WINDOWS 7 KULLANANLAR DİKKAT

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

WINDOWS 7 KULLANANLAR DİKKAT

İleti alpino » 28 Şub 2010, 21:41

vista ile başladığı atılımı w7 ile tamamladı microsoft. şunu açıkça söyleyebilirim ki home premium edition vista, Ultimate sürüm W7'den daha fazla RAM kullanıyor. ayrıca W7 laptopların pilini daha verimli kullanıyor, daha stabil ve hızlı çalışıyor.

Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti RAZOR10 » 28 Şub 2010, 22:31

ya susayım diyorum ama olmuyor. arkadaşımız win 7 kullananları bilgilendirmek istemiş ne güzel.. fakat bazı arkadaşlar xp den şaşmayım gibi cwplar yazıyorlar. bu nası 1 şeydir ya :=)
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti akan-kan » 28 Şub 2010, 22:53

Adam sürücüleri kendi yüklüyor diye win 7 yi övüyor. Linux bunu 3 yıldır yapıyor.

Çetin çok komiksin.

Bence önyargılardan kurtulman gerek. Ben seni kendi haline bırakıyorum. Göz var nizam var adamlar win 7 yi yapmış usta. Son zamanlarda xp nin bütün güvenlik açıkları sitelerde çoluk çocuğun ellerine düştü zamanı gelmişti win 7 nin. Keşke aynısını Türk halkımız da yapsa ama engeller yüzünden bir şekilde olmuyor iktidarımız sağolsun. Artık kendilerine kaçacak yol aramaktalar satıp savurdular memleketi.

Bence Asıl sorunumuz bu. Yıl 2010 hala özgürlüğümüz yok.
İskeletler Diyarında Bir Et Parçası
Kullanıcı avatarı
akan-kan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan TOPALOĞLU
Nereden: Eskişehir
Arabanız: Tipo Sx 1997

İleti alpino » 28 Şub 2010, 23:07

[quote="akan-kan"] Adam sürücüleri kendi yüklüyor diye win 7 yi övüyor. Linux bunu 3 yıldır yapıyor.

Çetin çok komiksin.

Bence önyargılardan kurtulman gerek. Ben seni kendi haline bırakıyorum. Göz var nizam var adamlar win 7 yi yapmış usta. Son zamanlarda xp nin bütün güvenlik açıkları sitelerde çoluk çocuğun ellerine düştü zamanı gelmişti win 7 nin. Keşke aynısını Türk halkımız da yapsa ama engeller yüzünden bir şekilde olmuyor iktidarımız sağolsun. Artık kendilerine kaçacak yol aramaktalar satıp savurdular memleketi.

Bence Asıl sorunumuz bu. Yıl 2010 hala özgürlüğümüz yok.[/QUOTE]

Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti cetin17 » 01 Mar 2010, 00:42

Hiç linux işletim sistemi kullanmamış olduğunuz yazılarınızdan belli.

Ben xp ile win 7 yi karşılaştırmıyorum. Komik olan sizsiniz.

linux sistemlerden bahsediyorum.

Gerçi bilgisayarı xp vista ve win 7 sanan insanlardan linuxu anlamayı beklemekte benim kabahatim.
Bir öyle şaşılası dünya ki burası, balıklar kahve içerken çocuklar süt bulamıyor. İnsanları sözle besliyorlar, domuzları patatesle... Nazım Hikmet RAN ...
Kullanıcı avatarı
cetin17
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: çetin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: fabia elegance 101 / landirenzo lpg

İleti akan-kan » 01 Mar 2010, 01:25

neden benim bilgisayarı, win den ibaret gibi düşündüğümü düşünüyorsun. kişilerin akıllarını okumayı daha kavrayamamışsın sanırım. ben kimimki linüx e çamur atayım. bu zamana kadar sayısız pc toplayıp sattım, senin bir su soğutmalı tower kasa toplamışlığın yada server kurmuşluğun varmı da üstün görüyorsun kendini?

başkaları için, severek buluştuğumuz forumumuzda birbirimizi üzüyoruz farkındamısın? el alem için değermi?
İskeletler Diyarında Bir Et Parçası
Kullanıcı avatarı
akan-kan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan TOPALOĞLU
Nereden: Eskişehir
Arabanız: Tipo Sx 1997

İleti delidolu » 01 Mar 2010, 12:43

[quote="cetin17"]Hiç linux işletim sistemi kullanmamış olduğunuz yazılarınızdan belli.

Ben xp ile win 7 yi karşılaştırmıyorum. Komik olan sizsiniz.

linux sistemlerden bahsediyorum.

Gerçi bilgisayarı xp vista ve win 7 sanan insanlardan linuxu anlamayı beklemekte benim kabahatim.[/QUOTE]

Muhabbete kel alaka yerden gireceğim gibi olacak ama şahsi fikrimi de belirtmek isterim.

Öncelikle bilgisayarı "xp vista ve win 7 sanan insanlardan " olmamakla birlikte linux'a da (virüs durumu hariç) sıcak bakanlardan değilim. Çünkü; bilgisayarımda tomb raider, call of duty oyunları; corel, ps programları ve office2003 yazılımı olmadan kendimi rahatsız hissediyorum. Alternatifi olan diğer oyun+proglara da kafandan karşıyım! Bana bu lüksü sunan  her tür işletim sistemine sonuna kadar varım. Kaynak kodu açık+kapalı, virüs bulaşır/bulaşmaz vs gibisinden takıntılarım yok.

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti cetin17 » 01 Mar 2010, 13:16

OFFİCE 2003 CALL OF DUTY VE DİĞER BİR SÜRÜ PROGRAM EMÜLATÖR YARDIMIYLA KURULABİLİYOR.
Kİ CALL OF DUTY 4 ÜN HASTASIYIM.

BU PROGRAMLARIN LİNUX İLE ÇALIŞMAMASININ SEBEBİ BU PROGRAM VE OYUNLARI ÜRETENLERDE. linuxa uygunda üretebilirler çok rahat. Her şeyi windowsa uygun yapıyorlar.
Bir öyle şaşılası dünya ki burası, balıklar kahve içerken çocuklar süt bulamıyor. İnsanları sözle besliyorlar, domuzları patatesle... Nazım Hikmet RAN ...
Kullanıcı avatarı
cetin17
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: çetin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: fabia elegance 101 / landirenzo lpg

İleti kurunc » 01 Mar 2010, 14:24

Linuxta bedava ama bomboş! hiçbirşeyle uyumlu değil! sadece internete gireyim yeter diyosan tamam, ama şuanda en iyisi windows7

kurunc
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: Fabia Special

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir