Yanıt Yaz: Skodam.com

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yanıt Yaz: Skodam.com

İleti T.T. » 25 Şub 2010, 02:27

[quote="?"][quote="T.T."]ohh çok şükür... Thumbs%20Up Teşekkürler Emir Bey ! Ankara için bana gönderirseniz ben dağıtım işlemini yönlendirebilirim[/QUOTE]

Bakın işte gene aynı şeyler oluyor siz bireysel olarak bana gönderin ben dağıtayım diyorsunuz sonra ankarada 5 kişi çıkıyor istiyor şu kişide var diyoruz e bana o uzak gidemem oraya diyor. Önce kendi aranızda ankara bazında organize olacaksınız belki sizden daha kolay dağıtabilecek biri çıkacak ona gönderilecek.
[/QUOTE]

İyide başka türlü de nasıl olacak o zaman peki ankara da daha önce gönderdiğiniz üyelerin adını öğrenebilirmiyiz ? yada mümkünse il bazında kimde sticker olduğunu ?

Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti hakan48 » 25 Şub 2010, 03:32

Ege Bölgesinde Kimsenin Dagıtamayacagı Yerlere De Ben Talibim.

hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti akan-kan » 25 Şub 2010, 10:41

Bende Eskişehir için talibim. Tanıdığım bu siteden 3 site dışından 4 skoda kullanan arkadaşım var.
İskeletler Diyarında Bir Et Parçası
Kullanıcı avatarı
akan-kan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan TOPALOĞLU
Nereden: Eskişehir
Arabanız: Tipo Sx 1997

İleti ugur_clskn » 26 Şub 2010, 01:37

[quote="?"] [quote="caglarkrbyk"]emir kardeşim söyle yapsak sen gittigidiyora ilan açsan tanesi 1 lira artık ne kadarsa biz ordan ödeme yapıp alsak sende alan kişilere yollarsan nasıl olur..hem senin cebinden para çıkmaz hemde aldıydı verdiydi uğraşmayız hemde site için bir kazanç olur maddi manevi....[/QUOTE]

Oradan kimse buna para verip almaz bende tek tük ayrı ayrı kargolama ile uğraşamam daha önce denedik bu yöntemi zaten hiç rağbet olmadı. İl bazında kendi içinizde organize olun kaç kişi bir araya geldiyseniz sayı verin birinize kargo yapayım diğerleri gelsin o kişiden alsın.
[/QUOTE]

emir bey şimdi siz stickerlar için ücret talep edecekmisiniz eğer etmeyecekseniz benim zamanım var dağıtım işine gönüllüyüm siz bana belli sayıda kargolarsınız sitede bi topic açarız isteyen arkadaşlar adres bilgilerini verirler ben karşı ödemeli olarak herkese tek tek kargolarım . hangi üyelere kargo yapıldığınıda listeler, belirli periyotlarda listeyi güncellerim.
PEUGEOT 306 1.6 SEDAN
Kullanıcı avatarı
ugur_clskn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur çalışkan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia 1.3lx idi

İleti yedint » 26 Şub 2010, 01:58

Eğer sticker olayı gerçekleşirse Bursa'da ofisimin alt katında  kargo bulunmakta.Korgo istemeyen Fomara'da elden alma imkanıda olur.
yedint
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 26 Şub 2010, 13:37

ben izmir adına konuşmak isterim emirinde dediği gibi izmirde buluşmalar düzenleyip dağıtım yapmaya çalıştım onda bile gelen kişi sayısı 3/5 kişiyi geçmedi ben o gün musait değilim,şu saat olsun gibi teoriler oldu ama düzenli toplanmadıktan sonra olmuyor ben çok uğraştım sitenin tanıtımı adına birşeyler yapayım istedim aynı fikirde olan arkadaşlara stıkcerlarını fazla fazla verdim tekrar tekrar kullansınlar diye bazı üyelere elden teslim ettim ama çok zor oluyor ayrı ayrı bir tane için koşturmak bir süre sonra gına geliyor zaten anlaşın il bazında yer belirleyin veya kişi dağıtım yapsın,ben elimde kalanları izmirde bir özel skoda servisine bıraktım oraya gidenlerin alması için herhangi bir ücret ödemedin ve hepsi tükendi ...
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir