(RESİMLER EKLENDİ ) Ufak Bir kaza LÜTFEN YARDIM !

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

(RESİMLER EKLENDİ ) Ufak Bir kaza LÜTFEN YARDIM !

İleti xMEGANx » 26 Şub 2010, 22:50

Sağolasın alper abicim ve diğer abilerim  teşekkürler // Yok be cancım pasta cila attımmı hiç bişi klmaz..

-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti asdfghjk » 26 Şub 2010, 23:47

[quote="xMEGANx"][quote="quickcan"]abi orjinalde taksa renk farkı olur bence en son değiştirmeyi düşün... görünürde bişey yoksa devam et bence.. veya taktır satarken orjinal tamponu da gösterirsin... :S [/QUOTE]
alp beyazı arabaya normal beyaz takmazlar tabikide yine aynı renk takarlar tamponu taktırırım bide yaza doğru pasta cilaya soktummu renk farkı kalmaz güneşle beraber aynı renkler birbirini bulur zaten[/QUOTE]

Geçmiş olsun Mehmet kardeş.. Ancak, tamponun tek bir tırnağı dahi kırılırsa işlevini yitirip, korumasını tam yapamayacağından, varsın rengi farklı olsun gene de değiştir. Çünkü araç ona göre tasarlanmış, yapısını bozmamak lazım. Zaten karşı taraf suçluysa hiç düşünme bile, çek fotoğrafını bişey olmadığını ispatla olsun bitsin...
asdfghjk
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir

İleti yargic » 27 Şub 2010, 00:06

dostum tampon değişmiş diye kimse arabanı almaktan vazgeçmez. akıl var mantık var farlar orjinal kaput çamurluklar boyasızsa hatta önden oynanmamıssa tampon elli kere değişse ne olur. kimse almazsa getir ben alırım. forumda okadar çok abartan var ki bu değişmedi olayını. değişme kalsın üzerinde yamat tamponu, tampon orjinal diye inan değeri artmaz aracının hatta düşer:) sen git sigortadan değiştir tak yerine gül gibi kullan dostum boşver gerisini
yargic
CLASSIC
CLASSIC

İleti xMEGANx » 27 Şub 2010, 00:10

[quote="yargic"]dostum tampon değişmiş diye kimse arabanı almaktan vazgeçmez. akıl var mantık var farlar orjinal kaput çamurluklar boyasızsa hatta önden oynanmamıssa tampon elli kere değişse ne olur. kimse almazsa getir ben alırım. forumda okadar çok abartan var ki bu değişmedi olayını. değişme kalsın üzerinde yamat tamponu, tampon orjinal diye inan değeri artmaz aracının hatta düşer:) sen git sigortadan değiştir tak yerine gül gibi kullan dostum boşver gerisini[/QUOTE]
bende öyle düşünüyorum abicim haklısınız zaten arkadan vuran kişi suçtu fordun sahibi.. önde wolswagende hiç bişi yok o bastı gitti.. bizimde pek bişi yokta zaten çizikti :P değiştirmiş olucaz değişsin temiz olsun renkte çok bişi olacağını sanmıyorum zaten ağır bişi de değil sadece ittirdi adam çok teşekkür ederim yorumunuz için abicim sağolsun.. zaten arabayı satmayı düşünmüyoruz araçtan memnunuz sorun yok :) bişi olmazsada ömür boyu kullanırız desem yeridir :D
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti delidolu » 27 Şub 2010, 00:15

laf uçar yazı kalır geriye misali.. herşeyi raporla ve resimle belgeleyerek arabanıza ait bir dosya tutun, içine bakım faturasından tutunda her türlü vergi vs kağıdına kadar ve bu gibi durunmlara ait resimleri de ekleyin ciddi alıcı olduğunda önüne bu dosyaı atın, bişi diyecek olursa hele hele bir de arabanızı kötülemeye niyetlenirse ya ortamı terkedin ya da alnının ortasına bi tane çakın derim... bu arada geçmiş olsun.
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti zulo » 27 Şub 2010, 00:23

bence hiç dert etmeyin canınıza bişey gelse allah korusun dahamı iyiyidi.benim aracada benden önceki sahibindeyken arkadan askeri araç tıklamış serviste tamponu değişmiş.kayılarını da gördüm ayır edemiyorum bile gözüm kapalı aldım kaportada bişey olmadıktan sonra tamponlar fiyatı düşürmez.önemli değil 
[color=#ff0000][size=5][/size][/color]
Kullanıcı avatarı
zulo
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: honda civic 1.6 ies

İleti xMEGANx » 27 Şub 2010, 01:24

[quote="delidolu"]laf uçar yazı kalır geriye misali.. herşeyi raporla ve resimle belgeleyerek arabanıza ait bir dosya tutun, içine bakım faturasından tutunda her türlü vergi vs kağıdına kadar ve bu gibi durunmlara ait resimleri de ekleyin ciddi alıcı olduğunda önüne bu dosyaı atın, bişi diyecek olursa hele hele bir de arabanızı kötülemeye niyetlenirse ya ortamı terkedin ya da alnının ortasına bi tane çakın derim... bu arada geçmiş olsun. [/QUOTE]
Öyle yapıyoruz zaten abim Klasör var herlşey onun içinde.. Teşekkürler ;)
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti xMEGANx » 27 Şub 2010, 01:25

[quote="zulo"]bence hiç dert etmeyin canınıza bişey gelse allah korusun dahamı iyiyidi.benim aracada benden önceki sahibindeyken arkadan askeri araç tıklamış serviste tamponu değişmiş.kayılarını da gördüm ayır edemiyorum bile gözüm kapalı aldım kaportada bişey olmadıktan sonra tamponlar fiyatı düşürmez.önemli değil [/QUOTE]
ya tabi ki oda işin başka boyutu ne araçta bişey var ne bizde baya bi sarsıldık ama esnek olduğu için parçalar bişey olmadı arabayada bizede ama üzüyo yinede insanı bu durumlar.
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti quickcan » 27 Şub 2010, 02:36

[quote="xMEGANx"][quote="zulo"]bence hiç dert etmeyin canınıza bişey gelse allah korusun dahamı iyiyidi.benim aracada benden önceki sahibindeyken arkadan askeri araç tıklamış serviste tamponu değişmiş.kayılarını da gördüm ayır edemiyorum bile gözüm kapalı aldım kaportada bişey olmadıktan sonra tamponlar fiyatı düşürmez.önemli değil [/QUOTE]
ya tabi ki oda işin başka boyutu ne araçta bişey var ne bizde baya bi sarsıldık ama esnek olduğu için parçalar bişey olmadı arabayada bizede ama üzüyo yinede insanı bu durumlar. [/QUOTE]

haklısın abi insanı üzüyor.. bizede geçenlerde kırmızıda duruken vurdular allahtan hiç bişi olmadı ve vuran arabada renault 12..

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti ünsal » 27 Şub 2010, 02:46

geçmiş olsun kaskoyla serviste yaptırırsan kayıtlara geçer ve alan kişi baktırdığında çıkar zaten illa art niyet aranmaz benim aracım sağdan kazalıydı satarken serviste ve internet üzerinden tömer di galiba aratınca resimleriyle çıkıyor...

geçmiş olsun bu arada ...
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Arabanız: Audi A3

İleti xMEGANx » 27 Şub 2010, 11:28

[quote="ünsal"]geçmiş olsun kaskoyla serviste yaptırırsan kayıtlara geçer ve alan kişi baktırdığında çıkar zaten illa art niyet aranmaz benim aracım sağdan kazalıydı satarken serviste ve internet üzerinden tömer di galiba aratınca resimleriyle çıkıyor...

geçmiş olsun bu arada ...
[/QUOTE]
Trafik sigortasından yaptırılsa çıkarmı ozamanda ?
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti skodaizm » 27 Şub 2010, 12:39

Geçmiş olsun istanbul trafiğinde olur böyle şeyler. Sen dikkat etsende vatandaş ya sürter ya parkta girip çıkarken vurur yada yakın park edip kapısını açarken senin arabanın yanına bir kapı izi çıkarıverir.
  Sen korudukca da inadına daha farklı kazalar ile karşılaşırsın. İkinci el araçların zaten değeri de bu sebeple düşüktür.Sokaklarda taş toprak içindeyken  hele bizim ülke gibi ehliyeti olmayanı bırak ehliyeti bile olsa araba kullanmaktan anlamayan körden beşten şöförler varken  araçların ilk günkü gibi kalması imkansız.  Alacak adam anlıyorsa arabanın görünüşünden  gerçek değerini verir.

Araç bayiden satın alınıp kağıtları sizin üzerinize geçtikten sonra bile, daha galerideyken ikinci ele düşüp değerini kaybetmeye başlar.( daha kontağı bile çevirmeden)

Bir de otomobil kullanım  ve ihtiyaç aracıdır. Artık satarken de para kazanalım devri de çoktan bitmiştir.  İhtiyaçı olan da, satılırken işine gelirse alır. Fazla kafanıza takmayın. Yeni parçayı değiştirin ve kullanın; yeni herzaman daha iyidir.

__Hakan Ün__ 

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti xMEGANx » 27 Şub 2010, 13:42

RESİMLER BURADA TIKLAYIN Bİ GÖZ ATIN..

http://img695.imageshack.us/slideshow/w ... m003ry.jpg
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti fıratt » 27 Şub 2010, 13:48

sende abartmışın ne var bunda yahu hiçbişey yok,kaza literaturune bile girmez bu durumConfused
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti fıratt » 27 Şub 2010, 13:49

[quote="xMEGANx"]

[/QUOTE]

Cry
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti xMEGANx » 27 Şub 2010, 13:51

[quote="samet"][quote="xMEGANx"]

[/QUOTE]

Cry
[/QUOTE]
Mavimsi yazıya Tıklayın ozman görebilirsiniz resimleri
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti fıratt » 27 Şub 2010, 13:54

kardeş surtturmüş onden gıdıklamış bişi yok yani..
adanada herdaim yaşanılan bir olay panik yapma kendi kendine hırpalama tatlı canını..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti C@GL@R » 27 Şub 2010, 14:02

ya bende bişi oldu sandım bune olim:) bu tamponun değişmiş halimi:) hiçbirsey yok
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir