fabia ya takas teklifi geldi siz olsanız?????

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia ya takas teklifi geldi siz olsanız?????

İleti 34SCU59 » 28 Şub 2010, 02:38

ben bu clio kadar kutuk bir araba gormedim hb için konusuyorum dizel enb fullunu kullandın sunrofuna kadar vardı yok abi otururken bir insanın belini nasıl ağrıtır arkada olan zaten ayrı bir sıkıntı..Ön camı acınca arkadakı ruzgardan resmen felç oluyor.arka çok çok çok dar.bagaj yok..koltugu ileri geri oynatınca tek airbag lambasını yakan bir araba hemen alttakı kablolara zarar veriyor ne bilim o kadarda sıkıntılı bir araba benim favoritim var yeminle soyluyorum size uzun yola gidince bacaklarımı resmen acıyorum...ama su varkı eğer yakıt konusunda sıkıntılı isen devamlı km içindeysen alınabilecek tek araçtır...

NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti Disco Mralı » 28 Şub 2010, 02:46

Abi hiç düşünmem bile abi Senin araban 1000 basar ona .. Şimdiki arabalarda bile snn arabanın özellikleri yok ya...:D
Disco Mralı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti T.T. » 28 Şub 2010, 04:25

Kadir İnanır'ın reklamı war ya hani !!! O geldi aklıma
NEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY ??

FABİA YI Clio yla takas etmek mi ?

HİÇ DUYMAMIŞ OLALIM LOLLOLLOL 
Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti zurna1788 » 28 Şub 2010, 13:19

para lazımsa hemen takas et. pazara çek clio yu 2 saatte satılmazsa ben alacam :) öyle bir milletiz çünkü. kaliteyi kullanmak yerine aman ha pazara çektiğimizde hemen satılsın deriz araba alırken. ben fabia alırken herkes ne fabia sı dedi. arabayı bir aldım. görenler öyle mal gibi kaldı. süper bi araba dediler. birde senin fabia 101 hp çağlar abi. boru değil yani. benim bi arkadaşta dizel clio vardı.o günde okula gidecekti. havada baya bir yağmurluydu. beni aradı kardeşim benim clio yolda kayar büyük ihtimalle senin fabia ile gidelim dedi LOL  aman ha öyle bir yanlış yapim deme :) ama dediğim gibi eğer acil para lazımsa takas et. :) hemen satarsın.
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti C@GL@R » 28 Şub 2010, 13:23

[quote="zurna1788"]para lazımsa hemen takas et. pazara çek clio yu 2 saatte satılmazsa ben alacam :) öyle bir milletiz çünkü. kaliteyi kullanmak yerine aman ha pazara çektiğimizde hemen satılsın deriz araba alırken. ben fabia alırken herkes ne fabia sı dedi. arabayı bir aldım. görenler öyle mal gibi kaldı. süper bi araba dediler. birde senin fabia 101 hp çağlar abi. boru değil yani. benim bi arkadaşta dizel clio vardı.o günde okula gidecekti. havada baya bir yağmurluydu. beni aradı kardeşim benim clio yolda kayar büyük ihtimalle senin fabia ile gidelim dedi LOL  aman ha öyle bir yanlış yapim deme :) ama dediğim gibi eğer acil para lazımsa takas et. :) hemen satarsın.[/QUOTE]

doğru söyledin emre para ya ihtiyacım yok çok şükür ama oyle bir durumda hiç düşünmem hemen takas eder o günde zarar etmeden satarım.:) bizim halkımız reno olsunda ne olursa olsun diyorlar. şuan fabia dan memnunum satmayıda düşünmüyorum uzun yıllar.. taki C4 alıncaya kadar:)
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir