BOR POWER NANOFUEL KATKI !!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BOR POWER NANOFUEL KATKI !!!

İleti grey_wolf » 26 Şub 2010, 19:55

arkadaşlar bir iki ay önce boyle bir konu açmıştım. bu yeni yakıt katkısı ile ilgili. sonra firmayı aradım ürünü nerden alırım diye. daha satışı başlamadı 1 ay sonra alırsınız ama fiyatı belli 30 tl dediler. 1 depoda %30-50 tasarruf sağlayacak dediler.

sonra ürün bir türlü çıkmayınca bügün tekrar aradım. dediler o ürün üretimi durduruldu. yerine nanoforone çıktı buda tasarruf sağlıyor falan dedi ama kendide inanmadı bu soylediğine. bu yeni çıkan bildiğin enjektör temzileyici gibi bişey.

sonra dedim bu nanofuel super üründü neden iptal edildi. bayan önce soylemek istemedi daha sonra anlattı. büyük olaylar olmuşç petrol şirketleri büyük baskı kurmuşlar. onlarda projeden vazgeçmek zorunda kalmışlar.

eğer doğruysa vay benim memleketim ne hallere gelmiş.

bu olaydan sonra hemen aklıma ısparta da düşen atlasjet uçağı geldi. o zaman o uçakta düşmedi düşürül-düüü

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti alpino » 26 Şub 2010, 20:00

petrol şirketleri şu anda dünyanın en güçlü şirketleridir. tüm hükümetleri parmaklarında oynatma gücüne sahiptirler. BARONLAR diye bilinen topluluğu petrol şirketlerinin sahipleri oluşturur. bu grup Petrol'e alternatif yakıtların ve içten yanmalı motorlara alternatif motorların üretime geçmesini engellerler.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti ünsal » 26 Şub 2010, 20:07

detayını bilmem ama izmirde bu tür katkı satan yer vardı bende o zaman favorit vardı su deposu büyüklüğünde bir depo gibi bişeydi bor yakıt katkısı diye geçiyordu aynen %50 tasarruf dediler taktırdık hortumla benzin hortumuna bağladılar bir süre çok güzeldi arabada ses soluk kalmamıştı 3 vitesde kalkıyordu parlayıp gidiyordu tutabilene aşk olsun hoşuma gitti yaza doğru yaklaşık 60 km yola gidecektim uzunyolda biraz sıkştırdım araba sapıtmaya başladı conta yaktı araştırdım ve bor katkısının yanmayı arttırdığı için performans artışı sağladığı kesin olandı ama bizim favoyuda sıcak bozuğo Embarrassed sokmek zorunda kaldım
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti agros » 26 Şub 2010, 20:15

arkadaşlar zamanında samsunlu bi usta jeep in suyla çalışmasını saglayan bi parca üretti. atv de felan yayınlandı bu sonra haftasına kalmadı adamı ortadan kaybettiler. aynı durum mersinde gerçekleşti dolmuşlara taktılardı böyle bi kit. o şahsıda ortadan kaybettiler. düsünün artık bu iş nerelere varıyor...!
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir