Ruhsatı alamadım muayene harç makbuzu eksikmiş

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ruhsatı alamadım muayene harç makbuzu eksikmiş

İleti yonetici » 15 Şub 2010, 20:02

Bu aralar işlerim ters gitmeye başladı kasko meselesinden sonra şimdide ruhsatımı alamadım. Muayene harç makbuzunuz yok dosyanız takılmış dediler. Ne makbuzu kardeşim şimdimi söylenir bu ben herşeyimi başvuruda getirdim almanız gerekenleri niye eksik alıyosunuz dediysemde dinletemedim. Neymiş bu muayene için yapıştırılan hologramın sahtesi yapılmış muayene için yatırdığım ücrette sistemden görünmüyormuş. Zaten öyle bir sistemin olduğuna hiç inanasım yok ne gezer bu devlette onu yapacak akıl yapsada böyle olur düzgün çalışmaz zaten. Altı üstü el kadar kıçı kırık bir makbuz ile muayene yaptığımızı ispatlayacağız hologrammış şuymuş buymuş hepsi hikaye bu sahtesini yapanlar boşuna uğraşmış olay makbuzda bitiyormuş Confused sahte makbuz yapsınlar bundan sonra hem çok daha kolay. Vatandaşı nasıl uğraştırırz diye oturup kafa yoran bir ekip var herhalde. Yarın sabahtan makbuzu alıp tekrar trafiğe gideceğim güler misin ağlarmısın...

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti Bluedays » 15 Şub 2010, 20:21

Gülerim Big%20smile
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti grey_wolf » 15 Şub 2010, 20:29

sen askerde birilierin canını fazla yaktın herhalde ...
adamlar sana her yerde sorun çıkartıyor :)))

işin zor bundan sonra

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti zulo » 16 Şub 2010, 02:47

makbuzun varsa sorun yok ama makbuzu gösteremezseniz kayıtlarda ödenmedi gözüküyorsa bayağı uğraşacaksınız.
[color=#ff0000][size=5][/size][/color]
Kullanıcı avatarı
zulo
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: honda civic 1.6 ies

İleti C@GL@R » 16 Şub 2010, 10:09

burası türkiye birkerede işler doğru işlese tuvtürk den muayene ettik aracı essek şeyi kadar çeki demirini adamlar görmediler tekrar muayene oldum bağırdım çağırdım işinizi doğru yapın size para veriyoruz dedim. arada bağırmak lazım yoksa adamlar koyun gibi bizi yönetiyor. bağırmasak bana tekrar sıra verip 3-4 saat bekletecekti..
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti yonetici » 16 Şub 2010, 13:53

[quote="zulo"]makbuzun varsa sorun yok ama makbuzu gösteremezseniz kayıtlarda ödenmedi gözüküyorsa bayağı uğraşacaksınız.[/QUOTE]

Makbuz vardı allahtan bu sabah erkenden gittim verdim. Maltepe sahili güzeldir siz bir 45 dakika falan takılın oralarda dedi memur bey Smile Onlar 45 dakika dedi ama ben aklı başında vatandaş olarak 1 saat kadar sonra geldim. Tabi geldiğimde ruhsatın çıkmamış olması beni hiç şaşırtmadı bir yarım saatte imzalansın diye şubede bekledikten sonra aldım.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir