne güzel bir aile içerisinde herkes görsün stickerimi istiyorum yaaaaaa :)[/QUOTE]

[/QUOTE] kardeşim hayırlısıyla olucak inşallah eğer bana kalırsa sponsorluk dağıtımı bir şekilde gene halletmeye çalışıcam.ptt falan ;) sende kısmetse yapıştırırsın octine ;)
Mahir ER
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mahir ER
Nereden: İzmir
Arabanız: Roomster 1.2 Htp

İleti delidolu » 16 Şub 2010, 02:37

Bunun gibi bişi olabilir mesela.. paint ile farazi olarak hemen öylesine yaptım tabiki asıl çalışma işi fotoşop ile daha janjanlısı olmalı...
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 16 Şub 2010, 02:39

bana kalırsa herkese dağıtılacak her bölgede temsilcilerimiz olacak  ücretsiz dağıtım.
Skodam Yazılı skoda Maketleri Dagıtılacak.

Maksat Skodacıları Çogaltmak Çocukların Oyuncakları Da Skoda Olsunki İlerde Büyüyünce Skoda Binsinler.Big%20smile
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ugur_clskn » 16 Şub 2010, 02:40

[quote="hakan48"] Ama yöneticimiz susuyor. bu suskunluk niye acaba Fırtına Öncesi sessizlik Olmasın.[/QUOTE]

valla olabilir hakan abi emir bey iyice toplanmamızı beklıyo olmasın sora sizmisiniz kafanıza göre iş yapmaya kalkanlar deyip hepimizi toptan atsa forumdan :)
PEUGEOT 306 1.6 SEDAN
Kullanıcı avatarı
ugur_clskn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur çalışkan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia 1.3lx idi

İleti emre_tokay » 16 Şub 2010, 02:40

[quote="hakan48"] bana kalırsa herkese dağıtılacak her bölgede temsilcilerimiz olacak  ücretsiz dağıtım.
Skodam Yazılı skoda Maketleri Dagıtılacak.

Maksat Skodacıları Çogaltmak Çocukların Oyuncakları Da Skoda Olsunki İlerde Büyüyünce Skoda Binsinler.Big%20smile
[/QUOTE]

Bravooooo :) SKODA FOREVER :)
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 16 Şub 2010, 02:41

mahir abi Bana Kalırsa Eger Dağıtım,Senin Firmanın Reklamını Maketlerin Üzerine Alırım İstersen Ücret İstemem.Big%20smile
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir