Yanıt Yaz: Skodam.com

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İleti T.T. » 24 Şub 2010, 18:34

Konuyu neticelendirmeden aşağıdaki uyarı geldi... Yazık bize Ermm

Hata Hata
Üzgünüm, Cevap Yazamazsınız.
Konu Kapatılmış.

Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti onurhan2006 » 24 Şub 2010, 18:55

aga kızmış baya anlaşılan LOL
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti agros » 24 Şub 2010, 19:49

arkadaşlar niye bu ısrar anlamadım. ünsal bey gayet güzel izah etti. bu iş daha evvleden yapıldı. herkes alırız biz siz yaptırın dedi. ama alan sayısı 10u gecmedi.

tamam düşünce güzel hoş ama uygulamaya gelince fıss. ben rast gele bi sitede denk gelmiştim bu skodam.com sticker ı satılıyordu. zamanın birinde burada paylaştım. meger bizim forumdan arkadaş yaptırmış, alması kolay olsun diye de sitede satışa sunulmuş ama bildigim kadarı ile de ordanda bir allah ın kulu almamış.

şimdi bu işi ısrar eden arkadaşlardan bir tanesi hayrına yapsında bizde adreslerimizi verelim postalayın. var mı gönüllü? YOK!

bu iş ebük gübük iş eli boş adam lazım bu işi yapmak için.

kimse alınmasın gücenmesin. yönetimde bu yüzden simdilik ses cıkartmıyordur. Bilginize...!
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti quickcan » 24 Şub 2010, 19:50

burdan devamedelim dicem ama artık yapılsa da kullanan olmaz...Dead

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti hakan48 » 24 Şub 2010, 20:29

Stickerların Basılması Ve Gönderilmesine Altında Küçük Bir www.otoyedekparcacim.net Yazılması Şartıyla Gönüllüdür.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti onurhan2006 » 24 Şub 2010, 21:42

[quote="hakan48"]

Stickerların Basılması Ve Gönderilmesine Altında Küçük Bir www.otoyedekparcacim.net Yazılması Şartıyla Gönüllüdür.
[/QUOTE]

bence gayet mantıklı bir teklif bunu yeni bir konu altında bir anket yaparak forum sakinlerine sorsanız çok iyi olur Smile
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti xMEGANx » 24 Şub 2010, 21:54

[quote="onurhan2006"] [quote="hakan48"]

[/QUOTE]

bence gayet mantıklı bir teklif bunu yeni bir konu altında bir anket yaparak forum sakinlerine sorsanız çok iyi olur Smile
[/QUOTE]
Olabilir Sponsorluktan kimseye zarar gelmez :)
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti hakan48 » 24 Şub 2010, 22:20

[quote="xMEGANx"][quote="onurhan2006"] [quote="hakan48"]

[/QUOTE]

[/QUOTE]
Olabilir Sponsorluktan kimseye zarar gelmez :)
[/QUOTE]

Yeni Bir Konu Açmam İçin site Yöneticisinin Onayı olması Lazım Malum Site Yöneticisi Onaylamadan Konu Açmak Boş Olur.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti skodaizm » 24 Şub 2010, 22:35

................................................................................................................................................. 

Gönderim Zamanı: 12/Şubat/2010 Saat 21:28

Orjinalini yazan: ?

Logomuz cama içten yapıştırılan sticker halinde hazırda var ulaştırma sorunları    

nedeniyle   yeterince   dağıtamadık.

.................................................................................................................................................

Yönetici  kapanan konuda gerekenleri belirtmiş arkadaşlar.  Yapılacak şey adresin ve posta vs. masrafının konuşulup bunların bize ulaşımı olmalıyken;   farklı mecralara yönelim olmuş.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti ugur_clskn » 25 Şub 2010, 01:41

abi o zaman bulalım şu eski sticker ın görselini isteyen bastırıp yapıştırsın ben mesela istiyorum. ben şimdi sticker için gidip kime ne dicem yöneticinin işi gücü yok kargo ya gidip bana sticker yollamaklamı uğraşıcak
PEUGEOT 306 1.6 SEDAN
Kullanıcı avatarı
ugur_clskn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur çalışkan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia 1.3lx idi

İleti yonetici » 25 Şub 2010, 02:13

Zamanında dedikki belli il temsilcileri olsun ben 5-10 kişiye kargo yapayım oradanda her kes 5-10 kendi bölgesine dağıtsın ama olmadı üyeler dağınık yerlerde il bazında dağıtımı üstlenecek ilgilenebilecek kişi yok. Şimdi her isteyene adetli gönderipte bunlarda dağıttığımız kişilerin ellerinde kalacaksa yazık olur çok kolay olmadı bunları bastırmak. Aynı ilde birkaç kişi organize olacak biz ali, veli, ahmet, mehmet toplaştık felanca ile şu adrese 4 tane gönderin demeli.

İzmir, Bursa, İstanbul her neyse kendi arasında organize olup adedini belli edecek gönderilen sticker kimlere gidecek belli olacak o zaman ben bir gün uğraşır hepsini kargolarım.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi

İleti C@GL@R » 25 Şub 2010, 02:15

[quote="?"]

Zamanında dedikki belli il temsilcileri olsun ben 5-10 kişiye kargo yapayım oradanda her kes 5-10 kendi bölgesine dağıtsın ama olmadı üyeler dağınık yerlerde il bazında dağıtımı üstlenecek ilgilenebilecek kişi yok. Şimdi her isteyene adetli gönderipte bunlarda dağıttığımız kişilerin ellerinde kalacaksa yazık olur çok kolay olmadı bunları bastırmak. Aynı ilede birkaç kişi organize olacak biz ali, veli, ahmet, mehmet toplaştık felanca ile şu adrese 4 tane gönderin demeli.

[/QUOTE]

emir kardeşim söyle yapsak sen gittigidiyora ilan açsan tanesi 1 lira artık ne kadarsa biz ordan ödeme yapıp alsak sende alan kişilere yollarsan nasıl olur..hem senin cebinden para çıkmaz hemde aldıydı verdiydi uğraşmayız hemde site için bir kazanç olur maddi manevi....
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti xMEGANx » 25 Şub 2010, 02:16

[quote="?"]

Zamanında dedikki belli il temsilcileri olsun ben 5-10 kişiye kargo yapayım oradanda her kes 5-10 kendi bölgesine dağıtsın ama olmadı üyeler dağınık yerlerde il bazında dağıtımı üstlenecek ilgilenebilecek kişi yok. Şimdi her isteyene adetli gönderipte bunlarda dağıttığımız kişilerin ellerinde kalacaksa yazık olur çok kolay olmadı bunları bastırmak. Aynı ilede birkaç kişi organize olacak biz ali, veli, ahmet, mehmet toplaştık felanca ile şu adrese 4 tane gönderin demeli.

[/QUOTE]
Benim bi tanıdığım kargo şirketi var Sevecenol Grup bana memo toplu kargo işin olursa söyle demişti onunla bi görişim olmazsa Türkiyenin 4 bi yanına dha ucuz gönderme şansımız olur..
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti T.T. » 25 Şub 2010, 02:17

ohh çok şükür... Thumbs%20Up Teşekkürler Emir Bey ! Ankara için bana gönderirseniz ben dağıtım işlemini yönlendirebilirim
Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti yonetici » 25 Şub 2010, 02:19

[quote="caglarkrbyk"]
emir kardeşim söyle yapsak sen gittigidiyora ilan açsan tanesi 1 lira artık ne kadarsa biz ordan ödeme yapıp alsak sende alan kişilere yollarsan nasıl olur..hem senin cebinden para çıkmaz hemde aldıydı verdiydi uğraşmayız hemde site için bir kazanç olur maddi manevi....
[/QUOTE]

Oradan kimse buna para verip almaz bende tek tük ayrı ayrı kargolama ile uğraşamam daha önce denedik bu yöntemi zaten hiç rağbet olmadı. İl bazında kendi içinizde organize olun kaç kişi bir araya geldiyseniz sayı verin birinize kargo yapayım diğerleri gelsin o kişiden alsın.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti quickcan » 25 Şub 2010, 02:20

[quote="?"][quote="caglarkrbyk"]
[/QUOTE]

Oradan kimse buna para verip almaz bende tek tük ayrı ayrı kargolama ile uğraşamam daha önce denedik bu yöntemi zaten hiç rağbet olmadı. İl bazında kendi içinizde organize olun kaç kişi bir araya geldiyseniz sayı verin birinize kargo yapayım diğerleri gelsin o kişiden alsın.
[/QUOTE]
en mantıklısı...Clap

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti yonetici » 25 Şub 2010, 02:22

[quote="T.T."]ohh çok şükür... Thumbs%20Up Teşekkürler Emir Bey ! Ankara için bana gönderirseniz ben dağıtım işlemini yönlendirebilirim[/QUOTE]

Bakın işte gene aynı şeyler oluyor siz bireysel olarak bana gönderin ben dağıtayım diyorsunuz sonra ankarada 5 kişi çıkıyor istiyor şu kişide var diyoruz e bana o uzak gidemem oraya diyor. Önce kendi aranızda ankara bazında organize olacaksınız belki sizden daha kolay dağıtabilecek biri çıkacak ona gönderilecek.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti C@GL@R » 25 Şub 2010, 02:23

tmm ısparta temsilciside ben olayım tek ıspartada siteden haberdan kişi bnm..camda görürlerde belki gelirler.. emir nasıl bir stiker resim fln varmı sende adresimi özelden atayım posta ile yollayabilirsin..
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir